İşkur Önünde Soyunan Vatandaş

exixiz exixiz diyor ki;
İzmir'de İŞKUR'un yönlendirdiği iş yerinden emeğinin karşılığını alamayan bir işçi, İŞKUR İl Müdürlüğü binası önünde çıplak bir şekilde protesto gerçekleştirmiş. 'Ben işçiyim, çalıştım, hakkımı alamadım. Devletin bana sahip çıkmamasını protesto ediyorum. Açım aç!' demiş.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: işkur vatandaş haber videoları işçi
3 16 Ocak 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • mrt338
  mrt338 16 Ocak 2018 - 16:59Eskiden yazarkasa fırlatan adam vardı, şimdi anadan üryan soyunacak, kendini, yakacak kadar bezmiş millet.

  Bundan sonra yazarkasa attılar diyen akpli olursa kulağından tutup geçmişini skip atacağım ciddi söylüyorum
  [ispiyonla]
  +23
 • dictummeumpactum
  dictummeumpactum 16 Ocak 2018 - 17:19meclisin önünde kendini yakan adam medyada yok.
  45-50 milyon kişi mi kendini yakmalı..
  [ispiyonla]
  +17

Tüm Yorumlar

 • jagry
  jagry 17 Ocak 2018 - 10:20En tehlikeli dönemeç... insanlar açım diye bağırmaya başladıysa korkmanın zamanı gelmiş demektir... [ispiyonla]
  +1
 • ultraslan01
  ultraslan01 17 Ocak 2018 - 02:40oy vermeseydin akpye biz dedik haahahahahahahahahahahahhaha şimdi siktirgit be halin varsa göe [ispiyonla]
  -1
 • glock21
  glock21 16 Ocak 2018 - 23:56Car car konuşmak yerine yeni bir Politik hareket başlatıldı. Kurucularına, bu insanların öz geçmişine, yaşamlarına bir bakın! Çakma sikindirik karalama haberi yapan ATV, dondurmacı deli gibi tiplerden değil, adam akıllı bu insanların soyunu, sopunu, iş ve akademik kariyerini bir araştırın bakın bakalım içlerinde kimler var!

  Hiç olmadı en küçük ilçe teşkilatına gidin! Kurucu üyelerle tanışın, akla hayale gelebilecek her tür soruyu, hatta en gıcık, irdeleyici, en pis soruları sorun, bu insanların mesleklerin, akademik geçmişlerini, kariyer yaşamlarını sorun bakalım hiç daha öncekilere benziyor mu!

  Oy verecek parti yoktu diyordunuz, yav kim çıksa içlerinde bir tane eğitimli, aklı selim, Atatürkçü, Dürüst namuslu adam yoktu, halka karşı saygılı ve anlayışlı, halkın dillinden anlayan, takiplerine dinleyen buna uygun proje üretip çalışan yoktu diyordunuz, PKK, Cemaatler vb. hainlere karşı hiç taviz vermeyen Ulus Millet bilincine sahip bir siyasi oluşum yoktu diyordunuz!

  Şimdi var. Gideceksin, katılacaksın, katılmasan dahi gidip sorular sorup tanıyacaksın ve sorgulayacaksın, sonucunda kararı gene sen vereceksin!

  Sosyalist bir Alevi ile eski bir Ülkücü aynı çatı altında birleşip, aynı dertten mzudarip, aynı amaca yönelik canla başla yan yana çalışıyor ise bunu yapmayı başaranın yarın bütün ülkeyi tep bir çatı altında tek kuvvet olarak toparlayabileceğini göreceksin!

  Ha bir şey değiştirmek istiyorsan katılıp tıpkı bu hareketin her bir üyesi gibi kelle koltukta, hiç bir şeyden korkmadan, asla ödün vermeden, asla kimseye boyun eğmeden, eyvallah çekmeden, çalışacaksın, didineceksin, insanlara dert anlatmaya, onları tek çatı altında tek güç olarak birleştirmeye çalışacaksın!

  Kapıları Alevi, Sünni, Ateist, Sosyalist, Muhafazakar vb. her kesime açık, yeter ki vatan sever, dürüst, namuslu, çalışkan, devlet ve millet çıkarlarını her şeyden önce tutan insanlar olsun! Tek ve öncelikli şartları bu.

  Ha içinde beğenmediğin bir durum mu var! Sen katılacaksın, sen değiştireceksin! Göreceksin ki her bir fikrini dinliyorlar, seni ciddiye alıyorlar, çözüm üretmek için seninle hep birlikte iş birliği yapıyorlar. Kişisel hayatından, insanlarla iletişimine kadar her alanda sana yardımcı olup, eğitmeye çalışıp, önce seni sonra da ülkeyi düzeltmeye kararlılar!

  Öyle sağda solda atıp tutan AK-Propagandalarla fikir sahibi olmayacaksın. Kapıdan gireceksin, eğer talebine uygunsda katılıp birlikte mücadele vereceksin.

  Eğer bu gidişiattan memnun değilsen bizzat harekete katılıp gidişatı değiştireceksin!

  BU oluşum uçurumdan önce son viraj, son çıkıştır. Ya hep birlikte 17 senedir yaptığımı gibi burnumuzun dikine gidip uçurumdan aşağı hep birlikte düşüp yok olacağız!
  Yada öncesi son viraja sapıp hep birlikte kurtulacağız!

