Kardeş Ne Diyorsun Sen Röportajı

içeriksahibi içeriksahibi diyor ki;
Sanal alemin en yakışıklı ve karizmatik fenomeni olan, Kardeş ne diyorsun repliğinin sahibiyle yapılan röportaja ulaştım. Kendisi cebinden çıkardığı cigarasıyla, daha da geliştirdiği felsefesiyle gene gönülleri fethedecektir.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2787/kardes-ne-diyosun-sen-director039s-cut
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2551/kardes-ne-diyosun-sen
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16337/kardes-ne-diyorsun-sen-remix
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16471/kardes-ne-diyosun-sen039e-beyin-travmasi-teshisi
Kategori: Medya
sitene ekle
Etiketler: kardeş ne diyorsun sen fenomen özgürlüğü birdir karışamazsın
182 04 Eylül 2012
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • tasakli
  tasakli 04 Eylül 2012 - 16:19Üşenmedim sizler için türkçe çevirisini yaptım buyrun..

  - Ben repörtaj verdiysem o neye çekim yaptıki, o yağnan boyağa dağım yaptıki? :
  *Burda sarcasm yapıyor. "Ben röportaj verdimde o çekim yapmayacakmıydı?"

  - Bu türban olayını niğye garıştıyolar ki? Karıştırmaya bi hakkı yogh. Bakh herkesin bi geyiniş şekli vardır tığam mı? Meselam be bo şekhil geyindimmi? E bunada heçkimse garışamaz. Ehm garışım olmuş ossa seğin dediğin olur.
  *Bu türban olayını niye karıştırıyorlar anlamıyorum. Herkesin özgür iradesiyle istediği şekilde giyinmeye hakkı vardır. Buna kimsenin karışmaya hakkı yoktur. Ben bu şekil giyiniyosam o benim kararımdır.(Benim bedenim benim kararım misali.)

  - Türban olayı... meselam.. O gaphalı geyiyosa öbürü açhık geyiyosa onun ney elakası varkhi? Hiç bir elakası yoh. Ha zaten.. O onun gendi kafasına göğesndjfa.. Kendi kafasına göre gittiği anda. Hepimiz türkiye al bayrağı altında durmuyog mu? ehsmah. E tamam. Cumhuriyed al bayğnın altında duruyossak..(Burda dayının müdahalenin üstüne) Diyemenki.
  *Şimdi biri kapalı öteki açık giyiyorsa bunun bir farklı yoktur. Her ikiside kendi düşüncesine, yaşam şekline ve kendi inancına göre o şekilde giyinmiştir. Türban onların sancağı diye birşey diyemezsin çünkü hepimiz Türkiye Cumhuriyeti Al Bayrağı altında yaşıyoruz, burda öenmli olanda budur.

  - Ben sağa bişi diğycem. Ben sağa meselağm giderken bi bağyana disem ki; veya ki böle açhık ossa veyaki bölem kapalı ossa. Hanfendi seğin belin aççık. O garıda desheki: "Sağamı düştü benim belimin açhık... açhık gapalı geyinmesi" aov.
  * Ben sana bişey diycem şimdi. Mesela ben yolda giderken bir bayana belin açık bu uygun değil desem. O kadın bana benim belimin açıklığı seni alakadar eder mi? (Yani sanane la y**rğmmm) dese, ne diyebilirimki? Türbanında bundan farkı yok.

  ***Parmak mevzuğuna sosyoloji konusunda ihtisasını tam olarak tamamlamış birine bırakıyorum yorumu. Onun içinden valla çıkamadım arkadaş.

  - Meselam beğn sağa bişi diyciğem. Bi garı pantolonu geyinsen. Afedersin garı şeyini geyinsen. Şo hani göğünr oluyo ya genellikle bakh. Şudışda gezdiğin anda kim garışcakki sağa.. Garışamaz.. Bak abi bu türkiye bin defa satılıyo bin defa geri alınıyo bah.
  *Mesela şimdi sana bişi söyliycem. Sen şimdi bir bayan pantolonunun üstüne bir de transparan içi görünen bir gömlek giysen şurada dolansan sana kim karışabilirki. Oda senin kendi kişisel tercihindir. İnsanlar ayıplasada kimsenin gelip sana birşey söylemeye hakkı yoktur. Türkiye bu şekilde ucuz şeylerle defalarca bölünmeye çalışındı, sonra defalarca tekrar toparlandı.


  Beyin sulandı beyler. Bendun bugünlük bu kadar.
  [ispiyonla]
  +46
 • fc
  fc 04 Eylül 2012 - 18:23adam çok güzel şeyler söylemeye çalışıyor ama beyin- dil koordinasyonu eksik [ispiyonla]
  +29

Tüm Yorumlar

 • itaatsizsivil
  itaatsizsivil 29 Ağustos 2013 - 18:0601:10 "o gaarıı da desse ki" . Yine anlatmak istediklerini kendine has üslubuyla en yalın şekilde aktarıyor bizlere kendisi. [ispiyonla]
  +1
 • kim ooo
  kim ooo 16 Şubat 2013 - 22:09en basta soliceni en son sölemiş. kamill :))) [ispiyonla]
 • kaspersky
  kaspersky 05 Şubat 2013 - 17:20ben röportaj verdiysem o niye çekim yaptı ki?hemen çekim yapmanız mı lazım?insan kendi halinde bi röportaj da veremiycek.alkışlar sana bicim... [ispiyonla]
  +6
 • ozgul42
  ozgul42 27 Ocak 2013 - 12:49adam konuşa bilse yok iyi seyler diyecekde konusamıyor sıkıntı orda [ispiyonla]
  -1
 • outsiders
  outsiders 27 Ocak 2013 - 02:13O parmak sağya gidiyorsa olmaz işte helal olsun çok önemli bir noktaya parmak basmış. [ispiyonla]
 • sinnerman
  sinnerman 24 Ocak 2013 - 21:44hayal kırıklığına uğrayan çok olmuş ama ben olmadım şahsen. ilki kadar kolay hazmedilen bir video değil bu. daha derin daha felsefi bir altmetni var (bkz: parmak örneği) üzerinde çok düşünmek gerekiyor. zaten daha sonra iyice anlayamamaya başlıyorsun ve gene bağımlılık etkisi yapıyor.. bu adamı seviyorum. [ispiyonla]
  +13
 • fixqoydu
  fixqoydu 02 Ocak 2013 - 11:55Sadece "Haa" desin sabaha kadar dinlerim. [ispiyonla]
  +27
 • legolas72
  legolas72 01 Ocak 2013 - 07:29Yanlız parmak olayından çok feyz aldım. bakış açım değişti. [ispiyonla]
  +4
 • sezyun
  sezyun 23 Aralık 2012 - 04:27Sağamı düştü benim belimin açık kapalı giyinmesi [ispiyonla]
  +2
 • muratımben
  muratımben 16 Ekim 2012 - 12:37Parmak örnegini vermeyeydin iyiyi, hatta konusmasaydın keske, yine çelişkiler içerisindeyim, sayın özgürlüğü bilir kardeş... [ispiyonla]
  -7
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...