Ali Baba'nın Kardeşi Kasım Gibi Tavuk Yiyen Eleman

saatitakipeden saatitakipeden diyor ki;
Sanırım Filipinli bu arkadaş ama Kanada'da yaşıyor. Çok iştahlı yiyor böyle baya acıkmışa benziyor. İlk aklıma Ali Baba filmindeki Kasım'ın tavuk butunu ısırırken Ali Baba'ya ikram etmemesi ve akabinde gerçekleşen koskoca Ali Baba'yı -hadi onu da geçtim kendi kardeşine- 1 parça eti çok görmüştü ibne. Ama Allah işte açgözlülüğünün kurbanı olarak 40 -- spoiler -- haramilerin kılıcının tadına baktı. Kellesi mağara girişlerine asıldı. Hem bence filmde saçma olan kısım mesela adam geliyordu " Açıl Susam Açıl " diyordu. Be amına kodumun mağarası yıl bilmem kaç hangi teknolojiyle yapıyorsun bunu? Hadi ses frekansı desek, e her sesin frekansı başka ; tonlaması başka , ortamın netliği ve gürültüsü başka hangi teknolojiye dayanarak hangi güç kaynağı ile o tonlarca kapıyı sağa sola çekiyordun?

Sonra kazanlara kaynar su akıtma sahnesi de öyle. Ulan hadi biriniz yandınız kimse mi " amk bir ses geldi bir kafayı çıkarayım " demedi be?

Ama dönemine göre güzel film. Puanım 6/10.

Ha bu arada kanalın adı: QTGANG ASMR
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: Tavuk Yemek Asmr 40 Haramiler Ali Baba'nın Evindeki Hizmetçi Kız Kasım'ın Yediği Tavuk Butu
0 12 Ocak 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • boq640
    boq640 12 Ocak 2019 - 02:19Şu ağız şapırtısına gıcık olan bi ben miyim? Elim ayağım titriyor ağız şapırtısı duyunca. [ispiyonla]
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...