Günün En Çok İzlenen Videoları - 14.04.2018

Günün En Çok İzlenen Videoları - 14.04.2018
Günün poponunda yer alan sitede en fazla izlenen videoları sizin için derledik.

Sıfır Km Alınan BMW'nin Hasarlı Çıkması

13 Nisan 2018
resesifkullanici resesifkullanici diyor ki;

Abimizin 0 km olarak aldığı BMW'nin hasarlı çıkması ve gelişen olaylar..

+20
doniedarko3 13 Nisan 2018 - 20:27

Adam olayı anlatıyor bu aşağıdaki mallarda takmışlar "aksam aksan akşam " amına kodum sanki günlük hayatta her şeyi doğru düzgün konuşuyorsunda gelmişsin buraya dil bilgisi eğitimi veriyorsun google la düzeltiyorsun yazdıklarını amın oğlu biz bilmiyozmu sanki, adamı tanımıyorsun etmiyorsun belki iyi bir insan ? İyi insanların parası olamaz mı bmw alamaz mı? asıl olay o değil yarrağım anteni asıl olaya bak . akşam akşam asabımı bozdular yaa! Bi toparlanın ya bi silkelenin amına koyim yaa ülkenin anası sikildi bi kendinize gelin, doğruyu yanlışı ayırt edin artık amına koduklarım.

+14
hakikitolstoy 13 Nisan 2018 - 23:21

bakire kız nasıl orospu olur anlamadım gitti

fatulye 16 Nisan 2018 - 19:58

Yalnız görüyorum ki ülkece artık ezilmeye alıştığınız için hakkını arayan insanlara da tahammülünüz kalmamış.. Devam edin böyle arkadaşlar :) Eminim bu vatandaşımıza laf söyleyen kardeşlerimiz bakkaldan alınan hatalı para üstüne bile itiraz edemiyorlardır.

+1 Up Down
cihandark 15 Nisan 2018 - 01:13

@doniedarko3 almanyada yaşayan adama bak ''maaşım 6.000 euro'' yazmış görmemiş işte senin gibiler yüzünden almanlar türkleri sevmiyorlar şimdi ne alaka senin maaşın hangi alman senin gibi ''benim maaşım şu kadar'' diye sağda solda salya akıtıyor şu tartışma ile senin maaşının ne alakası var sonra çomar diyince kızıyorsun tam çomar davranışları sergiliyorsun ha bu arada ''belden aşağı vuruyorsun'' diyorsun ''amınoğlu'' yazıyorsun hala tam çomar tam katıksız çomar almanyada size köpek muamelesi yapmaları gayet normal bence ağzından küfür düşmeyen senin gibi barzolar yüzünden türkleri sizin gibi sanıyorlar bence sen 3-5 çocuk daha yap sizin sevdiğiniz işler en az 3 çocuk falan hem çocuk parası ile aç karnını doyurursun 6.000 euro alıyormuş götüm sanki benim sosyal statümden haberdar sidik yarıştırıyor görmemiş madem çok seviyorsun memleketini kalsaydın burada vatanı kurtarsaydın bu videodaki arkadaşı yanına al almanyadan alsın bmw daha derdini anlatamıyor herif kalkmış video çekmiş ama anlatamazsın sizin gibilere hakkını savunamaz iki lafı bir araya getiremez video çeker tekrar söylüyorum azıcık beyni olan adam o arabanın hukuki yollar ile sıfırını alır öyle video çekmek ile olmaz o işler kısacası boş yapma aklını çalıştır kendini almana kullandırtma bak benim işe gitme gibi bir derdim yok allaha şükür kazancımda gayet yerinde senin gibi sabah 6 gibi kalkıp almanı zengin etmiyorum hadi canım hadi

wholousee 14 Nisan 2018 - 12:29

ilk kez olan bir olay değil.. özellikle lüks markalarda 2 kere daha denk geldim.. birimde arkadaşımın aldığı mercedes in tamponunu boyamışlar. Aynı renkteki arabayla yan yana gelince ton farkı ortaya cıkmıs ve 2 ay sonra Farkedildiğinde uzun uğraşlar sonucu aracın Türkiye ye sevkiyatı sırasında hasar aldıgını tamponun komple yenilendiğini söylemişler.. Bunun üzerine aracın yenilenmesini talep ettiğinde de yasal sürenin aşıldığını bildirmişler. Böyle komik bir ülkedeyiz. Bir de kuzenimin aldığı fabrika çıkışı arızalı bir Peugeot 407 vardı
37 kere servise girip sonunda 2. senesi mahkemelik olup parası ödenen.. Memlekette hangi haklıyı koruyorlar da tüketiciyi koruyacaklar..

