Dikilitaş Üzerinde Halay Çekmek

izgago izgago diyor ki;
Siirt'te yaşayan gençler hayatlarını tehlikeye atıp tarihi Deliklitaş’ın üzerine çıkarak halay çekip eğlenerek görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşmış.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: halay adrenalin komik videolar izle komik video izle
0 14 Şubat 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • darthsidious
  darthsidious 14 Şubat 2019 - 22:49kürtler bir an önce kendilerini silkmeli yoksa türkler'in orosbusu olacak.
  +1
  • ichtyanthropos
   ichtyanthropos 14 Şubat 2019 - 15:01Göbeklitepe'yi, Stonehenge'i falan dikenlerin kesin akıllarına gelmemiştir böyle bir şey yapmak. Ama bunların aklına gelmiş ....
   +2
   • sahibeda
    sahibeda 14 Şubat 2019 - 13:16ne boktan bi müziktir
    +2
    • gratthr0d
     gratthr0d 14 Şubat 2019 - 08:21Köydeyim ve telefon çekmiyordu. Karıma ulaşmam lazımdı, acildi. Evde krep yapacaktım ve ölçüsünü unutmuştum. Evin her noktasını gezdim ama nafile. Sonunda dışarı çıktım, çatıya çıktım, yok. Mezarlığa doğru yürümeye başladım. Köylü de genelde böyle yaparmış. Hava kararmıştı ve bundan çok haz etmiyordum ama zorundaydım. Mezarlığa ulaştığımda şebeke hala yoktu. Mezarlıktan içeri girdim ve yürümeye başladım. İçimi bir ürperti kaplamıştı. Birkaç metre yürüdükten sonra hafifçe tepeye yapılan bir mezar taşının üzerine çıktım ve şansımı orada denedim. Çıktıktan birkaç saniye sonra mezar taşı aşağıya doğru biraz gömüldü. Bunu fark ettim ve biraz da vicdan azabı çektim. Günah işlediğimi düşünmüştüm. Mezarın üzerinden indim ve arkamı dönüp giderken toprağın hareket ettiğini gördüm. Giderek de hızlanıyordu. Koştum ve bir ağacın arkasına saklandım. Gördüklerim beni dehşete sokmuştu. Kötülükler diyarının kapısını ben açmıştım. Bu yaşayan ölülerin gecesiydi. Mezarlarından birer birer çıkıyor ve köye doğru yürümeye başlıyorlardı. Dünyada başlayan zombi salgınını böylece ben tetiklemiş oldum. Tam o sırada telefonum çaldı. O noktada çekmeye başlamıştı. Suratımı buruşturdum. Çünkü, zombilerin yeni istikameti bendim. Arkamı dönüp koşmak istediğim anda toprağın altından bir el çıktı ve ayağımı tuttu. Yere düştüm. Beni çekiyordu ve buna karşı çıkamıyordum. Diğer zombiler de artık çok yakınımdaydı. Son bir hamle daha yaptım ama başaramadım. Beni oracıkta yiyerek feci şekilde öldürdüler.
     -6
     • komandoastegmen
      komandoastegmen 14 Şubat 2019 - 08:18Beşinci adam kayanın üstüne sığmadığı için aşağıda pasif kalmış...
      +1
      • alper.tunga
       alper.tunga 14 Şubat 2019 - 06:45la ibo bah cok kotu dusen
       +2
       • zxspectrum48k
        zxspectrum48k 14 Şubat 2019 - 06:01Şimdi de sırada Siirt yöremizin meşhur oyunu natürel seleksiyon halayı var. Hep birlikte izliyoruz:)))
        +5
        © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...