Yalancı Yarim - Hüzünlü Final

selmes2018 selmes2018 diyor ki;
Hulusi ve Vahi… Evlatlarıyla gurur duyan iki baba.

Hulusi, ve eşi Belgin, oğulları Tarık’ın, İtalya’da ki iktisat eğitimin tamamlayıp bankasının başına geçeceği günün hayaliyle yaşıyor.

Vahi ise, kızı Naz’ın, konservatuvardan mezun olup yurt dışında vereceği çello resitalleri ile göğsünü kabartacağı günün.

Tarık ve Naz da, ideallerine doğru “tam gaz” gidiyorlar… Ancak Tarık, “Alfonso” adıyla İtalya’da ralli pistlerinde, Naz ise “Deli Kız” adıyla İstanbul sokaklarında. Son model arabalarıyla.

Ve bu iki başına buyruk gencin hayatları, sonunda aynı arabanın içinde kesişir.

Çünkü babalar, belki en son duyar, ama mutlaka duyar.

Tarık, İstanbul’a ailesini görmeye geldiğinde, Hulusi, bir daha yurt dışına çıkmasını yasaklar.

Naz, kaza yapınca da, Vahi, bir daha araba kullanmasını.

Tarık, bir de üstüne iki sene çalışıp eğitimi yerine ralliye harcadığı parayı çalışıp babasına geri ödemek zorundadır. Babası, torpille işe girip yan gelip yatarak para kazanma yollarını tıkayınca, becerebildiği tek işi yapmak zorunda kalır: şoförlük.

Naz’ın ise arabasına binebilmesi için tek engel vardır: babasının bulacağı şoför.

Ve kader yollarını birleştirir… Tarık, Naz’ın şoförü olarak işe girer. Ancak işi çok zordur. Bir yandan, aniden ortadan kaybolan ve tüm dünyada aranan ünlü ralli şoförü Alfonso olduğunu herkesten gizlemek zorundadır. Bir yandan, ünlü bankacı Hulusi Tekelioğlu’nun oğlu olduğunu Vahi’den saklamak zorundadır. Ve en önemlisi… Arabasının şoför koltuğuna tekrar geçebilmek için tek çaresi, kendisini kovdurmak olan ve hayatını bunu planlamakla geçiren Naz’ın saldırılarını savuşturmak zorundadır
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: yalancı yarim Barış Akarsu Merve Sevi Yalancı Yarim 49
2 19 Ocak 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • mrphn1
  mrphn1 20 Ocak 2019 - 14:03hala dün gibi! hayat çok orospu çocuğu çok..
  • bambee
   bambee 19 Ocak 2019 - 20:13Müzik çok dinlemem. Rock müzik neredeyse hiç dinlemem. Televizyon pek izlemem, Türk Dizilerini hiç izlemem. Ama nedense bu güzel insanın hem müziklerini dinlerdim hem de dizisini izlemiştim. Ölümüne çok üzüldüğüm nadir ünlülerdendi. Toprağı bol olsun.
   +8
   • circuscharlie
    circuscharlie 19 Ocak 2019 - 16:25Devamı gelmedi
    +6
    © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...