İsmet İnönü Belgeseli - Can Dündar

_kahve_ _kahve_ diyor ki;
Şu 8 yıllık sitede İsmet İnönü ile ilgili bir içerik görememenin hayıflığı ile daha fazla duramadım ve meme dalında uzmanlaşmış site mensubu arkadaşlara; Türkiye tarihimizin Atatürk'ten sonraki önemli adamlarının belki de en önemlisi hakkındaki belgeseli iletiyorum, efendim.
Kategori: Film
sitene ekle
Etiketler: ismet inönü can dündar belgesel ikinci adam atatürk chp
16 08 Aralık 2012
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • ozzzy
  ozzzy 03 Mart 2015 - 22:45İsmet İnönü'yü sevmem diyen sığırcıklara sorsan ''niye sevmiyorsun'' diye, cevap veremezler. Çünkü başkalarının beyinlerini kullanıyorlar, kendilerininkini değil. [ispiyonla]
  +4
 • ZIPKIN
  ZIPKIN 30 Temmuz 2013 - 08:28türkiye siyasi tarihinde bilhassa 1950'lerden sonra sövülecek o kadar adam varken (hepsi de aynı muhafazakar sağ tornadan çıkma) İsmet Paşa çok sevdiğim bir siyasi figür olmasa da bu kadar ağır hakarete uğramayı hak etmiyor. [ispiyonla]
  +12
 • dabulyu
  dabulyu 09 Aralık 2012 - 13:53ulan ismet ulan ismet, insanların padişahı aradığı günler geçti sizin yüzünüzden ama sen işini çok iyi biliyodun..
  baktın kendini bu kadar yüceltirsen insanlar cumhuriyet i kılıf zannedecekler, ama sen işi kılıfına uydurdun
  ölüyü dirilttin ve seninle başladı KEMALİZM..
  mustafa kemal, sadece askeri ve siyasi olarak yaptıkları ile anılacak bir insan iken sen onun orjinal el yazması nutuk unu bile saklayıp öldükten tam on sene sonra nutuk baskıları çıkarttın piyasaya..
  ve insanlar senin yüzünden ayrıldı bu kadar "mustafa kemali ölümsüz görenler" ve "onun da bir fani olduğunu vurgulamaya çalışanlar" olarak.
  herkesin doğrulara ulaşabildiği bir çağa geldik artık, senin ve senin gibilerin neler yaptığını ve neler yapmak istediklerinizi evlatlarımıza öğreteceğiz !
  [ispiyonla]
  +2
 • kenkas
  kenkas 09 Aralık 2012 - 02:00Bu İsmet değil mi en yakın arkadaşını (Kazım Karabekir) muhalif parti kurdu diye harcayan....Muhteşem Yüzyılı değil,Muhteşem İsmet dizisi lazım... [ispiyonla]
  -2
 • kul'yabani
  kul'yabani 09 Aralık 2012 - 00:29efendim troll değilim, olmak da istemem
  ama hoşlanmam ismet'ten
  hatta nefret ederim
  saygılar iyi geceler
  [ispiyonla]
  -2
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...