İnterstar Güzellik Yarışması Reklamı -1993

çamurzıpzıpı çamurzıpzıpı diyor ki;
Güzellik yarışmalarını milletce severiz. Yarışma esnasında evde bulunan tüm bireyler kendi favorilerini savunup diğerlerine çamur atar .Hatta biz elimize kağıt kalemi alıp baya liste yapardık dereceye kimler girecek falan diye; idaalar havalarda uçuşurdu.
-En güzeli şu düz saçlı renkli gözlü olan bence 11 numara yani kesin o birinci olacak
-Saçmalama be kocaman burnu var onun .
-Kadın dediğin azcık bıngıl olacak ya bu nedir bence banko 18numara .
-Durun bakalım bir de bikinili görelim ozaman ak koyun kara koyun çıkacak ortaya ama 18 numara biraz çingen gibi . Şeklinde konuşmalar geçmiştir hep ama tabiki de güzellik göreceli bir kavramdır o,o şekil güzeldir bu, bu şekil güzeldir.Bu reklamımızda da 1992 yılında birinci olan Banu Sağnak kızımız;1993 yılının en güzeli olma şansını elde etmeleri için bütün genç kızlarımızı katılmaya davet ediyor. Bir boy ,bir portre fotoğrafı , öğrenim durumu bilgileri,vücut ölçülerini ve kendinizi anlatan bir özgeçmiş ile Pk 80 Sirkeci 34412 İstanbul adresine yollamanız yeterlidir efendim. Mektupla iletişim varmış duygulandım.
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: İnterstar 1993 Güzellik Yarışması Banu Sağnak reklam
2 22 Şubat 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • kemalkılıcdaroglu
    kemalkılıcdaroglu 22 Şubat 2013 - 19:16Bu güzellik yarışması en son Nijerya'da bayağı ölümlü kargaşalıklara sebebp oldu bir tarihte. Ondan sonra da tamamen demode oldu. Şimdi hiç televizyon kanalı güzellik yarışması yayımlamıyor. Belki de bu yarışmalar artık yapılmıyor da haberimiz yok.
    +3
    © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...