1 Ağaç Kıran Şahısa 100 Ağaç Dikme Cezası

buyur buyur diyor ki;
Kaldırımdaki ağaca asılıp kıran şehir eşkıyasını mahkeme örnek bir kararla cezalandırmış. Bir ağacı kıran şahıs 100 ağaç dikecekmiş.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: ağaç ceza mahkeme
0 29 Haziran 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • sakınekleme1
  sakınekleme1 01 Temmuz 2019 - 14:12şunların tiplerine bak amk
  • antiserum
   antiserum 30 Haziran 2019 - 21:13anan baban kütüklerin altında kalsın amk orospu çocuğu
   • seriflloyd
    seriflloyd 30 Haziran 2019 - 10:45olm siz burayı paris falan mı sanıyorsunuz lan ağaç kırdı diye 10 sene
    hapse atsınlar adamı :D cinayet işleyen bile bazı durumlarda 10 sene
    yatmıyor amk. gerçekçi olun biraz. bence ceza iyi ancak bu lavuk
    ortadoğulu olduğu için durdan çüşten anlamaz fiziki ceza da vermek
    lazım yani bunun yaptığı davranışın yanlış olduğunu tam olarak idrak
    edebilmesi için birde eşşek sudan gelinceye kadar dövülmesi ve tehdit edilmesi lazım.
    ancak o zaman anlar. yoksa agaci kırdim yüz agac diktirttiler ammisına koyim
    diye gezmeye devam eder ayı.
    • voltranın kafası
     voltranın kafası 29 Haziran 2019 - 21:03100 ağacın dikilişinin ayrı ayrı videosunu görmeden inanmam... Ayrıca, orospu anneli seni!
     +1
     • marizmo
      marizmo 29 Haziran 2019 - 18:19eğitim şart. atatürk milleti eğitmeye çalıştı köy enstitülerini falan kurdu. kapatmasalardı bunun dedesi ninesi orda eğitilecekti anne ve baba da eğitim almış kişiler sayesinde daha düzgün yetişip bu andavalı daha düzgün yetiştireceklerdi. şöyle geçmişe dönüp baktığımız aslında tüm bunların sebebi adnan menderes hükümetinin yaptığı sıçmık politikalar. ne alaka ulan diye düşüneniz olacak ama evet arkadaşım sonuçta atatürk fırsat eşitsizliğinin olmamasını sağlamaya çalıştı. menderes se atatürk'ün getirdiği şeyleri kaldırdı.
      +13
      • er79
       er79 29 Haziran 2019 - 17:36Sikmişim öyle cezayı bu orospu çocuğu kedi de tekmeler adamda keser, bunu atacan f tipine tek kişilik hücrede 10 sene yatıracam işte ozaman gerçekten islah olur ağaç görünce öper geçer vay ben naptım der yıllarca. Şimdi. Beni bu ülkenin başına getirsinler var ya ama şöyle gayriresmi diktatör olarak, hukukunu kendi götümden yazacam yemin ediyorum 2 senede nufusu yarıya indiririm hapis diye bişe olmaz sistemimde tecavüzcümü var idam, cinayetmi işlemiş idam, trafikte makas atıp kaza yaptırmış bir aileye sadece yaralanmalı kaza gene idam amk, türü ne olursa olsun masum bir canlıya zarar veren herkese idam, en düşük cezayı hırsızlara yazarım çantayı kapkaçmı yaptı ömür boyu madende kömür çıkarak ölene kadar kuru ekmek su kaç yılda ölürse kazandığı parada madende yerine çalıştığı işçiye direk. Bak ozaman bu ülke nasıl oluyor, yok beyler yok kızmayın bana bizim gibi milletlere gelmez hukuk, kanun işi anca göt korkusu işe yarar bizde. Kuzey kore gibi, Çin gibi, abd gibi cezada acıma olmucak lan adam kızı takip ediyor zorla tecavüz ediyor bıçaklayıp öldürüyor, duruşma günü pişmanım _5 yıl, kravat var _5 yıl daha şaka gibi ya
       +8
       • prowlerr
        prowlerr 29 Haziran 2019 - 17:30amk barzosu, güzelim ağaç götüne mi girdi de durup dururken ağacı telef ettin? 100 ağaç dikmek yetmez böylelerini itlaf etmek lazım amk
        +3
        © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...