Stüdyo Işığı Yapmak - Geri Dönüşüm

airsofter airsofter diyor ki;
Atıl durumdaki ya da kullanılmayan malzemeleri değerlendirmeyi oldum olası sevmişimdir.

Geri dönüşüm denilince birçoğumuzun aklına çöplerden oluşan yığınlar gelir fakat durum sanıldığı kadar pis değil. Hatta keyifli bile diyebilirim.
İster tüm gününü plazada geçiren, ister gün içinde 5 dakika oturma fırsatı olmayan birisi olun hepimizin stresini atacağı şeylere ihtiyacı var ve ben bunun bir yolunu sanırım kullanıyorum.

Bu video serisinin amaçları, kim olursa olsun herkesin kısa zamanda basit aletlerle bir şeyler üretebileceğini, bunu yaparken keyif alabileceğini, hatta belkide ürettiği bu şeyi yıllar sonra bile kullanabileceğini göstermek, biraz da bunları yaparken videolarını paylaşarak keyfime keyif katmaktır.

Atlamadan şunu da eklemeliyim; videolarda yaptığım şeyler ile ilgili, hatta video düzenleme hakkında bile bir eğitimim yok. Yani bu video serisinde karşınızda profesyonel birisi yok. Hatta belki de izlediğiniz en beceriksiz kişi bile olabilirim :)

Eğer bu video siteye kabul edilirse illaki kötü yorum yapan çıkacaktır. Kötü yorumlar pek umurumda değil.
Şu yozlaşmış, ne ara insanlar bu kadar kötü oldu dediğimiz dünyada eğer bir kişi bile kafasını bununla dağıtabilirse ne mutlu bana.
Kategori: Amatör
sitene ekle
Etiketler: el yapımı nasıl yapılır kendin yap elektrik el aletleri ışık yapımı basit maliyetsiz işler bedava eğlence test how to adaptör çin malı vlog alie...
3 11 Şubat 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • Çorabın teki
  Çorabın teki 11 Şubat 2019 - 11:03Baskülü Tencere altlığı yapsaydı daha mantıklı bir geri dönüşüm olurmuş
  • federson
   federson 11 Şubat 2019 - 09:41entel adamında işsizi hiç çekilmiyor
   +7
   • gratthr0d
    gratthr0d 11 Şubat 2019 - 08:16Bu arkadaşın yaptığına benzer bir devreyi 2 sene önce bir dizi setinde çalışırken yapmıştım. Redhead adındaki ışıklar kısa devre sonucu bozulmuştu ve acilen bir ışık kaynağı gerekiyordu. Diziyi çektiğimiz evin mutfak tezgahındaki led ışıklandırma bandını çekip aldım ve yuvarlak ekmek kesme tahtasına alüminyum folyoyla sabitledim. Ben bunları yapıp getirene kadar sete yeni ışıklar getirilmiş bile. Yapımcı elimde bunu görünce ''Ulan 2 saattir bununla mı uğraştın oyun mu oynuyoruz ib*e.'' deyip beni kurduğum düzeneğin kablosuyla boğup öldürdü. Oysa bir hayalim vardı, yükselip Hollywood'da çalışmak istiyordum ama yükselip gök yüzüne çıktım.
    +3
    • rind
     rind 11 Şubat 2019 - 03:52tahta zeminin altına bir kat alimünyum folyo çebilirdin hatta karton/mukavva gibi bir malzemeyle çerçeve yapıp üzerini folyoyla kaplayarak çok daha etkili olmasını sağlarsın.
     +3
     • Pistonaşagı
      Pistonaşagı 11 Şubat 2019 - 03:39bu neydi şimdi
      +6
      © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...