Otobüs İçerisinde Gerçekleşen Kapkaç Olayı

izgago izgago diyor ki;
ABD'nin Florida eyaletinde yer alan Fort Lauderdale şehrinde hizmet veren halk otobüsünde gerçekleşen kapkaç olayı güvenlik kamerasına yansımış.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: otobüs kapkaç hırsız yaşam komik videolar izle
0 10 Şubat 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • floridakilos
  floridakilos 10 Şubat 2019 - 20:15Amerikanın malum ırkı
  +6
  • sahibeda
   sahibeda 10 Şubat 2019 - 19:46hiçbir toplu taşıma aracında kapıya yakın oturmayın...
   +2
   • ramazannn
    ramazannn 10 Şubat 2019 - 18:55Çok temiz çalmış
    • afakesenen
     afakesenen 10 Şubat 2019 - 18:22bu sikik troll sıçmığını görmemenin bir yolu yok mu? muhtemelen günlük hayatta kimse tarafından ciddiye alınmayan, beta, pasif, minibüste ineceği yeri söyleyemeyen, elinden ekmeğini alsalar sesi çıkmayacak liseli bozması bir hıyarağasının hala burda barınıyor olması ayrı saçmalık, bu laflar adminlere de.
     +11
     • gratthr0d
      gratthr0d 10 Şubat 2019 - 16:28Benim de başıma geldi böyle bir olay. Kız kardeşimle metrobüse bindik sefaköyden mecidiyeköye geliyoruz. Halıcıoğlu yakınlarında kardeşim bi anda dürttü beni dedi abi çantam yok. Hemen etrafa bakındım otobüs yeni durmuştu. Bi adam kardeşimin çantasıyla iniyor aşağıya. Kapı kapanırken son saniyede çıktım dışarıya kız kardeşim içinde kaldı devam etti araç. Ben hırsızı gördüm o da beni gördü. Bu kaçmaya başladı ben de onu kovalamaya. Neyse bi 50-60 metre koştuktan sonra birileri bunu tuttu. Tam üzerine çullanmıştım ki çantadan biber gazı düştü yere. Bu aldı hepimizin gözüne sıktı ve kaçtı. Biz gözlerimizin acısından ne yaptığımızı nereye gittiğimizi göremiyoruz. Caddenin ortasına kadar gelmişiz. Gelen tanıdık bir otobüs firmasının aracı çarptı bize. 4 kişi feci şekilde can verdi aralarında ben de varım. Spatulayla kazıdılar cesetlerimizi.
      -28
      © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...