Postacıya Saldıran Pitbull

atgafası atgafası diyor ki;
Kamyonet kasasından atlayan pitbull o an yanından geçen motosikletli postacıya saldırmış. Olay anı güvenlik kamerasına yansımış.
Kategori: Amatör
sitene ekle
Etiketler: pitbull pitbull saldırıları ilginç videolar köpek saldırısı
0 19 Mayıs 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • tipico17
  tipico17 20 Mayıs 2019 - 12:55yine cesaretli adammış. yaşlı çocuk veya kadın olsa baya zarar verirdi mına kodumunun yaratığı
  +1
  • kafakol
   kafakol 20 Mayıs 2019 - 09:31bu amına kodumun yaratıklarını youtube'da sempatik göstermeye çalışan bazı sikikler var, onları da bi sikmek lazım.
   +8
   • aterikasedi
    aterikasedi 20 Mayıs 2019 - 05:07Ben artık emanet taşıyorum savunma amaçlı.Böyle hafiften iri assasin bıçağı gibi birşey.Daha iki gün önce babaanemin cüzdanını elinden çalıp kaçtılar.Yarın bi gün benim de canıma,malıma kastedilmeyeceği ne malum.İnsan olur hayvan olur her türlü kendini savunacaksın.Güçlü olan hayatta kalır.Muz cumhuriyetinde değiliz ama durum böyle.Polis çevirirse de Hediye olarak bi abime aldım çok seviyor koleksiyon yapıyor derim napim.
    +1
    • cenderme
     cenderme 20 Mayıs 2019 - 04:07Bu şekilde mimli ırkları besleyen insanların düzgün bir psikanalizden geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Cezai ehliyeti olamayacak durumda olan insanlar bunlar. Psikopat köpek yoktur psikopat sahip vardır. Bir sahip ne ise köpeği de o'dur. Ben golden babası olarak böyle bir köpeği asla beslemem çünkü bu köpek karakteri bana uygun değil ama bu sahipler cani ruhlu olduğu için bu köpeklerin caniliğinden zevk alıyorlar! Dolası ile köpeğe doğru yanlış öğretilirken sahibinin bundan zevk aldığını bildiği için böyle davranışlar sergiliyor. Benim kızım evdeki kabloları kemiriyordu yavru iken fakat yapmaması gerektiğini öğrettim ve bir buçuk yıldır yapmıyor ama ses etmseydim yahut zevk aldığımı gösterse idim daha fazlasını yapacaktı. Bu da bunun gibi birşey keza -az da olsa- golden gibi büyümüş pitbull sahibi kanalları var youtube da. Tabi ırkı masumlaştırmıyorum, sadece ırktan daha önemli olan şeyin sahibi olduğu vurgusunu yapmaya çalışıyorum.
     • Betermeme
      Betermeme 20 Mayıs 2019 - 01:21valla o durumda kalırsam eğer üzerimde bıçak olsa bıçaklarım ( hiç taşımam )
      silah olsa çeker vururum ( onu da hiç taşımam )
      en kötü parmaklarımı gözüne sokarım
      sikerim amk benim canımdan daha mı değerli bu genetiği değiştirilmiş laboratuvar canavarları
      +9
      • gtr35
       gtr35 19 Mayıs 2019 - 22:44bu pitbul hala niye tamamen yasaklanmıyor? amk cocukları besleyenler sizi götten sikmek lazm
       +12
       • macaron1
        macaron1 19 Mayıs 2019 - 21:52ya keşke şu pitbulllardan biri dünya çapında sevilen birine saldırsa da bunun bahanesiyle dünyanın dört bir köşesinde pitbull katliamları yaşansa. soyları kırılsa bu ibnelerin ne güzel olurdu.
        +20
        • radopsnde
         radopsnde 19 Mayıs 2019 - 20:48en iyisi bicaklamak. bagirsaklarini salinca disari, bagirsaklarina saldiriyor amk aptal lab hayvani! bu kadar aptal bir canli yoktur. gozumun onunde yardilar kurdun birinin pitbulunu ... amk cocuklari.
         +9
         • benimadimcemil
          benimadimcemil 19 Mayıs 2019 - 19:41vurun, boyle saldirsa silahim olsa vururum. saniye dusunmem. cinsi de onemli degil. bana ne aq baglasaydiniz.
          +22
          • trakya
           trakya 19 Mayıs 2019 - 19:23Madem tutamıyorsunuz bari ağızlık takın şu hayvanlara amk moronları
           +21
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...