Aziz Yıldırım ile Ali Koç Karşılaşması

sessizsilah sessizsilah diyor ki;
Vefa Küçük'ün Aziz Yıldırım ve Ali Koç'u çağırması sonrasında olanlar oluyor. Ali Koç ne beyefendi birisi lan, saygıda kusur etmiyor kibir yok adamın dibisin Ali Koç.
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: Fenerbahçe Aziz Yıldırım Ali Koç
1 28 Nisan 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • ruhpanist
  ruhpanist 29 Nisan 2018 - 07:31malesef ki türk toplumun izdüşümü budur. her boyuttaki toplulukta zorbalık ve cehalet kazanacak ve desteklenecek.
  +1
  • chegs51
   chegs51 29 Nisan 2018 - 00:30Forza Aziz Yıldırım Biz başkanımızdan memnunuz .Aziz başkanla bi daha
   -6
   • adornoeniste
    adornoeniste 28 Nisan 2018 - 23:15Ya yeter kardeşim yeter!!! Bıktık Tayyip'ten de, Aziz'den de, Ali'den de, Fatih'ten de, Arda'dan da, sikik Türk futbolundan da... Bizim işimiz, gündemimiz, hayatımız bu değil lan amk. Az ötede ne bok yiyosanız yiyin!! Artık rahat bırakın insanları, bi kere geldik hayata, bırakın yaşayalım yaa... Yeter lan yeter!! Bıktık ulan sizden...
    +4
    • smnyllmz
     smnyllmz 28 Nisan 2018 - 20:4800:50 azarlıyo adamı aziz
     +18
     • rip.john.john
      rip.john.john 28 Nisan 2018 - 20:27Aşırı boş bi' ortam. Bu kadar insan napıyor abi, napıyorsunuz yahu. Şakşak ha bire şakşak. ''ooo başkanım, aman başkanım'' Şöyle bir topluluğu herhangi başka bir takımda görsem yine aynı yorumu yaparım. Başkan geziye çıkıyor bilmem kaç tane koruma vs.vs.vs. altı üstü bir spor kulubünün başkanısın, sporunuzdan çok polemiklerinizle gündeme geliyorsunuz ve bunları alkışlayan ''adamsın!, bravo başkanım!'' diyen andavallar, şakşakcılar var. Neden abi, neden? gerçekten hayatınıza yön veremediğiniz için bir rol modeli arıyorsunuz. Ailede babadan ve anneden sonra kendisine rol modeli arayan insan eziktir, bitiktir, kendisine hatta çevresine hiçbir şey katamayan boş bir mahluktur.
      +21
      • mcgregory
       mcgregory 28 Nisan 2018 - 20:12Sn başkan Aziz Yıldırım, FB için çok büyük işler yaptığını biliyoruz. Gerek 3 Temmuz sürecinde duruşun, gerek "ne şikesi memleket elden gidiyor" yaklaşımın, gerek Fenerbahçe için yaptığın maddi yatırımlar.. Hepsi için sana minnettarız.
       Ama artık bırak. Delikanlı gibi çekil kenara, TÜM taraftar SN. Ali Koç'u başkan olarak görmek istiyor.
       Lütfen çatışıp ne kendinden taraftarları soğut, ne de Fenerbahçe'den.
       Keşke bunları okuma şansın olsaydı. Teşekkürler.
       © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...