Çiftçinin Ziraat Bankası Önünde İsyan Etmesi - Ankara

izgago izgago diyor ki;
Ankara’nın Haymana ilçesinde, borcunu ödeyemediği için tarlasına ve ineklerine haciz geldiğini belirten bir çiftçi, Ziraat Bankası şubesi önünde eylem yapmış. Arabasında getirdiği sütleri bankanın önüne döken çiftçi, "Ödeme yapıyorduk ama banka bizi hacize koydu. Tarlamızı, tapanımızı, mallarımızı Ziraat Bankası hacze koydu. Sütümüz de burada. Buyurun. Sütümüz de burada, ne yapacaksa yapsın devlet" diye isyan etmiş efendim.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: ankara çiftçi ziraat bankası eylem haciz haber
12 14 Nisan 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • losta
  losta 14 Nisan 2018 - 01:25daha en dibe batmadık [ispiyonla]
  +32
 • najaz
  najaz 14 Nisan 2018 - 11:15Başkanlık Sistemi Referandumu Sonuçları; Haymana İlçesi:

  Evet: % 71 - Hayır: % 29

  Layık olduğunuz şekilde yönetiliyorsunuz.
  [ispiyonla]
  +21

Tüm Yorumlar

 • suley2610
  suley2610 22 Nisan 2018 - 15:35en dibe batsak ne sevinirsiniz dimi **ina koduklarım sizi. [ispiyonla]
  +1
 • ozgurv
  ozgurv 15 Nisan 2018 - 20:16BETER OL AMINA KODUMUN ÇOMARI. ÇOK BAĞIRMA FETÖCÜLÜK YAPMA SİKERİM BELANI YAVŞAK. [ispiyonla]
 • ruhpanist
  ruhpanist 15 Nisan 2018 - 14:26buradaki ve dolaylı olarak ekşi sözlükteki köylü nefretini anlıyorum sanırım kendinizi tanıdığınız için, diğer herkesten daha çok en azından, bu kadar nefret ediyorsunuz onlardan büyük bir uğraşla gizlenmeye çalışılan bir yalanı, sizin yalanınız, umarsızca saçmasından ve ifşa etmesinden, sadece varolarak dahi, ne de olsa köylüler cahildir değil mi [ispiyonla]
  -1
 • mdaemon
  mdaemon 15 Nisan 2018 - 12:04senin paralar demirörene gitti dayı sik kafalı [ispiyonla]
  +3
 • glock21
  glock21 15 Nisan 2018 - 11:43Dayı seçim zamanı geldi mi gene "Züper güç oli,iik, Böyük Uzmanlı oliik, hüloo" diyerek oy vereceğin yer belli!

  Seçimin hemen ertesi gün gene düzülmeye başlayacaksın, 5 sene boyunca da sürekli şikayet edip kendini yakmaya kadar gideceksin ama her seçim zamanı geldiğinde genbe gidip aynı partiye oyu basacaksın.

  Bu sadece sana mahsus değil, meclis içi dört partinin dördüne de 15 senedir robot gibi sorgusuz sualsiz oy veren ama hala değişim bekleyen alayı aynı.

  İnsanımız ne zaman ki futgol holiganı gibi tek bir partiye oy vermeyi alış kanlık edinmeyi bırakırsa, ne zaman ki başarısız olan iktidarı anında yollarsa, ne zaman ki opy verdiği muhalefet partisi başarısız olduğu an hemen başkanını, bütün kardosunu değiştirirse veya yerine gidip tamamen alternatif partilere oy verirse işte o zaman bu ülkede bir şeyler değişecek.

  15 senedir 12'den fazla seçimdir herkes sığır gibi 4 partiye oy verip duruyor ve herkes farklı sonuç bekliyor.

  Bu dört meclis içi partinin tamamının adeta koalisyon ortağı olduğunu, el birliği ile ülkeyi bu hale getirdiğini anlamak için 150 yıl ve 120 seçim daha mı geçmesi lazım AMK!

  Sadece sen değil şu anki meclis için sözde muhalefetlere oy verenler de bütün bu içinde bulunduğumuz bokluğu hak ediyor.

  AK-MHP zaten tamamen AKAPE içinde eritildi AKAPE oldu!
  HD-PKK zaten malum bu ülkeyi yıkmak iin kurulmuş TAŞNAK/ASALA çetesi.

