Sevinç'in Arkadaşı Zengin Olduklarına İnanamadı - Tatlı Hayat

selmes2018 selmes2018 diyor ki;
Tatlı Hayat 1. Bölüm Özeti:

İhsan ve eşi Sevinç, İhsan'ın kuru temizleme işinden bolca para kazanmış sınıf atlamaya karar vermişlerdir. İhsan'ın hayatta yükselme çabaları dahilinde Gültepe'de bir gecekondudan Etiler'deki yeni lüks evlerine taşınmışlardır.

Üst kat komşuları Türk- Rum çifti Feraye ile Yorgo, kızları Pelin yan komşuları kitapkurdu İrfan ve İhsan'ın annesi Cevriye Hanım ile alışık olmadıkları bu yeni "Tatlı Hayat" hem onları yeni ufuklara taşıyacak, hem de yepyeni sorunlarla karşı karşıya bırakacaktır. Feraye ve Kaya'nın gündelikçisi olduğunu öğrenen İhsan, Sevinç için de bir hizmetçi tutmak istemektedir.

Fakat Sevinç bu fikre şiddetle karşıdır. Bir yandan İhsan Sevinç'i sosyetik hayata alıştırmaya çalışmakta, bir yandan da hiçbir şey yapmadan evde oturmak Sevinç'i rahatsız etmektedir. Bunun üzerine Sevinç bir işe girer, fakat çalışmaya başladığı dükkan, İhsan'ın rakibi olan ''Hasan Kuru Temizleme''dir.

Oyuncular:
Haluk Bilginer
Türkan Şoray
Emre Altuğ
Gamze Özçelik
Celal Kadri Kınoğlu
Asuman Dabak
Neco
Veysel Diker
Çolpan İlhan
Yurdaer Okur
Ata Demirer
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: Tatlı Hayat Tatli Hayat Tatlıhayat Haluk Bilginer Türkan Şoray Emre Altuğ Gamze Özçelik Celal Kadri Kınoğlu Asuman Dabak Tatlı Hayat izle eski dizi...
1 15 Ocak 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • Zkan
    Zkan 15 Ocak 2019 - 09:24şimdi fark ettim ,Türkan Şoray'ın oyunculuğu Haluk Bilginer'inkinin yanında çok çiğ kalmış.
    +1
    © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...