Tiyatro Cami Kadar Kutsaldır - Ayşen Gruda

4.934 izlenme - 04 Nisan 2013
ByCilekeS ByCilekeS diyor ki;
Ünlü oyuncu Ayşen Gruda yine çok tartışılacak bir çıkışa imza attı. Gruda dün akşam katıldığı Enver Aysever'in programında "Ha cami kapatmışsın ha tiyatro" dedi.
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: ayşen guruda tiyatro kapatmak cami kutsaldır oyuncu televizyon cnn türk
27

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • hijyenik mouse pedi
  hijyenik mouse pedi 04 Nisan 2013 - 13:38videonun açıklamasında ne güzel bir hedef gösterme, bir karalama, çarpıtma anlamı var öyle. kimin hangi mekanı kutsal sayacağına kim karışabilir? ben camiyi çok kutsal sayarım, bir diğeri kiliseyi, bir diğeri takımının stadyumunu, bir diğeri tiyatro sahnesini. kutsallığı evrensel bir kavram zannetmek ne kadar büyük bir cahilliktir..
  +44
 • enoxos
  enoxos 04 Nisan 2013 - 13:21demek istedigini çarptırmışlar gene. ayşen gruda gibi kemal sunal vb oyuncularla 100lerce fılm cevırmıs bı ınsanı karalamak bukadarmı kolay
  +33

Tüm Yorumlar

 • Malvolyn
  Malvolyn 30 Ocak 2014 - 02:40Puyol?
  +4
  • COOLMISTER BLONDEATH
   COOLMISTER BLONDEATH 05 Nisan 2013 - 22:41ayşen gruda, neden olayı camiye bağlama derdine düştün...cami kapatmıyor isek tiyatroyuda kapatmamalıyız...cami kapatıyorsak tiyatroda kapatma hakkımı doğuyor yoksa derdin camiler açıldıkça tiyatroların kapanması mı?

   ayşen gruda boş konuşmayı bırak...tiyatroların artık ilgi görmememsinin nedenlerini konuş orada...mankenlerin tv dizilerini istila etmesini konuş...tiyatro salonlarını neden artık sadece standapçıların doldurabiliyor olduğunu açıkla...sinemanın gelişmesi internetin yayılması tiyatroya darbe vuruyorsa sinema salonlarındn internet sağlayıcılarından yakın ...eskisi gibi yetenekli tiyatro oyuncularının artık yetişmemesinin nedenlerinden bahset...tiyatronun okullarda kısa süreli bir sosyal aktiviteden ileri gidememesini bunun da gittikçe azalmasının nedeninden bahset....
   ha bunlara söyleyebilecek bir şey bulamıyorsun…göz yumuyorsun böylece…stendapçıya mankene eleştiri yöneltecek kadar cesaretin yok..çıkıpta insanların inancına yönelik bir olguyu kıyas alıp eleştirme yapmaya sakın kalkma …kusura bakma nasıl karagöz orta oyunlarının yok olmasına göz yumuldu ve yok olduysa senin gibilerin göz yumup saçma ve alakasız şeylere saldırarak amaçsız çırpınmalarıda tiyatronun yok olmasına neden olacaktır.bunun suçunuda kendinizde arayın camide değil…ibadethane seninm tiyatro ile ilgili sorununun muhatabı değil…
   -2
   • Velvets
    Velvets 05 Nisan 2013 - 11:04Herkesin kutsalı ayrıdır. Önemli olan o kutsala nasıl sahip çıktığınızdır, ona ne kadar saygı duyduğunuzudur. Ayşen Gruda kutsalına saygı duyup sahip çıkmış mı? Çıkmış. Eeee? Daaalın o zaman.
    +6
    • keynes
     keynes 05 Nisan 2013 - 03:54yahu katılmayan katılmasın, size ne birader? toplumun değerini aşağılıyormuş, Toplum sizin değerlerinizden ibaret değil demek ki. "Tiyatro zaten toplumun eksiğini gediğini yine topluma sunabildiği için kutsaldır" diyen insana katılmıyorsanız tiyatroya gitmeyin, bitti gitti. Ha o tiyatrolara dünyayı dar etmeye kalkarsanız, size karşı çıkacak değerler de bu toplumun parçasıdır. Çakallık yapmayın, kendi hayatınız size kalsın, bu toplumdaki herkes kendisininkini yaşayacak.
     +3
     • hebelus
      hebelus 05 Nisan 2013 - 01:59Dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı...
      +3
      • deniz.
       deniz. 05 Nisan 2013 - 00:36hanzo filminde ayşen gruda güzel bir kız biliyor muydunuz?
       -1
       • DamramKomran
        DamramKomran 05 Nisan 2013 - 00:18ben konuşmasın da yanlış bişey göremedim
        +7
        • konyakçı
         konyakçı 04 Nisan 2013 - 22:11Tüm yeryüzü mabed,tüm meşru fiiller ibadettir.Ruhbanların(sözde din adamlarının) ve ahbarların(sözde din bilginlerinin) vaz ettiği menasık(ritüel) mekanları kutsal değildir.
         +4
         • mto95
          mto95 04 Nisan 2013 - 21:24o zaman kerane abazaların tapınağdır ( fazla bakmayın rüyanıza girebilir )
          -10
          • berkecankiraz
           berkecankiraz 04 Nisan 2013 - 21:14iki tane sözde aydın ne yaparız da bu milletin bir değerini daha rencide ederiz diye kafa yormuşlar. sonuş bu. ulan benim dinimin emri gereği ibadet ettiğim mekanla senin şaklabanlık ettiğin mekan arasında nasıl bir eşitlik kuruyorsun. toplumdan habersiz toplum adına konuşan kuşumun aydınları.
           -1

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...