  Y-CHP desen zaten büyük HDPKK gibi HDPKK içine truva atı gibi sızdı, kanser mikrobu gibi damarlarına yayıldı, artık kurtarılacak bir yanı yok. Ancak tamamen yok edilip, tekrar yeniden kurmak lazım!

  Alternatif gücü de herkes çok çok iyi biliyor. BU ülkeyi adam akıllı hakkı ile yönetebilecek insan gücünün 10 katına sahip bir kadrosu var. Böyle bir kadro da ne iktidara nede mevcut muhalefet partilerinin iç birinde yok. Zaten hiç bir zaman da olmadı!!!

  Peki kazanırlarsa en kötü şartlarda ne olur?

  1-) Ekonomi AKAPE döneminden en az 2 kat daha iyi olur ki en kötü durumda!
  2-) Yok sağcı, yok solcu, yok Kemalist, yok dindar vb. kavgası % 99 azalır.
  3-) PKK ve FETÖ benzeri hain cemaatler, tarikatlar, örgütler gıkını çıkaramaz. Bir daha asla bu oldukları güce siktin sene ulaşamazlar!
  4-) Eğitimde bildiğin devrim yaşanır. Evet! Bunun için akılara zarar bir uzman kadroları var.
  5-) Güneş, Rüzgar vb. alternatif yeşil enerji üretimi konusunda binlerce projesi olan ve bu alanlarda uzman yüzlerce kişilik profesyonel ekipleri var!
  6-) Tarım ve sanayi konusunda patlama yaşanacağı malum. Bu konuda da bu işi yürütecek 10 medeni ülkeye yetecek kadar sağlam bir kadroları var.
  7-) Ordu, istihbarat, uluslar arası politika ve bürokrasi vb. konularda 50 Ülkeye yetecek kadar çok uzman ve eğitimli insan kadrosu var. Yani sağa sola böğürmeden veya tam aksine göt yalamadan uluslar arası ilişkileri adam akıllı dengeli yürütebilecek muhteşem bir kadro var!

  8-) Partiyi asıl kuran adam % 100 Atatürk milliyetçisi, dünya tarihini, siyasetini, bürokrasiyi, politikayı, sosyoloji ve alakalı bütün alanları çok çok iyi bilen, makalaleleri, fikirleri tamamen kendisine zıt AKAPE hükumeti tarafından dahi kaynak olarak kullanılan (Kullandıkları anda işler düzgün gidiyor!) hatta başka devletler, istihbarat birimleri vb. tarafından kullanılan, zaten bu işin uzmanı, akademisyen bir kişi. Görünnen yüz farklı olsa da ana omurgayı ve beyni oluşturan kişi budur.

  Bu kişinin oluşturduğu beyne ve omurgaya da sittin sene FETÖ, PKK, yabancı istihbaratlar vb. yapılar sızamaz, yıkamaz, yıpratamaz!

  Atatürkçü olduğu kadar da bütün inançlara ve diğer etniklere ede saygılı, değer veren bir kişidir. Tabi hain olmadıkları sürece!

  9-) Parlamenter sistem % 100 geri gelecek, en azından liyakat esas olacak.

  10-) Hırsızlık, rüşvet, yandaşlık vs. siktin sene olamaz, canına okurlar! ""Canına OKURUZ"". En ufak bir şerefsizlik yapanın gözünün yaşına dahi bakmazlar. Zaten kurdukları sistem yapısı gereği buna olanak tanımıyor.

  Hepsinden önemlisi memnun olmadığın zaman seçimle yollayabileceğimiz gerçek demokrat bir yapı. Ayrıca Türk devleti ve Milletinin bütün değerlerine bağlı, ancak insanların dinsel inanç veya inançsızlıklarına da bir o kadar saygı gösteren bir oluşum. Özetle ta bir denge unsuru, tam bir balans noktası parti.

  Hemen hemen bütün kadrosu da dünyayı çok çok iyi tanıyan ve yakından takip eden, eğitimli, namuslu, dürüst, % 100 Atatürkçü ve vatan sever, modern/çağdaş, başarılı, aklı selim hareket eden, ülkenin sokaktaki hayvanından ağacına, aç insanından yetim çocuğa kadar her şeyine değer veren ve daha şimdiden bunlara dair eksiklikleri gideren insanlar.

