2,500 Kadının Çıplak Halde Denize Girmesi

vallamı vallamı diyor ki;
Kuzey İrlanda'da 2500 dene kadın toplanıp skinny dip gerçekleştirmiş. bu bir dünya rekoruymuş. zaten başka da böyle bir etkinlik olmuş mudur bilemem. gelsin yorumlar
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: çıplak voyör voyeur irlanda skinny dip
0 13 Haziran 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • westxx
  westxx 13 Haziran 2018 - 23:06hayatta anlamadıgım 2 şey

  1-meme ucunun elektrık bandıyla veya elle kapatılması
  2-incirli biskremin üretimden kalkması
  [ispiyonla]
  +12
 • mihos
  mihos 13 Haziran 2018 - 15:30yanmış balata kokokusu buraya kadar geldi. [ispiyonla]
  +10

Tüm Yorumlar

 • rorosat
  rorosat 15 Haziran 2018 - 07:52çıplaklar kamplarında da böyle hep çürük götler soyunuyor, halbuki ne hayallerle gitmiştim. Sandığınız gibi kaliteli ortam olmuyor naked aktivitelerde.. [ispiyonla]
 • kamdavulu
  kamdavulu 14 Haziran 2018 - 19:59Adamlar mutlu, adamlar zengin, adamlar huzurlu, adamların başında göt kılları yok, adamlar müslümanlık denen zilletle muhatap değil daha ne olsun amk elbet eğlenecekler dünyayı siklemeyecekler [ispiyonla]
  +5
 • felinna
  felinna 14 Haziran 2018 - 12:07Bu Avrupalıların kafası çok farklı abi, ihtimal yok aynı kafada olamayız.. Genetik kodlanmalarının fenotipi hayatta rahatlık ve genişlik üzerine kurulmuş. Kıskankçlık, kin, ağır keder, depresif ruh hali, hinlik vs. gibi özellikleri resetlemişler resmen ya.. Bazen bazı hallerine imrenmiyor değilim gerçekten. Ortadoğu coğrafyasında malesef ki hasetlik, kindarlık, nifakçılık gibi kötü huylar işlenmiş genlere. Coğrafık gen haritasının gerçekliğine kesinlikle inanıyorum. Aynı coğrafyanın insanları birbirine benziyor malesef. Bu yüzden biz de benzeye benzeye Arap ve Farsilere benziyor bu yönden. Komşularımız İskandinavlar olsaydı çok farklı olacaktı.. [ispiyonla]
  +2
 • gargoy
  gargoy 14 Haziran 2018 - 10:56Herkes atıp tutmuş, bizde gezdik gördük yaşadık, herkesin tarihi kötü yada iyi anılarla dolu önemli olan şuan gelinin durumdur ve maalesef bu düzeye, hem din hem siyasi hemde jeopolitik durumdan dolayı maalesef biz hiçbir zaman erişemeyeceğiz. [ispiyonla]
 • jkuan7
  jkuan7 14 Haziran 2018 - 05:37@glock21 Sevgili dostum, beni hemen osmanlı götü yalayanlarla aynı kefeye koymuşsun fakat ben "Avrupa'ya bakın, kıskanıyorlar ve günah yuvaları" diyenlerden değilim. 2006 senesinde Stockholm'e taşındım ve Avrupa insanını bizzat tanıdım. Aslında öncesinde kırgınlığımı dile getireyim zira bana direkt esip gürlemişsin, neden insanları bir kalemde yargılıyorsunuz anlamıyorum.

  Dünya biliminin ve iliminin göbeğiydi Avrupa, tarihi ve dünyevi düşünüşü baştan aşağı değiştiren bir çok insan yükseldi burada kimisi fizik alanında kimisi edebiyat kimisi de din. Sapkınlık rekoru osmanlıda demişsiniz, benim buna bir tek atıfım olmadı yani "rekor" konusunda.

