Meral Akşener'in Babala'ya Konuk Olması

karabukle karabukle diyor ki;
Oğuzhan Uğur'un sunuculuğunu yaptığı Mevzular programına Cumhurbaşkanı adayı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener konuk oldu ve Oğuzhan Uğur, Fetö ile suçlanmasına kadar her şeyi açık açık sormuş. Hep birlikte izliyoruz efendim...
Kategori: Medya
sitene ekle
Etiketler: Meral Akşener babala mevzular Oğuzhan Uğur erken seçim öncesi tv
33 12 Haziran 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • hususipasaport
  hususipasaport 12 Haziran 2018 - 14:15Beyler bunları yazacağım için çok üzgünüm.

  13:55 e ithafen bir yazı...

  Önce bir bölüm kazandım. Sonra sağlıktan dolayı elendim. Adını daha önce duymadığım başka bölüme gönderildim. Evet yök yaptı bunu.
  İş bulmak zor olmadı fakat girdiğim her işte askerlik yapmadığım için geçici eleman gibi gözükmenin baskısıyla ve almam gereken maaşın çok altında maaşlarla çalışmak zorunda kaldım. Askerlik problemini çözdüğümde ise maaşlar düzeliyor gibi olsa da torpilsizlikten doğan mobbing ve aşırı iş yükü baskısıyla çalıştım. Maaşlar düzelmiş derken, benimle aynı işi yapan yurt dışındaki iş münasebetlerimden 5 kat daha az maaşlar.

  Bu arada İngilizce geliştirdim. Başka bir ülkede master kazandım. Okuldan kabul aldım ama yetmedi. Vize başvurularım reddedildi. Çünkü bu işleri takip edebilmek için işten istifa etmek zorundaydım. Hastaneye bile bir saatliğine izin veren patronlarım vardı. Pasaport başvurusu yapacağımı bile bile o gün çalışmak zorunda bırakıldığım, iyi üniversite/bölüm mezunu olsam bile pazar günü 1 mayısta işe gitmezsem tabiri için özür dilerim belamı skeceğini söyleyen yöneticilerimin olduğu işlerim oldu. İşsiz statüde olmamı bahane ettiler vizelerde.

  Bin bir uğraşla büyüttü annemler, üzerime titrediler, ben hayal kurdum, çabaladım çalıştım, geceleri bile çalıştım iş yerinde. Sonuç bu.

  Sonra emeklerimin karşılığını almak için yurt dışı planı yaptım. Sen korkaksın, vatan sevmiyorsun, sktr git sen gibi insanlar olmasa da olur dediler. Çocukluk yıllarım, babam iki gün gecikti acaba operasyonda bir şey mi oldu korkusuyla geçti. Lojmanda gelen her hafta şehit haberleriyle... Ve ben vatansız oldum.

  Buraya kadar yaşadıklarımın aynılarını yaşayan çok insan tanıdım. Hiç birimiz kendi kaderimizi kendimiz tayin edemiyoruz. Dayatılan bir hayat var, dışına çıkamıyoruz. Kabuk kırılamıyor. Hapis hayatı yaşayanlar gibi, tam olarak şu hayat tarzımıza hapsoluyoruz.

  Şimdi, vizelerim de reddedildi. Meral Akşener in dediği gibi, gitmemin yolu kesildi ve ben sağlığımı kaybediyorum. Yaşlanıyorum, yavaş yavaş ölüyorum. Videonun bu noktasında sulanan gözlerle birlikte, doğum günüm bugün, kendi hayatımın son kararını vermeye daha çok yaklaşıyorum...
  [ispiyonla]
  +26
 • sahin t
  sahin t 12 Haziran 2018 - 19:54tRTE kapatılsın.. [ispiyonla]
  +11

Tüm Yorumlar

 • glock21
 • glock21
  glock21 13 Haziran 2018 - 13:39Ben Ateist, Atatürkçü ve Türk milliyetçisiyim arkadaşım. İYİ Parti çıkınca Muhafazakarlar, Sosyalisler, Ülkücüler, Sağcılar vb. ile aynı safta yan yana olabileceğimi öğrendim. Bu ülke tarihinde ilk kez vatan ve millet uğruna bir araya gelebildik, ilk kez anlaşabileceğimizi, birlikte huzurla yaşayabileceğimizi gördük. Ama bunu ne AKAPE ve AK-MHP seçmenine nede yıllardır takım tutar gibi aynı partiye oy atmaya alışmış CHp seçmenine anlatabiliyoruz.

