Alkışlarla Yaşıyorum http://alkislarlayasiyorum.com/ Türkiye'nin ve dünyanın alkışlarla yaşayan tek sitesi! Thu, 22 Aug 2019 13:19:17 +0300 Alkislarlayasiyorum.com tr Alkışlarla Yaşıyorum http://alkislarlayasiyorum.com/ http://alkislarlayasiyorum.com/images/logo.png 144 177 Hamakta Sallanırken Üstüne Araba Düşen Çocuk http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408014/hamakta-sallanirken-ustune-araba-dusen-cocuk Thu, 22 Aug 2019 12:51:02 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408014/hamakta-sallanirken-ustune-araba-dusen-cocuk Film için Diriltilen Joseph Goebbels http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408018/film-icin-diriltilen-joseph-goebbels Thu, 22 Aug 2019 12:50:37 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408018/film-icin-diriltilen-joseph-goebbels Tikli Lokanta Çalışanı (Şoray Uzun Yolda) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408016/tikli-lokanta-calisani-soray-uzun-yolda Thu, 22 Aug 2019 12:50:29 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408016/tikli-lokanta-calisani-soray-uzun-yolda Şoförün Dikkati Sayesinde Ezilmekten Kurtulan Bisikletli Çocuk http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408017/soforun-dikkati-sayesinde-ezilmekten-kurtulan-bisikletli-cocuk Thu, 22 Aug 2019 12:50:05 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408017/soforun-dikkati-sayesinde-ezilmekten-kurtulan-bisikletli-cocuk Kuzey Kore Yerli ve Milli Otomobil http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408019/kuzey-kore-yerli-ve-milli-otomobil Thu, 22 Aug 2019 12:49:10 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408019/kuzey-kore-yerli-ve-milli-otomobil Aldatma Şakasını Tekmeyle Savuşturan Kız http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408021/aldatma-sakasini-tekmeyle-savusturan-kiz Thu, 22 Aug 2019 12:48:40 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408021/aldatma-sakasini-tekmeyle-savusturan-kiz Kuzey Kore Yerli Ve Milli Akıllı Telefon Arirang 151 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408022/kuzey-kore-yerli-ve-milli-akilli-telefon-arirang-151 Thu, 22 Aug 2019 12:48:31 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408022/kuzey-kore-yerli-ve-milli-akilli-telefon-arirang-151 Rapçilerin Pabucunu Dama Atan Kadın http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408023/rapcilerin-pabucunu-dama-atan-kadin Thu, 22 Aug 2019 12:48:20 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408023/rapcilerin-pabucunu-dama-atan-kadin Zuhal Topal'dan Soğuk Duş Etkisi Yaratan Gaf http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408025/zuhal-topaldan-soguk-dus-etkisi-yaratan-gaf Thu, 22 Aug 2019 12:48:06 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408025/zuhal-topaldan-soguk-dus-etkisi-yaratan-gaf Türkler Suriyeli Mülteciler Hakkında Ne Düşünüyor? http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407956/turkler-suriyeli-multeciler-hakkinda-ne-dusunuyor Wed, 21 Aug 2019 22:08:52 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407956/turkler-suriyeli-multeciler-hakkinda-ne-dusunuyor Kangal Köpeklerini Traktörün Arkasına Bağlayıp Çeken Vicdansız http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407998/kangal-kopeklerini-traktorun-arkasina-baglayip-ceken-vicdansiz Wed, 21 Aug 2019 22:06:11 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407998/kangal-kopeklerini-traktorun-arkasina-baglayip-ceken-vicdansiz 1 Kadın 1 Erkek - Unutulmaz Asansör Sahnesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407996/1-kadin-1-erkek-unutulmaz-asansor-sahnesi Wed, 21 Aug 2019 22:06:01 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407996/1-kadin-1-erkek-unutulmaz-asansor-sahnesi
1 Erkek 1 Kadın’ın orijinali “Love Bugs” adı ile Kanada’da yayınlanmaya başladı. Her yayınlandığı ülkede çok başarılı olup bir fenomen haline gelen program hiçbir kategoriye girmedi ve farklı, özgün bir iş olarak yıllarca ekranda kaldı. Fransa da üstün bir başarı yakalayan format’ın Türkiye de yakaladığı başarı yayınlandığı ülkeler arasında ikinci sırada yer alıyor. ]]>
