Şanzelize Alaattin Onaylı Şampuan Reklamı

oyunbitti oyunbitti diyor ki;
Şanzelize Alaattin tavsiyesi, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, şampuan huzurlarınızda...
Kategori: Reklam
sitene ekle
Etiketler: şampuan şanzelize alaattin
6 25 Şubat 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • nrll
  nrll 25 Şubat 2018 - 19:32yav alaattin. düşünen adamın saçı dökülüyor bu hayatta. çok az istisna var. apaçilere bak sıfır düşünce, alnında saç. işinde gücünde dert sahibi, düşünen, stresli adamlara bak, çoğu kel. şampuanlar pek bi boka yaramıyor. tıp şuna çözüm bulsa da kurtulsak artık. zaten ilaç firmalarına domalıyoruz her türlü. [ispiyonla]
  +9
 • jimmydarmody
  jimmydarmody 25 Şubat 2018 - 19:03saç dökme garantili [ispiyonla]
  +7

Tüm Yorumlar

 • prens charles
  prens charles 26 Şubat 2018 - 10:4660 lira verip bu apaçinin tanıttığı şampuanı mı alacaklar? [ispiyonla]
 • geographyteacher
  geographyteacher 25 Şubat 2018 - 23:26kel kalmaktan korkmuyorum artik guzel biseymis kel kalmak [ispiyonla]
  +1
 • Maestoso
  Maestoso 25 Şubat 2018 - 23:15bu konuda epey tecrübeli biri olarak soruları cevaplayabilirim. (saç dökülmesi, saç ektirme vs.)

  @westxx : saçı döken sebep "tam" olarak bilinmemektedir ancak şuan elimizde olan bilgiler, saç köklerinin DHT'ye (dihidrotestosteron) karşı hassas olmasından dolayı yavaş yavaş ölmesine bağlıyor saç dökülmesini. Dihidrotestorone, testosteron'dan daha anabolik bir hormon olup erkekler için hayati önem taşır.

  Kısacası, saçları dökülen kişilerde az estrojen, çok testosteron vardır, daha "erkektir" gibi söylentiler doğru değildir. DHT hormonu vücudunuzda az olsa bile, eğer saç kökleriniz bu hormona karşı duyarlıysa ve onu bir tehdit gibi algılıyorsa (bu sebepten saç dökülmesine oto-immune bir rahatsızlık da diyebiliriz) saçınız dökülür. DHT hormonunuz çok yüksek olup yine de fırça gibi saçlara sahip olabilirsiniz. Genetik kısacası. Tabii ki farklı saç dökülme çeşitleri vardır ama ben MBP yani genetik erkek tipi saç dökülmesinden bahsediyorum. En sık görünen dökülme tipi bu.

  Bunu engellemek için belli başlı ilaçlar vardır, Minoxidil ve Finasteride (proscar, propecia) başta gelir. FDA onaylı olanlar bunlar. Detaya girmiyorum. Eğer sorunuz varsa bu konuda da cevap verebilirim.

  Saç ektirmek isteyenler için : Türkiye bildiğiniz gibi saç ekimi konusunda epey popüler bir ülke. Ancak ne açıdan popüler? Kalite konusunda sınıfta kalıyoruz. Fiyat konusunda epey avantajlı bir ülkeyiz. O sebeple Avrupa'dan, Arap Yarımadasından parası olmayan tüm beleşçi turistler Türkiye'ye gelir ve saç ektirir.

  Türkiye'deki saç ekim merkezlerinin 'i palavradır. Normal şartlarda saçınızı bir doktor (operator doktor) yapmalıyken bu 'inde saçma sapan biri gelir ve sizi "çim adama" çevirir. Şimdi reklam olmasın diye söylemiyorum, Türkiye'de adam akıllı bu işi yapan iki doktor vardır. Bu işin "ağır sikleti" diyebileceğimiz kişilerdir, sizi gerçekten 5-10 yıl gençleştirecek operasyonlar yaparlar. Donör bölgenizi yıpratmazlar, geleceği düşünürler. (merdiven altı ekim merkezlerinde bu yoktur, gidersiniz donör bölgenizi tek ekimde boşaltırlar ve gelecekte tekrar ekim yapacak bir fırsatınız olmaz. bu sebeple saç ekiminde acele karar vermemek çok ama çok önemlidir) Ayrıca bu bahsettiğim "ağır siklet" ekimciler kök alımlarını "manuel" yöntemle alırlar. Yani tek tek, köklere hasar vermeden. Daha ucuza ekim yapan yerlerde "motor" alım yapılır. Motor alım da şu : Zamanında bir alet çıkıyor "yeni teknoloji" diye, manuel alım yapmak yerine bu motorumsu aletle ekilecek saç köklerinizi alıyorlar. Daha sonra fark ediliyor ki bu motor punch'lar manuel alımdan daha iyi olmak bir yana, tam tersine donör bölgeyi de yıpratıyor. Tek farkı, operasyonun 5 - 10 kat daha hızlı bitirmesi. Bu da ekim yapan yere yarıyor. Sizi gönderiyor, aynı gün başkasını alıyorlar. O da = daha çok para.

  Sorunuz varsa sorun, ya da mesaj atın. Cevaplarım.
  [ispiyonla]
  +3
 • westxx
  westxx 25 Şubat 2018 - 22:57konu açılmışken sorayım

  şimdi saçı döken testesteron hormonu deniliyor,
  östrojen yani kadınlık hormonu dökmüyor
  misal kel bir adam travesti olsa östrojen basılıcağı için o kel adamın saçları tekrardan cıkıyor...

  şimdi sorum şu;
  kel olmayan erkeklerde östrojen hormonu daha mı baskın oluyor?
  [ispiyonla]
  +2
 • cihanda
  cihanda 25 Şubat 2018 - 22:43bir apaçi olarak hemen siparişimi veriyorum... [ispiyonla]
 • Mad Max
  Mad Max 25 Şubat 2018 - 22:37alattin abi parayı bi bulayım sana hayrına H harfi taktırcam [ispiyonla]
  -2
 • sahin141
  sahin141 25 Şubat 2018 - 22:19hangi şampuanı hayatta almam,işte bu şampuanı hayatım boyunca satın almam aq [ispiyonla]
  -2
 • hakkıbulut
  hakkıbulut 25 Şubat 2018 - 21:28iyi de şampuanı neden zeytin yağı şişesine koydunuz. [ispiyonla]
  -1
 • sengin
  sengin 25 Şubat 2018 - 21:01abide neden trimax oyuncu tipi ve ses tonu var ya.... [ispiyonla]
 • boraben
  boraben 25 Şubat 2018 - 20:57nette fenomen olma yolunda bu kadar gevşek varken alaattinin onur sermikin güneş tanın ercik kralın kıymetini bilemedik [ispiyonla]
  +1
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...