Alışveriş Çılgınlığı Başladı

2.443 izlenme - 18 Mayıs 2009
mserdark mserdark diyor ki;
Harcadıkça kazandıran kredi kartlarında ne hikmetse asla kazanamayan ama hala ota boka saldıran tüketim kumkumaları için bir terapi videosu. Memleket ne günler gördü; dolayısıyla gün gelir devran döner ne günler görürüz buyrun izleyin.

Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: kuyruk alışveriş yoksulluk yokluk kıtlık türkiye karne

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • mesut bahtiyar
  mesut bahtiyar 20 Mayıs 2009 - 05:28bu tip karşı fikirlere herkes saygı göstermeyi öğrendiği anda biz de memnuniyetle yayınlamak isteriz bu yorumları. fakat olay ikinci dakkada ''beğenmeyen bu ülkeden gitsin'' ve ''sen kimi nerden kovuyorsun'' karşılıklı atışmasına dönüşünce burada karşılıklı saygı çerçevesinde fikir belirtmek olmuyor.
  • sabaniye abla
   sabaniye abla 19 Mayıs 2009 - 16:37önceki yorumumu geri almak istiyorum site sansür uygulamadan.katıldığım katılmadığım arkadaşların yorumları neden siliniyor anlamıyorum.sadece laga luga yorumlar kalıcıysa bu vidyoyu neden eklediniz?
   • kibaryeninannesi
    kibaryeninannesi 19 Mayıs 2009 - 11:41yaşamayanın bilmediği doğru şu anda da ekmeğe muhtaç milyonlar var ama herkes ortalığı bolluk bereket içinde sanıyor gerçekten de aç tokun halinden anlamıyormuş.
    +1
    • buyrultu
     buyrultu 19 Mayıs 2009 - 01:24Yaşamayan bilmez dostlar. inan bu partiler üstü bir durum. Allah o günleri yaşatmasın bir daha. Yok cumhuriyet Mitingiy di, yok kahrolsun akp veya kahrolsun chp ydi vallaha dinlemiyor. allah kimseyi yoklukla terbiye etmesin.
     +1
     • tugcekarali
      tugcekarali 19 Mayıs 2009 - 00:52Bir an için görüntüleri izleyince aklıma myanmar geldi. :))
      • sabaniye abla
       sabaniye abla 18 Mayıs 2009 - 12:56bu vidyonun tvde gösterilmesi gerekir.eskiden karne varmış,kıtlık varmış çünkü ülkenin gururu varmış.şimdi imf ye dilencilik var.mekkede dilenip medinede sadaka veriyoruz.iç borç dış borç ne kadar acaba sayabilen var mı?
       • aspirinartıbira
        aspirinartıbira 18 Mayıs 2009 - 08:54Artık böyle bir olay olmaz. Parası olan her şekil; istediğini, istediği kadar alır, kuyruk falan beklemez. Parası olmayan isterse tüm hayatı boyunca kuyruk beklesin ancak babayı alır.
        +1

        Popüler İçerikler

        © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...