T.A.T.U - Ya Soshla S Uma - Kamera Arkası (2000)

walterskinner walterskinner diyor ki;
O sırada 14 ve 15 yaşlarındaki Yulia Volkova ve Lena Katina'nın oluşturduğu t.A.T.u grubunun All the things she said isimli şarkısı aslında bu videoda görülen 2000 yılında çekilmiş olan Rus dilinde "ya soshla s uma" şarkısının ingilizce versiyonudur. Bu klip ve şarkı Rusya'da çok ses getirince 2002'de ingilizce versiyonu kaydedilir. İngilizce versiyonun klibi ise 2000'de ki videonun bazı yerleri kesilerek düzenlenerek vs. oluşturulmuştur.
Şarkının Rus versiyonu NTV'de habercilik yapan Elena Kiper tarafından yazılmıştır.
Klip 4 aralık 2000'de Moskova'da bulunan Khodynka'da çekilmeye başlanmış ve daha sonra Kutuzov caddesinde çekimlere devam edilmiş.Kızlar daha sonraki röportajlarında özellikle suyun soğukluğundan şikayet etmişler, Ivan Shapovalov ise bunun kendisine yardım ettiğini düşünmüş. Klibin teması iki kızın birbirine aşık olması ve toplum tarafından dışlanması üzerinedir.
Grubu oluşturan Yulia Volkova ve Lena Katina ise Neposedi adındaki bir çocuk grubunda beraber şarkı söylerken keşfedilirler, küçük yaşları ve lezbiyen imajının sükse yapacağını bilen Ivan Shapovalov kızların menejerliğini üstlenmiştir.
Kategori: Müzik
sitene ekle
Etiketler: t.A.T.u tatu all the things she said ya soshla s uma
9 13 Haziran 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...