Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar?

zahir58 zahir58 diyor ki;
Sivas da eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma en başta tuvaletlerin yıkılarak başlanmasına esnaf çok kızgın ve belediye bakanına isyan ediyorlar ve bunu çok çık bir dille dile getiriyorlar.Saçma sapan müzikler ve ergen eklentiler videoya ayrı bir tad katıyor.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: doğan ürgüp nereye sıçacağız kuyu mu kazalım sıçalım dedecim sayın belediye başkanım size sahip sesleniyorum sahip çıkalım wclere belediye başkanı tuvalet lavabo duba tv işçi sivas sıçmak
438 30 Kasım 2012
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • derinsiyah
  derinsiyah 29 Kasım 2012 - 13:25Şöyle en öne çıkıp herkes adına isyan eden adamlara hayranım lan. Benim sikimde olmaz açıkçası. Gerekirse altıma sıçar şu tepkiyi göstermem. [ispiyonla]
  +48
 • tasmasızit
  tasmasızit 02 Aralık 2012 - 14:49arkadaşlar takvimi açıklıyorum:
  1. evre : twitterda bu videoyla ilgili türlü şakalar espriler komiklikler yapılacak. sıçamayan adam şeklinde hesaplar açılacak.
  2.evre : facebook geç de olsa videoyu farkedecek ve adına sayfalar açılacak capsler yapılacak.
  3.evre : girişimci türk gençleri çeşitli fikirlerle kamera karşısına geçip sıçamadıklarından aynı bu şekilde dert yanacak.
  4.evre : twitterdan biz buna güldük geçtik bi şeyin de boku çıkmasın şeklinde tweetler yağacak.
  5.evre : video unutulmaya yüz tutmuşken bağımsız bi genç bu amcayı bulup röportaj yapacak. ve sitelerde bu video kötülenecek.

  hadi kolay gelsin.
  [ispiyonla]
  +45

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...