Dr.Tarık - Yengen Olur

Spunky Spunky diyor ki;
Sanatçımız Dr. Tarık seslendiriyor ; Sevda ül müselles yani bir aşk üçgeninden bahseden 90'ların güzide pop eserlerindendir. Yengen olur yengen , kurulmaz senle böyle bu üçgen sözleri ile insanı derin düşüncelere yönelten bir şarkıdır.
Kategori: Müzik
sitene ekle
Etiketler: yengen olur türkçe pop 9090lar dr tarık doktor tarık
5 05 Mayıs 2009
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • laklaki
  laklaki 08 Mayıs 2009 - 10:09En sevdigim parçasının ismi "Sarışın" idi.
  90'lar da bilen bilirdi.
  [ispiyonla]
  +2
 • Dotnet
  Dotnet 05 Mayıs 2009 - 23:37Dik üçgen kaçsın bir yanına doktor... [ispiyonla]
  -4
 • roleksoglu
  roleksoglu 05 Mayıs 2009 - 22:02ulan bilinçaltıma yerleşmiş en dandik parça. özellikle üçgen kısmında ne anlatmak istediğini uzun süre tartışmış idik geçmiş zamanda arkadaş heyetlerinde. threesomedan bahsediyormuş şimdi anladım ha. [ispiyonla]
  +3
 • uzunmaltepe
  uzunmaltepe 05 Mayıs 2009 - 14:04Mahallenin çeyrek marjinal delikanlısı Tarık o aralar her gece sokağın başındaki elektrik direğinin altında çömelerek yeşil badanalı evin 3. katında ki Seher'i keserek yarım paket kısa camel içmektedir. Seher'de Tarık karşısında safa yatmaz ve yaşının verdiği cinsel içgüdüler doğrultusunda Tarık'ta ki tatminkar bakışları farkeder. Fakat bir sorun vardır bu etkileşim döngüsünde, Tarık’ın bataktaki yegane eşi Mesut’da yavaştan Seher’e kesik olmaya başlamıştır hatta son 3 mastırında ki malzemesi cam güzeli Seher olmuştur. Peki ne olacaktır bu aşk kaosu? Artık her gece Mesut’da Tarık’ı yalnız bırakmama ayaklarına yatıp elektrik direğinin altında kaçamak bakışlarla inceden Seher’i zarflamaya çalışmaktadır. Tarık ise Mesut’a Seher hakkındaki kişisel fikirlerini beyan etmektedir.
  Mesut , Seher’e olan bu ilgisini bir anlık mallığının kurbanı olarak Tarık’ın lise arkadaşı Bekir’e söylemiş hatta Bekir bu konuda Mesut’u destekler nitelikte cümleler sarf ederek Mesut’un arkasına yastık koyarak onu rahatlatmıştır bir nevi. Fakat Mesut, Bekir’de ki o piç karakteri tam çözememiş hala içindeki o kısmen rahatlık duygusuyla evde çarkıfelek izlemektedir.
  Bekir ve Tarık bir gece tekel bayiinde bira içerken Bekir Mesut’tan duyduklarını Tarık’a empoze etmiş hatta kendisine 3 tanede bira ısmarlatmıştır. Bekir’in o gece söylediği ‘’abi o kız Mesut’un anca yengesi olur’’ sözü sürekli Tarık’ın kafasını kurcalamaktadır. O gece balkonda sigara içerken kendi kendine sürekli’’ yengen olur- yengen olur’’ diye tekrarlamalar yapmaktadır. Bir anda eline kağıt ve kalemi kapar içindeki bu enerji potansiyelini somut ortama büyük bir iştahla dökmeye başlamıştır. Hatta piyanist şantör olan amcaoğluna gidip buna bir beste bile çekmesini istemiştir son hızla besteyi yapan amcaoğluna bi büyük rakı ve 4 paket kısa parliament hediye ederek bonkör kişiliğinide ortaya koymuştur. Şarkının demosunu çaktırmadan Cengiz kasetlerinin arasında Mesut’a veren Tarık özellikle bu şarkıyı dinlemesini istemiştir. Teypte bu şarkıyı dinleyen Mesut durumu çakozlayıp kendine bi çeki düzen vermiş ‘’ulan elalemin manitasına yan gözle bakmak delikanlı adamı bozar’’ diyerek aşkını kalbine gömmüştür. Tarık ve Mesut arasında oluşan bu soğuk durumda kaavede batak atarken Tarık’ın 9 a ihaleye girmesiyle ve eşi olan Mesut’un Tarık’a 5 parça koz açmasıyla yerini eski dostluğa ve ‘’bir sigara ver lan ibine’’ samimiyetine bırakmıştır.
  [ispiyonla]
  +13
 • eertuu
  eertuu 05 Mayıs 2009 - 13:30fena yazmışlar demek ki çocuğun sevgilisine.. [ispiyonla]
  +3
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...