  16 Senedir öbürlerini denedin. hiç bir iyi değişim olmadığı gibi her şey iyice bataklığa saplandı. Ülke ciddi anlamda yıkılmak, yok olmaz üzere.

  Bir kere de bunu deneyin, başaramazsa değiştirirsiniz!

  Ama bilin ki 2019 Yılında bir kişi çıkıp balkon konuşması yapacak. Bunun için kim ne derse desin sadece kazanabilecek 2 aday var. "Uzun Adam" ve "Asena".

  Çocuk gibi kendini kandırmanın manası yok. Sadece 2 seçenek var. Bu ikisinin de geçmişleri, kariyerleri, eğitimleri, üslupları, insana ve dünyaya bakış açıları, bilgi ve birikim seviyeleri, iletişim becerileri, dünya siyasetini ve politikasını okuma becerileri, hepsinden önemlisi kadrolarındaki insanlar malum!

  3. Bir alternatif yok, var denilenlerin de alayı % 15 dahi alamayacak. Bu seçim genel seçim, yerel seçim hikaye.

  Biz başkan yani tek insan seçeceğiz ve bu insan tepeden en alta kadar bütün devleti yönetecek. Meclisi de! Aklına, hayaline gelen her şeyi yapabilecek ve buna hiç bir kişi, veya kurum siktin sene engel olamayacak!

  2 adaydan biri malum ülkeyi eyaletlere bölmeye çalışan, "Ben BOP eş başkanıyım" diye, FETÖ, PKK vb. ni başımıza bela eden, bayrağı, anadili vs. değiştirmeye çalışan, kendine 1000 Odalı saray yaptıran kişi!


  Öteki ise "O sarayı eğitim/teknoloji yuvası yapacağım, ilk iş PARLAMENTER Sistemi geri getireceğim, Başkanlığım (Cumhurbaşkanı) döneminde kedime ait apartman dairesinde ve kiralık 2 1 bir dairemde oturacağım, CB, BB, Bakanlara ait bütün özel uçakları satıp bütçeye para katacağım, CB maaşımdan arta kalan ile eğitime katkı sağlayacağım ve maaşım dışında devletin tek bir kuruşuna dokunmayacağıma ant içerim" diyen kişi.

  Ayrıca kendi, eşi, çocukları, sülalesine ait bütün mal varlığını göreve gelmeden önce beyan edeceğini ve başkanlığı dönemi boyunca bunların hiç birine tek bir TL dahi artış olmayacağını garanti eden insan.

  Mevcut yaşam şekli de bunları % 100 yapacağını gayet açık gösteriyor. Yapmaz ise en yakınında hesabını zaten soracak insan çok!

  Özetle; Seçim sizin. Kendi kaderinizi kendiniz belirleyeceksiniz. Sadece sizin değil çocuklarınız, torunlarınız, ülkeniz ve gelecek 1000 yılımız adına seçim sizin olacak!!!
  [ispiyonla]
  +4
 • HypnoS
  HypnoS 15 Nisan 2018 - 05:44kabadayılık yaparak, dünyayla sidik yarıştırarak ekonomik kalkınmanın olmayacağını öğreneceksiniz. bugün olmasa bile yarın mutlaka öğreneceksiniz. ağlama, daha bu başlangıç. [ispiyonla]
  +4
 • muzaffer89
  muzaffer89 14 Nisan 2018 - 23:52Döktüğü şeyin 3' de 2 si su amk. [ispiyonla]
  +3
 • ay2246757643
  ay2246757643 14 Nisan 2018 - 23:29oyları verdiniz şimdi sük döküyon. İyi bari hangi bankaya gitçeğini biliyomuşsun [ispiyonla]
  +6
 • telımtırşım
  telımtırşım 14 Nisan 2018 - 22:12malum partiye oy veriyordur ben üzülmüyorum diyen orospu çocukları çok komik ya. sanki bu ülkede ekonominin durumu üç beş tane geri zekalı siyasetçiye bağlıymış da onlar giderse ekonomi düzelecekmiş gibi konuşuyorlar mesele siyasetçi de değil bu toplumda kaliteli okumuyorsun kaliteli üretmiyorsun kaliteli tüketmiyorsun toplum genel olarak kalitesiz o yüzden de yarrağı içinde hissetmeye mahkum aklınız varsa kendinizi kurtarmaya bakın [ispiyonla]
  -6
 • ay1519289519
  +9
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...