  Bu önümüzdeki seçimlerin şakası yok. Oyunca değil. Bir daha asla geri dönüşü de yok. 17 Senedir ortada dolanan mıymıntı, pasif, basiretsiz insanlar ile karşındaki malum adama karşı zafer kazanman söz konusu değil. 17 senede 12 kere denendi ve görüldü!

  Şu an meydanlarda gördüğün insan bu şartlar altında bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir etki yaratıyor ise, bu 6 ay sonra nasıl bir çığa dönüşecek, iktidar olursa malum ülkenin içine sıçan kitlelerin nasıl canına okuyacak, nasıl fitil fitil bununda getirecek bunu iyi düşünün!

  Unutmayın ki Ergenekon destanında da Türkleri düze çıkaran bir dişi kurttu...
  [ispiyonla]
  +1
 • Nolacağdı
  Nolacağdı 16 Ocak 2018 - 23:33@katliwacip iskurdaki memurun tuzu kuru tabi, kpss'den dandik puanlar alıp torpille atansam bende aynılarını söylerim. Türkiye'nin kalbur üstü üniversitelerinden birinden mezun oldum, 4 yıl yurtdışında yaşadım, yabancı dilim anadil seviyesine yakın, bunu girdiğim sınavlarda, geçtiğim mülakatlarda ispatladım. İn aşağı çık yukarı günün sonunda çalışmama karar verenler yabancı dil dağarcığı let's continue in english'den bir gram fazla olmayan, ağzı kokan, sana tepeden bakan ik'cı kezban karılar oluyor. Bu ülkede ne devlet ne özel liyakat var diyen adamın götüne dübel çakarım. Torpiliniz yoksa, yada çok seçkin bir üniversitenin, iyi bir bölümünden parlak bir öğrenci değilseniz beklentinizi çokda yüksek tutmayın. Çevremdeki yaşıtlarımın yüzde 90'ı bir yolunu bulup yurtdışına kaçmaya çalışıyor. Ha beni düşünmeyen ülke için yarın öbür gün benim bir hissiyatım olacak mı? - Hayır. O yüzden cayır cayır yansın, kaynasın, şu bu zerre umrumda değil bilakis herşeyin kötüye gitmesinden memnun oluyorum. Bir sonraki seçimdede İstikrar'ın !!! sürmesi için oyumu malum partiye atacağım. [ispiyonla]
  +4
 • akıkapasitörü
  akıkapasitörü 16 Ocak 2018 - 22:12cinnet geçiren adam ohal falan dinlemez. Dua edin millet kendine zarar veriyor. Şimdilik... [ispiyonla]
  +3
 • thedirector
  thedirector 16 Ocak 2018 - 21:55güzelll, ortam kızışmaya başladı. [ispiyonla]
  +7
 • polisimdat
  polisimdat 16 Ocak 2018 - 21:06TUZ KOKTU BEYLER, TUZ KOKTU! [ispiyonla]
  +4
 • kibarefendioglan
  kibarefendioglan 16 Ocak 2018 - 20:50saray da oturanlar, izlesinler.


  iş mevzusuna gelirsek. evet iş her yerde çok, 2-3 çocuğu okuyan aile babasına, asgari ücret verip sabahtan akşama kadar sömüren çok iş yeri var çooook. 2-3 çocuğu okuyan, eşi olan bir adama 1600 tl nasıl yeter amk. bugün bir defter bile 10 tl amk.


  uzun lafın kısası, artık sabır kalmadı, sabır taşı çatladı. ülke eğitim, kültür, ahlaki olarak, artık çökmüş durumda. bu eğitim, ahlak, kültür, ekonomi, etnik yapı, bunlar ülkenin dinamiti kalbe giden damarlarıdır.

  eğer devlet, baştakiler ülkeyi böyle yönetmeye devam ederse, bu sefer halk kendisini yakmaya, soyunmaya kalkmaz. aç insan dükkanları yağmalamaya, bir birlerini öldürmeye başlar. işte bu nokta da iç savaş çıkar.


  kimse zannetmesin, bu hırsızlar 2019 seçimlerinde gidecekler. bir iç savaş, ordunun yönetime el koyması gibi faktörler, olmadığı sürece bu hırsızlar gitmezler.


  bir şeyler yapmalı, daha fazla konuşup evimden polisler tarafından alınmak istemiyorum. yüce mustafa kemal atatürk'ün yazdığı ''nutuk'' kitabının ilk 10 sayfasını okuyun. ne demek istediğimi anlarsınız.
  [ispiyonla]
  +2
 • losta
  losta 16 Ocak 2018 - 19:31daha en dibe batmadık bunlar iyi günler. [ispiyonla]
 • yyasar
  yyasar 16 Ocak 2018 - 18:48zotingene katılıyorum. iş yok değil ülkede. var ama biz beğenmiyoruz. ha niye beğenmiyoruz orası mesele. ya asgari ücret veriyorlardır ya da sömürüyorlardır. dayı da bence iş bulamıyor değil de ailesini geçindirecek parayı kazanabileceği işi bulamıyor. neyse bulur inşaallah gönlüne göre bir iş. [ispiyonla]
  -4
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...