  Oysaki insanların görmesi gereken Meral AKŞENER Bir Ateis ile Muhafazakarı, Bir Milliyetçi ile Sosyalist, Solcu veya Komünisti, Libereali vs. hep sinbi bir araya getiriyor, hepsini ortak paydada buluşturuyor. Bu kesimlerin de tamamı Meral AKŞENER'e % 100 güveniyor.

  Anlaşılması gereken; Bunu başaran Meral AKŞENER bu ülke ve milleti de tek çatı altında birleştirmeyi rahatlıkla başarır. Bu ülkeye de zaten herkese eşit mesafeli, adil davranan bir Başkan (Cumhurbaşkanı) gerekli.

  RTE karşısında kazanma şansı olan tek aday olduğunu da İYi PArtililer, Saadet Partililer, DP'liler, Heparlı, Türkçüsü, Oy vermeyen seçmen vs., AKP seçmeninin bir kısmı da gördü ama bir CHP seçmenine dert anlatamıyoruz.

  CHP 100 yıllık parti olduğu, 200 Milyon TL devletten yardım alması, kendine has yardım ve Atatürkten kalma gelirleri olması vb. bir çok avantaja sahip. Haliyle Muharrem İnce % 21.9 alıyor ve % 21 alan Meral AKŞENER'i 0,9 puanla geçerek 2. Tura kalıyor. Kaldığı zaman da RTE % 60-65 gibi bir oyla başkan olacak!

  Mİllet İttifakı zaten Hükümeti/Meclisi alıyor. Herkes gitsin kendi partisine oy versin. Sonunda Devleti/Hükümeti İYİ Parti, Saadet Partisi, CHP, DP ortaklaşa hep birlikte yönetecek.

  Ama bizim insanımız Vekil/Hükümet seçimi ile Cumhurbaşkanı seçiminin bir arada yapılan 2 farklı seçim olduğunu anlamıyor. Cumhurbaşkanı adayına değil, partisine diye oy verir gibi oy kullanıyor!
  Oysaki mühim olan RTE'ye başkanlığı kaptırmamak.
  Bunu tek başaracak aday da Meral AKŞENER = ANATÜRK...
  [ispiyonla]
 • glock21
  glock21 13 Haziran 2018 - 13:32Hayret lan. Nasıl oldu da "ANATÜRK" = Meral ANA'yı burada gösterebildiniz!

  Ağzım açık, şaşkınlık içindeyim...
  [ispiyonla]
 • hakkıbulut
  hakkıbulut 13 Haziran 2018 - 08:23Kesik kesik video montajlamanın adı jump video. Adını bilin de sövün. [ispiyonla]
 • malzemeci
  malzemeci 13 Haziran 2018 - 03:56@hususipasaport kardeşim iyiki doğdun iyiki varsın. Dediklerinin altına imzamı atarım , fakat kendini de fazla hırpalamanı istemem. İnş bu hayatta istediğin ne varsa yaparsın sağlıcakla kal :) [ispiyonla]
  +3
 • losta
  losta 12 Haziran 2018 - 20:50uç bir örnek verecem ama trump denen adam sosyal medyayı çok iyi kullanarak geldi. artık medyanın devri bitti yeni gelen nesil sosyal medya ile geliyor o yüzden bundan sonra internetin gücü daha baskın olacağına inanıyorum. [ispiyonla]
  +5
 • sahin t
  sahin t 12 Haziran 2018 - 19:54tRTE kapatılsın.. [ispiyonla]
  +11
 • sizofrenikyazar
  sizofrenikyazar 12 Haziran 2018 - 18:51kadın ciddi anlamda kazanacak gibi. Aktrolleri göreve davet ediyorum. [ispiyonla]
  +3
 • malzemeci
  malzemeci 12 Haziran 2018 - 18:29önemli olan 2. turda ne kadar kalabalık olabileceğimiz diye düşünüyorum. [ispiyonla]
  +2
 • zlatan24
  zlatan24 12 Haziran 2018 - 18:07videonun kesintileri çok sinir bozucu olmuş. Akşener veya ince kim gelirse gelsin farketmez akp girsinde [ispiyonla]
  +1
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...