Tomb Raider 2 - Venedik

şıkır şıkır şıkır şıkır diyor ki;
Bir arkadaşım vardı. Bilgisayar başında Tomb Rider oynarken bakmamıza sinir olurdu. Lara'yı bizden o derece kıskanırdı. Ve tek bilgisayarlı arkadaşımız oydu. Hergün mesai gibi evinde toplanırdık. Kapısı çalınca annesi arkadaşıma müşterilerin geldi derdi. Bu nostaljik girizgahtan sonra yeni nostaljimizi takdim edeyim Tomb Raider serisinin en iyisi olarak oyun severler tarafından kabul edilen Tomb Raider 2 ve o efsanevi Venedik bölümü. İyi seyirler.
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: Tomb Raider tomb raider venedik bilgisayar atari tom raider 2
8 10 Nisan 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • hupertramp
  hupertramp 12 Kasım 2013 - 14:36ne sıçrardı ama poposuna yandığım
  +1
  • st0rm
   st0rm 11 Nisan 2013 - 09:07o zamanlar mermide bitmezdi.şimdi zırt diye biten mermi yapıyolar arkadaş.
   • şıkır şıkır
    şıkır şıkır 10 Nisan 2013 - 23:41İşte böyle bir içeriğin altında yer alması gereken nolstaljik yorum. "İsmail Türüt'ün Teri" adlı kardeşimizden geldi. Ben bunu biliyorudum ama zihnimin derinliklerine atmıştım. Şimdi olay mahali gezdirilen suçlu gibi birden hatırladım. Ve yeri değil ama bende şunu yazayım. Tomb Rider 4'de de pusulanın tam kuzeyine gelip gerekli tuş formasyonunu tamamlayınca level atlar. Silah alırdınız.
    • İsmail Türüt'ün Teri
     İsmail Türüt'ün Teri 10 Nisan 2013 - 21:11Tüm silahları elde etmek için elinize işaret fişeğini alın, Shift tuşuyla önce bir adım ileri sonra bir adım geri yürüyüp 3 defa sağ tarafa doğru kendi etrafınızda dönün ve Alt tuşuyla geriye zıplayın.

     Level atlamak için Shift tuşuyla önce bir adım geri sonra bir adım ileri yürüyüp kendi etrafınızda 3 defa sağa doğru dönün ve Alt tuşuyla ileri zıplayın.

     Amuda kalkmak için bir çıkıntıya asılı olarak duruyorken yürüme tuşuna basılı tutun ve yukarı tuşuna basın.

     Kendinizi patlatmak için eliniz boşken Shift tuşuyla önce bir adım geri sonra bir adım ileri yürüyüp kendi etrafınızda sağa doğru 3 defa dönün ve Alt tuşuyla geriye zıplayın.
     +1
     • :allegra:
      :allegra: 10 Nisan 2013 - 20:23Ömrümü yedin kadın ömrümü. Seviyorum seni.
      +3
      • prototype
       prototype 10 Nisan 2013 - 20:18Atlarken çıkardığı hığt sesini seslendirene kurban olduğumun oyunu.
       +1
       © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...