Sabrina - Dirty Boy Look http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408006/sabrina-dirty-boy-look Wed, 21 Aug 2019 21:57:16 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408006/sabrina-dirty-boy-look Çocukların Oyununa Ortak Olan Ayı http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408004/cocuklarin-oyununa-ortak-olan-ayi Wed, 21 Aug 2019 21:56:33 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408004/cocuklarin-oyununa-ortak-olan-ayi Yanlışlıkla Fenomen Denizlili Genç http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408005/yanlislikla-fenomen-denizlili-genc Wed, 21 Aug 2019 21:56:24 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408005/yanlislikla-fenomen-denizlili-genc Heykel Gibi Kıpırdamadan Duran Köpekler http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408008/heykel-gibi-kipirdamadan-duran-kopekler Wed, 21 Aug 2019 21:49:25 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408008/heykel-gibi-kipirdamadan-duran-kopekler
komut gelene kadar hareket etmiyorlar. ]]>
Yanan Araçtan Son Anda Kurtulan Adam http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408009/yanan-aractan-son-anda-kurtulan-adam Wed, 21 Aug 2019 21:49:13 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408009/yanan-aractan-son-anda-kurtulan-adam Günün En Çok İzlenen Videoları - 21.08.2019 http://alkislarlayasiyorum.com/koleksiyon/5d5d86a1125410ef118b4567/gunun-en-cok-izlenen-videolari-21082019/407967 Thu, 01 Jan 1970 02:00:00 +0200 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/koleksiyon/5d5d86a1125410ef118b4567/gunun-en-cok-izlenen-videolari-21082019/407967 Yangından Kurtarılan Kaplumbağaya Su İçiren İtfaiyeci http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407997/yangindan-kurtarilan-kaplumbagaya-su-iciren-itfaiyeci Wed, 21 Aug 2019 14:40:23 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407997/yangindan-kurtarilan-kaplumbagaya-su-iciren-itfaiyeci Damadın Öpücüğü ile Şirazesi Kayan Gelin http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407999/damadin-opucugu-ile-sirazesi-kayan-gelin Wed, 21 Aug 2019 14:40:17 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407999/damadin-opucugu-ile-sirazesi-kayan-gelin Fransız Havayollarında Uçakta Namaz Kılan Türk'ün Hostu Dövmesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408002/fransiz-havayollarinda-ucakta-namaz-kilan-turkun-hostu-dovmesi Wed, 21 Aug 2019 14:40:10 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408002/fransiz-havayollarinda-ucakta-namaz-kilan-turkun-hostu-dovmesi Meyve Yemeyi Öğrenen Şempanze http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408001/meyve-yemeyi-ogrenen-sempanze Wed, 21 Aug 2019 14:22:07 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/408001/meyve-yemeyi-ogrenen-sempanze Safari Arabasını Kovalayan Gergedan http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407961/safari-arabasini-kovalayan-gergedan Wed, 21 Aug 2019 12:27:16 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407961/safari-arabasini-kovalayan-gergedan Çöpten Çıkan El Arabasını Almak İçin Kılıçla Saldıran Adam http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407962/copten-cikan-el-arabasini-almak-icin-kilicla-saldiran-adam Wed, 21 Aug 2019 12:27:11 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407962/copten-cikan-el-arabasini-almak-icin-kilicla-saldiran-adam Arabanın Motoruna Giren Yavru Kediyi Zorda Olsa Çıkaran Sürücü http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407989/arabanin-motoruna-giren-yavru-kediyi-zorda-olsa-cikaran-surucu Wed, 21 Aug 2019 12:27:06 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407989/arabanin-motoruna-giren-yavru-kediyi-zorda-olsa-cikaran-surucu Cami Tuvaletinde Aynı Kabine Giren Dayılar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407994/cami-tuvaletinde-ayni-kabine-giren-dayilar Wed, 21 Aug 2019 12:26:46 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407994/cami-tuvaletinde-ayni-kabine-giren-dayilar Bim Markette Teyzeyi Sıkıştıran Dayı http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407995/bim-markette-teyzeyi-sikistiran-dayi Wed, 21 Aug 2019 12:24:52 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407995/bim-markette-teyzeyi-sikistiran-dayi Metroda Verdiği Pozlarla Fenomen Olan Kadın http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407983/metroda-verdigi-pozlarla-fenomen-olan-kadin Wed, 21 Aug 2019 10:59:58 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407983/metroda-verdigi-pozlarla-fenomen-olan-kadin Ferrari'ye Çırılçıplak Binen Kadın http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407984/ferrariye-cirilciplak-binen-kadin Wed, 21 Aug 2019 10:59:49 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407984/ferrariye-cirilciplak-binen-kadin İlk Kez Böcek Yiyen Gençlerin Tepkisi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407986/ilk-kez-bocek-yiyen-genclerin-tepkisi Wed, 21 Aug 2019 10:59:43 +0300 Alkislarlayasiyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/407986/ilk-kez-bocek-yiyen-genclerin-tepkisi