Seksi Kadın İsterik

Bazen filmleri, dizileri ciddi ciddi gerçek hayatla karıştırdığımızı düşünüyorum.

Düşünsenize Stepford Wives filmindeki gibi, ya da canımız Bihter’imiz gibi, her sabah saçımız yeni maşalanmış, “makyajlı ama makyajsız görünen” bir porselenlikte, adeta bir prenses gibi kalkıyor ve saten sabahlığımızı üzerimize alıyoruz. Uçuşarak odada geziniyor ve uzun kirpiklerimizi kırpıştırıyoruz. Nefesimiz bahar çiçekleri gibi kokmakta...

O Bihter ki sabahları gözlerinde çapak olmaz, yüzünü yıkamaz... O Bihter ki suratı yastığın şeklini almaz... O Bihter ki saçları sabah bile yoluk yoluk olmaz...
Zaten şu Bihter bitirdi evlilikleri, yemin ediyorum.

Ben de böyle kalkmak istiyorum ama olmuyor bir türlü. Uyanıyorum, ağzımın yerinde gözümü hissediyorum, saçımın her teli ayrı yöne bakıyor, yastık yüzüme patates baskı yapmış... Maalesef gerçekler böyle.

Can Tanrıyar, Petek Dinçöz ile biten evliliğiyle ilgili “Birbirimize dokunmakta zorlanıyorduk. Petek evde sahnedeki gibi alımlı ve bakımlı değildi. Makyaj yapmazdı, pijamayla ve terliklerle dolaşırdı” demiş ya. Sonra üstüne Petek Dinçöz “Kostüm giyip bekleyecek miydim? Pirinci gece kıyafetiyle ayıklayan bir kadın gördünüz mü?” yanıtını vermiş ya. (Aferin) “Bir evlilikte erkek beklentisi” konusunu Can Tanrıyar bu olayla nefis özetlemiştir.

Hikâye hep aynı, erkekler sürekli “Seksi kadın isterük” hezeyanları içinde, kadınlar ise buna çare peşinde. Çare aranmasa, ilişki noktalansa bile hep kabahat peluş terlikle gezen kadında kalıyor. Donla gezen erkekte değil. Döngü bu yani.
Kadın evlilikten sonra kendini dilediğince salmalıdır diyor değilim lakin “her daim sahnedeki Petek” yaklaşımı, gerçek hayatta aşırı doza kaçıyor. Kaçıyor da, her erkeğin “sahnedeki Petek”ini istemesi hakikati, hiç değişmiyor.

Ha, öte yandan, erkeklerde, beğendikleri, aşık oldukları kadınların insani özellikleri olmadığı gibi bir kanı var nedense.

şimdi, sevgili erkekler, biliyorum kabul etmeyeceksiniz fakat Miranda Kerr ya da ne bileyim, Gisele Bündchen filan da kaka yapıyor. Bacaklarında tüyler çıkıyor. Sabahları maymun gibi kalkıyor üstelik geceleri de horluyor. Gisele’in kocası “Gisele hiç podyumdaki gibi değil, bir kere bile kanat taktığını görmedim” filan diyor mudur? Ya da Dita Von Teese’in erkek arkadaşı, Dita evde sürekli eşofmanla geziyor diye bozuluyor mudur? Acaba Dita’ya yaklaşan erkekler “7/24 jartiyer, kırmızı ruj, aralık dudaklar ve şampanya kadehi içinde dans” beklentisi içinde midir?

Kardeş, bunun kışı var soğuğu var, hastalığı var... şubat ayında saten gecelikle sen yat yatabiliyorsan. Ayrıca her gün mutfakta pür makyaj, topuklu ayakkabı ve seksi elbiseyle yemek yapan bir kadın bulursan haber ver. Röportaj yapacağım kendisiyle.

luckyy luckyy diyor ki;
Kategori: Genel
Etiketler: seks kadın erkek seksi
30 05 Eylül 2010
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • bluecoder
  bluecoder 25 Ocak 2014 - 17:16Kimse karısından sabah makyajlı, çapaksız, saçları yapılmış kalkmasını beklemiyor. Sadece evlendikten sonra öncekinden daha fazla olan bu boşvermişlik durumundan şikayetçiyiz. Bu sadece evlilikte değil en basit bir ilişkide bile geçerli bir durum. Sürekli ayrılıp barışılan ilişkiler vardır ya işte onlardan birini yaşadığım vakitler bir gözlem yapma fırsatı buldum ki oda sevgilimin benden ayrıyken daha güzel giyindiğiydi. Bilerek mi yapıyor yoksa içgüdüsel bir şey mi çözemedim ama bu durum cidden var. Biz erkeklerde de buna benzer bir durum var mıdır bilmiyorum fakat ilişki bile bu kadar değiştirebiliyorsa evliliği düşünemiyorum bile.

  Birde ilişkinin başlarında sevgiliye güzel gözükme çabası diye bir şey var ki sanki tam tersine dönüyor ilişkinin ilerleyen aşamalarında. Fakat ilişkide kendimi düşününce en başından en sonuna daha yakışıklı giyineyim diye birşey düşünmedim tarzım neyse onu giyerim. O gün parfüm sıkmamışsam parfümüm bittiğinden falandır daha az özen göstereyim nasıl olsa artık etkilememe gerek yok nasıl olsa elde ettim dediğimden falan değil. Yoksa kimse kimseyi her sabah makyajlı beklemiyor yataktan çıkınca. Sen evlenene kadar seksi gözükmek için herşeyi yap evlendikten sonra durum ortada birde donla gezen erkek mi suçlu oluyor.
  [ispiyonla]
 • tounela
  tounela 21 Aralık 2013 - 13:27oysa ki ne umutlarla açmıştım bu video görünümlü makaleyi :( ayrıca durumumuz yoktu okuyamadım kardeş.. [ispiyonla]
 • dodoga
  dodoga 05 Eylül 2013 - 09:00gkhunk gotunu yikamayan kadinin gotunu yikamadigini nasil gordun? [ispiyonla]
  +1
 • jamera
  jamera 03 Eylül 2013 - 20:13resimdeki kadından umduğumu bulamadım. michela brambilla. [ispiyonla]
 • GaLiL
  GaLiL 23 Temmuz 2013 - 15:15Hacı bu ne şimdi ya bunları zaten biliyoozzz [ispiyonla]
 • zobozanka
  zobozanka 27 Mayıs 2013 - 22:54miranda kerr kaka yapıyormuş. sacmalık. böyle yalan görmedim [ispiyonla]
  +7
 • ciglet
  ciglet 28 Nisan 2013 - 12:23doğru söze diyecek tek birşey var helal olsun [ispiyonla]
  +3
 • HayırlısıBeGülüm
  HayırlısıBeGülüm 30 Mart 2013 - 17:49Video sandım. Görür görmez kalbim hızlı hızlı atmaya başladı. Hemen tıkladım. Sayfa açılana kadar nefesimi tuttum. Sayfa açılınca derin bir nefes verdim. [ispiyonla]
  +3
 • cehenneme gidecez
  cehenneme gidecez 29 Mart 2013 - 01:55güzel bir yazı daha [ispiyonla]
  +2
 • tazmania
  tazmania 24 Aralık 2012 - 01:10bu içerik alkışlarla yaşıyorum'un "songül karlı sütyensiz" idir. çok net. [ispiyonla]
  +20
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...