+2 Up Down
pirizcinuri 14 Nisan 2018 - 11:56

ya bi her boka atlamayın artık . cevap dilekçesi o. karşı tarafın dilekçesi yani. sanki gerçekmiş doğruymuş gibi anlatmış. şirketin avukatı ne diyecek çok haklısın davacı haklı adama hakkını verin mi diyecek. kendince yazmış saçmalamış mecburen. 2 / 8 gün olayı burada uygulanmaz. çaresiz bi savunma git düzgün bir avukat tut baksın davana. Kafayı karşı tarafın cevabına niye takıyosun amk. zaten mahkeme ayıpsız misli ile değiştirilmesine karar verir. kazanırsın davayı. önemli olan dava değil. bu şekilde bi üçkağıdın ülkede rahat rahat yapılıyor olması.

+1 Up Down
dtserdar6666 14 Nisan 2018 - 11:43

büyük firmaların Türkiye ye ve Türk müşteriye verdiği değer işte, başka ülkelerde bu olayı bu seviyeye getirmezlerdi. audi ile ilgili sorun yaşadım, doğuşla işimi halledemedim, Almanya ya yazdım, .ikine bile takmadı.

+1 Up Down
ekranyapmaoc 14 Nisan 2018 - 10:49

Dogus otomotiv ülkenin en bes para etmez otomotiv sektor liderlerinden.Alma kardesim neden alıosun.Sozluklere girde bak neler sıkıolar dogusa.

-2 Up Down
wwwwwwww 14 Nisan 2018 - 04:30

@doniedarko3 YARRAĞIMIN KAFASI...HALA Bİ UMUDU VAR SİLKELENİN KENDİNİZE GELİN YAZMIŞ:D interneti yeni bağlatmış sanırım yıl 2005 ler falan...bak aşagıya da yazdım benzin 10 olmazsa anasının amına koyim o benzinin :D SİKİMDE DEĞİL....

wwwwwwww 14 Nisan 2018 - 04:22

benzin 6.15 mi olmuş??? 10 olmazsa götüne koyim onun... HAHAHAHAHAHAHA ne eğlendim :D:D

+5 Up Down
wwwwwwww 14 Nisan 2018 - 04:20

o arabayı alırken bi tane de devlete almış oluyosun anuga goyim..ee devlete hasarlı araba almış oluyosun, sen fetöcü müsün kardeş devleti neden kazıklıyorsun? senden bunun hesabını sormayan devlete şükret kes sesini..

-2 Up Down
doniedarko3 14 Nisan 2018 - 03:17

Bak şimdi amın oğlu isim vermeden yazayım.fizik mühendisiyim Almanyada bir döküm fabrikasında çalışıyorum aldığım maaş ayıptır söylemesi 6 bin avro mu yazayım euro mu yazayım? Birde belden aşağı vurmuşsun amın oğlu anneme babama laf etmişsin ayıp etmişsin. Annem babam bulgaristan göçmeni emekçi insanlar yemediler içmediler bizi okuttular ama işte senin gibi duygu yoksunu insanlar olunca karşındakinide öyle düşünüyor.Ne diyorsun yani Türkçeyi düzgün kullanıncamı ülke düzelecek? Ben burda münazara veya düzgün Türkçe konuşma yarışmasındamıyım? Üstüne alınan alınmış gerçi sen kendini belli etmişsin notunu vermiş site senin zaten aaaman seninle ne uğraşıyosam zaten. sen git starbucks tan kahveni al yor ile biten cümlelerin ile pelinsu ve mervesulara hava at olurmu canım benim.Sonrada akp liler herkese fetöcu diyor yaa sende onlar gibi herkese çomar demeye devam et. Sen ve senin gibi halkı anlamayan kendini dev aynasında sanan lavuk berkecanlar yüzünden bu ülke bu halde işte. herneyse aaaman benim burda keyfim yerinde anlayacağın yeni bir bebeğim oldu onunla oynuyorum kısacası siktir git amın feryadı