  Vatikan, tarihi kayıtlarda 11. yüzyıl dese de, öncesine dayanacak şekilde Avrupa'nın din liderliğini ve hristiyanizmi dünyaya yayışına öncülük etmiştir, bildiğiniz üzere dünyaya gemilerle ilk ulaşımı yapan millet kelt halklarıdır ve bu insanlara dini öğretmek, gittileri her yere yaymak demektir. Toplamda 2,5 milyar insana hristiyanlığı benimseten insanlar Avrupalılardır, bu dinin orada yükselmesi, oraya gönderilmesinden değildir zira hristiyanlık tüm dünyada kabul görmüş bir dindir; bu sözüm Din merkezi'ne atıftı.

  Bilim yuvası demiştim, bu insan topluluğu, ulaşımın sadece bir yere gitmek ve gelmek olmadığını kavradıklarında, bilgiyi nasıl tutacaklarını veya onu nasıl geliştireceklerini de öğrendiler. Doğunun yoğurdunu batının kaymağını derken kendileri, tarihlerinde dünyaya mâl olmuş insanları yetiştirmişlerdir bunlardan birkaçı vonGoethé, Newton, Einstein, William Harvey, Galen ve nicesidir, buysa "bilim yuvası" sözüme atıftı.

  Şimdiye dönelim, Avrupa dünyanın FAŞİZM başkentidir. Polonya'da düzenlenen bir yürüyüşte, 14 farklı ülkeden BİNLER katılmıştır ve toplam yürüyüş 100.000 küsürü aşmıştır bu yalnızca, Avrupa'nın SIĞ SAĞ görüşlü insanları yani bunun yanına fikir ayrılıklarına sahip sağ, alt-sağ ve neo-liberalismi eklediğimizde sayı büyüyor. Avrupa hakkında her şeyi satarsınız yalnız faşizmin halkta yer etmediği gerçeği dışında. İnsanlar bunları dile getirmekten rahatsızlık şöyle dursun, hoşlanıyorlar. Onlara göre Çinli birisinin Çin'de kalarak kendi şartlarında, kendi toprağında yaşaması gayet doğal yani bu insanlar YOZLAŞMAKtan korkuyorlar, bu insanlar TÜRKİYE olmaktan korkuyorlar.

  Leftist kavramı bu insanların vücut bulduğu gerçeği ile oluşmuştur, kaldı ki bu insanlara göre bu özgünlüğünü savunmadır. Yeşiller, radikaller, sosyalistler, marksistler liberal ve neo-liberaller, koyu solcu(leftist) ve sosyalist lay-lay-lom kafasında sağcılar(rightist). Avrupa'nın yerel bir kesimi "ütopik" bir kıta istiyor ve bu doğrultuda adımlar atıyor bkz: Avusturya. Daha yeni türbanı bir raddeye kadar yasakladılar çünkü bu insanlar ülkelerinde islamiyetin yeşermesini istemiyorlar. Haklılar değiller buna herkes fikriyle cevaplar doğruyu ara ki bulasın. Ve sadece Avusturya da değil, bu Avrupa'nın merkez görüşüdür, insanlar gün geçtikçe küreselleşmeden bitap düştüler çünkü bir zamanlar hükmettikleri ve söz geçirdikleri dünya artık yok. Artık dünyaya dil ve din sattıkları zamanlar kalmadı, bunların yanında tüm bu gelişmeler bu insanları da içten etkiledi. Benim çıplak denize giren insanlara sapkınlık sözüm senin düşündüğünün ötesinde bir şey, mezhep olarak zate çok farklı konumlardayız fakat hata benim, söze açıklık getirmeyerek yazdım.

