Yaban Domuzunun Kadını Öldürmesi - Çin

izgago izgago diyor ki;
Çin'in Shaanxi eyaletinde bulunan Ankang şehrinde iki kişiye saldıran yaban domuzu bir kişiyi öldürürken bir kişiyi de ağır yaralamış. Polislerin gelmesiyle öldürülen yaban domuzunun saldırı anı güvenlik kamerası tarafından böyle görüntülenmiş efendim.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: yaban domuzu kadın yaşam haber domuz saldırısı
2 02 Şubat 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • murriko
  murriko 02 Şubat 2018 - 11:56sevgili arkadaşlar, yaban domuzlarının özellikle erkeklerinin, iki azı dişi bulunur, yetişkinlerde bu dişler 20şer cm uzunluğa ulaşabilir. bu dişlerin en önemli özelliği ise jilet kadar keskin tırtıkları olmasıdır. eğer ete denk gelirse bu dişler, önce saplanır daha sonra domuzun başını itip çekmesiyle eti yarar. (godfather 2 filminde don vito nun eski mafya babasını sicilya da öldürdüğü sahneyi aklınıza getirin, bıçağın saplanıp yarışını) peki ben nerden mi biliyorum. bahçemizdeki bekçi köpeği domuz saldırısına uğradı, köpeğin karnındaki yarık arka bacağından başlayıp, göğüs kafesi yırtıp akciğerlerin orda bitiyorudu. köpeği bulduğumuzda bütün iç organları saçılmıştı. aman diyeyim doğada bu hayvanla karşı karşıya kalmayın zikzaklar çizerek koşun ve asla yere yatmayı, kafa hizasına denk getirmeyin kendinizi. bu da böyle bir bilgilendirme olsun benden size.
  +21
 • mihos
  mihos 02 Şubat 2018 - 10:44gecen istilacı ve tehlikeli bir tür olan domuzlara duyar kasanları şöyle alalım
  +20

Tüm Yorumlar

 • bebebiskuvisi
  bebebiskuvisi 03 Şubat 2018 - 09:07Yetiş ya Asteriks, yetiş ya Oburiks.
  • antiserum
   antiserum 03 Şubat 2018 - 02:09@glock21 boş yapma lan lavuk.
   -1
   • glock21
    glock21 03 Şubat 2018 - 00:20nikinik; Bütün hayvan severlere sabun dağıtsak da anana götten kaysalar nasıl olur?
    • glock21
     glock21 03 Şubat 2018 - 00:19İnsan yılda kaç domuz öldürüyor? Hadi normal çiftlik domuzunu bırak yemediği vahşi kaç domuz öldürüyor?

     Domuzlar yılda veya ne sıklıkla kaç insan öldürüyor!!!
     -1
     • vulpes
      vulpes 03 Şubat 2018 - 00:12kırsalda yaşayan insanların evinde tüfek şart aga. O hayvanın derisini bıçak zor kesiyo sen sopayla vuruyosun hissetmez bile.
      • barkbathory
       barkbathory 02 Şubat 2018 - 23:40topuklu ayakkabıyla domuzla güreşmeye çalışırsan böyle olur. ölen o değildir ama muhtemelen, öteki çok kan kaybetti, topuklu ayakkabılı olan şoka girmiştir heralde.
       • necnec
        necnec 02 Şubat 2018 - 22:03köy ve kırsal yaşamı tanımayan arkadaşlara tavsiyem, eğer bir gün bir
        şekilde yaban domuzuyla karşı karşıya kalırsanız bir saniye bile
        kaybetmeden kaçın ve en yakın yüksek bir yere çıkın (ağaç olabilir).
        domuzun hızı ve gücüne karşı koyamazsınız. Telefonla yardım
        isteyin ve bekleyin. İnatçı olduğu için muhtemelen bırakıp gitmez.
        +2
        • sipra
         sipra 02 Şubat 2018 - 21:39Hiç bir anım yok.
         +6
         • ninno
          ninno 02 Şubat 2018 - 20:24biz onlarin alanlarini istala ettik,avcilik kôtûdûr nerdesiniz lan
          • adriyatikdenizi
           adriyatikdenizi 02 Şubat 2018 - 20:11Pis hayvan derler bizim köyde; mısır tarlarına dadanmıştı bunlar. Yazın gittiğimde her gece ikili ikili beklerdik elimizde birer çifteli vardı. Alt tarla biraz uzak su kenarına yakın kuzenle yürüyoruz ama gece hiçbir şey görünmüyor. Hışırtı sesi duyduk, alt tarlanın o taraftan 3 tane göz yani görebildiğim başka bir şey yok parladı girdi tarlaya. Traktörün farları yaktık hemen çevirdik tarlanın oraya ses geliyor bize doğru yaklaşıyorlar belli kuzenle havaya sıktık bekledik tam tersi tarafa bir çıktılar. 13 tane domuz arka arkaya büyüklü küçüklü tren gibi gidiyorlar. Sonra tabi köylüler sürek avı falan başlattılar, büyük küçük bir yığın vurmuşlar. Çok güçlü ve pis bir hayvan ama sadece düz koşabiliyorlar diye biliyorum. Hızlılar ama kafalarını zor çeviriyorlar, manevra kabiliyetleri zayıf, videodaki kadın o kadar yakın olmasaydı belki sağa sola kendini atıp kurtulabilirdi.
           -1
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...