Atilla Yeşilada - Harvey Nichols Bu Ülkeden Gidecek!

biarkadasabakcam biarkadasabakcam diyor ki;
Mevcut stagflasyonu anlatırken Atilla Yeşilada nın isyanını izleyeceksiniz...

Sohbetin tamamını izlemek isterseniz buyrunuz:

/watch?v=q_gUDUT0f7w

Not:Atilla Yeşilada nın Boğaziçi Üniversitesinde yapmış olduğu konuşmasıdır.Keşke söyleşi daha iyi görüntü kalitesiyle dolayısıyla ekipmanla kaydedilip youtube a yüklenseydi.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: atilla yeşilada söyleşi boğaziçi üniversitesi ekonomi
7 08 Aralık 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • CreMaToRiuM
  CreMaToRiuM 09 Aralık 2018 - 00:1930 yaşındayım. 2 kez kendi paramla telefon aldım. İlki galaxy gio diye dandik bi telefondu ama işimi görüyodu amk. 2015e kadar kullandım. Hiç de aklımda değiştirmek yoktu. Çevremdeki bi çok kişi "Lan bunu mu kullanıyon ehehe, değiştir oğlum şunu" falan diyerek öyle bi baskı yapmaya başladı ki en son dayanamadım note 3 aldım. Sırf sussunlar da rahat edeyim diye. Hala daha aynı telefonu kullanıyorum. Bozulmaz etmezse bi 2-3 yıl daha kullanırım. Yani diyeceğim o ki, tüketmek moda olmuştu. Bu krizin iyi bi yanı varsa o da Atilla hocamın dediği gibi, son 10 yılda ortaya çıkan bu tüketim şımarıklığı hastası insanların ağzının payını alacak olması. [ispiyonla]
  +2
 • cigobattisamatra
  cigobattisamatra 08 Aralık 2018 - 18:59Müze kısmı çok doğru. Bütün ekonomistler 2002 den sonra dünyadaki para bolluğundan(dolar bolluğu) bahsedip durur. Bizim parayı bulunca amı götü nasıl dağıttığımızı ibretlik biçimde gelecek nesillere aktaramazsak onlar da aynı boku yiyecekler.

  Atilla dayıyı youtube dan takip edin arakdaşlar çok samimi tarafsız ve eğlenceli biçimde ülkenin dünyanın ekonomi gündemini keyifle izleyebilirsiniz.
  [ispiyonla]
  +3
 • dedekorktuk
  +2
 • hakkıbulut
  hakkıbulut 08 Aralık 2018 - 16:35sizin onu alacak lüksünüz yok demiş. ee? [ispiyonla]
  -2
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...