Günün En Çok İzlenen Videoları - 12.03.2017

Günün En Çok İzlenen Videoları - 12.03.2017
Günün poponunda yer alan sitede en fazla izlenen videoları sizin için derledik.

Hollanda'yı Protesto Eden Türk Vatandaşları

12 Mart 2017
almrvc almrvc diyor ki;

Malumunuz referandum yaklaşırken yeni yönetim sisteminin güzelliklerini ülke dışında da anlatmak isteyen devlet büyüklerimiz yurtdışında da referandum kampanyası yapmak istediler. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Hollanda'ya yapacağı uçuş izninin Hollanda hükumeti tarafından iptal edilmesiyle beraber Hollanda ile Türkiye arasında başlayan gerilim Hollanda sokaklarına ve aynı zamanda OHAL uygulaması olmasına rağmen İstanbul ve Ankara sokaklarına da taştı.

Görüntülerde de göreceğiniz üzere bazı parti liderlerinin ve bazı devlet büyüklerinin emri üzerine Hollanda'nın Rotterdam şehrinde yaşayan Türk vatandaşları sokağa çıkmış. Çıkmış çıkmasına da Hollanda polisi Rotterdam'da yaşayan Türk vatandaşlarına şöyle biraz ittirerek müdahalede bulunmuş.

Ülkemiz vatandaşlarına yapılan bu sert müdahaleyi kınıyor, iki ülke arasındaki gerilimin en kısa zamanda bitmesini temenni ediyorum.

+43
gamedogg 12 Mart 2017 - 04:27

Ulan yıllarca demokrasiyi, insan haklarını ayaklar altına al. Polisi yargıç yap, hukuğu çiğne, esnafı silahlandır, milleti kışkırt, eline pala ver, provokasyon yap, dini duyguları sömür, olmadı milliyetçi duyguları sömür, askerlere proflara memurlara kumpaslar kur, yerlerine fetocuları doldur, sonra kandırıldım diyip işin içinden sıyrıl, apoya sayın de, sonra çık Avrupa pkk'lı falan HADİ ORADAN!

Ülke bayır aşağı gidiyor beyler, ne Türkiye Cumhuriyetinin ne de Türk olmanın prestiji kalmadı. Tüm dünyanın tiksindiği bir ülke olduk. Yediremiyorum. Türkiye Cumhuriyetiyle alenen dalga geçiyorlar ve bütün bunların sorumlusu AKP iktidarıdır. Geleceğimizin daha fazla kararmaması için sonuna kadar #HAYIR !

+33
Ciagano 12 Mart 2017 - 04:17

Bunlar bi avuç çapulcu. Olum çok zevkliymiş lan Tayyip olcam ben.

namertadam 14 Mart 2017 - 09:53

Gezi parkı olayları sırasında onlarca kişinin gözüne plastik mermi ve onlarca kişinin başına gaz fişeği isabet ederken neredeydini lan! Adaletsiz ibneler. Gene mağdur olurlar bunlar şimdi

+2 Up Down
ceso 13 Mart 2017 - 07:05

@limlim skeyim senin zihniyetini. biz müslüman değil miyiz göt. senin derdin türklük olsa "öcalan'a sayın, şehide kelle" dedikleri gün siler atardın kafandan ama senin derdin ben nasıl yalarım olmuş.

+3 Up Down
abdiaganintorunu 13 Mart 2017 - 02:03

bunlar da erdoğan her saniye onları izliyor sanıyor :D yoksa dertleri milliyetçilik falan değil. böyle milliyetçilik olmaz bu olsa olsa malum ırkçılık olur.

+2 Up Down
sirpavlov 13 Mart 2017 - 00:43

bu asalak şerefsizlerin oy hakkı olmamalı..
işsiz kalsalar bile dünyanın parasını veriyor devlet gelip 1400 lira asgari ücret alan adamın memleketi üzerine ahkam kesiyorlar..
gurbetçilerden nefret ediyorum..

+3 Up Down
kriegsphilosophi 12 Mart 2017 - 21:46

dövün amına koduğum çomarlarını yıllarca biz çektik bu ülkede birazda siz çekin. Neymiş türk vatandaşlarına çirkin engellemeymiş. Ulan yıllardır kendi vatandaşına çektiren kan kusturan oçlara bak sen şaka gibi :D

+7 Up Down
asabizeplin 12 Mart 2017 - 20:29

bunlar ateist ! bunlar terörist !

+1 Up Down
muslukcu 12 Mart 2017 - 19:02

@gamedogg tam olarak da bu. yorumunu görebilmek için videoyu fava attım eline sağlık.

+5 Up Down
aseba 12 Mart 2017 - 19:01

olm o değil de adamların polisi çok karizmatik amk atlarla köpeklerle gelmişler. hayvanın dilinden hayvan anlar mesajımı vermek istiyorlar anlamadım. bizimkiler göt büyütüp karakolda çay içsin akrabasını dostunu sıranın başına alsın.

ucanelma 12 Mart 2017 - 18:37

Hollanda Almanya ve Reis anlaşmış anlaşılan. bunlar Reisi mağdur edecek millet Avrupa böyle yapıyorsa deyip evet diyecek... Acı olan durum şu ki koskoca Türkiye'yi Hollanda'dan miting dilenir hale getirdiler...

-9 Up Down
wtfamk 12 Mart 2017 - 16:57

Gezi'de jopu yiyenler yorumlarda kendini belli ediyor! Acizler!