  Avrupa sapkınlığı nedir, Avrupa sapkınlığı şu'dur, Polonya'nın gün geçtikçe dini hazımsızlık ile yokoluşu, Almanya'nın Rusya'dan gaz getirip diğer Avrupa ülkelerine kendi komisyonunu alarak satması, kürtajın (özgürlük olarak bakılan bebek katilliğinin) yasallaştırılması ve bunun koca ülke olarak oy birliği ile kabul edilmesi, Yunanista'nun Makedonya'yı resmi olarak tanımasına izin verilirken, İspanya'da çoğunluğa yakın bir kesimin Katalonya isteğine avrupa kms. mahkemesince ret ve sempatizanlığı olarak nitelendirilen "vatanseverlerine" ise hapis cezası verilmesi, zaten katliamlardan bahsetmeye gerek yok bir örneği Norveç Katliamı olan, tüm bunların yanına küresel zenginliğini korumak isteyen; İngiltere, Fransa ve Almanya, neredeyse evrensel olan savaş kanunlarını yeniden yazacaklar, ülkeler şu an kendi lehine olan her şeye varlar, insanların ne söylediklerinden çok. Artık "kibar avrupa" devri bitti, hoşgörü ve saygınlık hala var fakat bunlar "birey", kitle değiller. Artık azınlıkların savunulduğu Avrupa değil "Avrupa dışındaki" azınlıkları savunan Avrupa var. Deus vult şapkası artık işlemiyor, dahe yeni Polonya'da bir din adamının görevli olduğu kilisede 7 senedir çocukları taciz ettiği ortaya çıktı. Feminizm, dünyada Mısır'da başlamıştır fakat bizim bundan Avrupa'da görene kadar haberimiz yoktu öyle değil mi? Çünkü bunun da suyunu çıkardılar, gösterilerde obje olmadıklarını savunan insanlar çıplaklık eylemi ile fark yaratmak yerine ANTİPATİden başka şey toplamadı. Bu koyu ve sığ görüşü savunan aptal insanların sayısı bir hayli de fazla, yani öyle saçma bir hal aldı ki dünyanın gerisini homineist görür oldular (ki hiçbir zaman olmamış bir şey). Savaştan kaçanlara kucak açanlar oldu, alıp köle yapanlar oldu ve gece çökerken botlarını batıranlar oldu, bkz Libyalı köle olayı tüm Avrupa'nın üstünüğü örtemediği çok büyük bir ayıptır. Avrupa'nın yarısı "gay" demek yanlış olmaz, burada kime eliniz çarpsa bir pansexuel karşınıza geliyor, kızlar erkek, erkeklerse kız gibi davranıyorlar, bunu özgürlükle bağdaştırmak sapkınlıkla bağdaştırmak kadar hakiki bi görüş, sizin her ne kadar beni yere vurmanıza sebep olsa da.

  Uzun lafın kısası ben buraların tozunu çok yuttum, bana burayı anlatacak kapasitede olduğunu da sanmıyorum, Avrupa'nın tarihi değişimini bildiğiniyse HİÇ VE HİÇ sanmıyorum zira buradaki insanlar bile bu durumdan şikayetçiyken "özümüzü kaybettik" derdindeyken birisinin çıkıp oradan "siz, biz" demesi hala seviyenin yeteri kadar yükselmediğine işaret ediyor. Olur da yolun düşerse Södra Rinkebygangen caddesinde bibliotek binası karşısında her öğlen kahve içerim, beni orada bulabilirsin, iyi günler.
  [ispiyonla]
  +2
 • hayamk
  hayamk 14 Haziran 2018 - 01:47Chubby milf ve granny kategorisi de tamam. [ispiyonla]
 • inthefun
  inthefun 14 Haziran 2018 - 00:54aradağım yer [ispiyonla]
 • hummell
  hummell 14 Haziran 2018 - 00:44off be araya dalsam kim bilir neler olur diye düşünenler burda mı? [ispiyonla]
  +3
 • raywan
  raywan 13 Haziran 2018 - 23:28Herkes çıplak olunca ne kadar da normal geliyor insana lan. [ispiyonla]
 • westxx
  westxx 13 Haziran 2018 - 23:06hayatta anlamadıgım 2 şey

  1-meme ucunun elektrık bandıyla veya elle kapatılması
  2-incirli biskremin üretimden kalkması
  [ispiyonla]
  +12
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...