Toto - Hold The Line

730 izlenme - 02 Mayıs 2013
Piç RIZA Piç RIZA diyor ki;
Toto grubunun 1978 çıkışlı ''Toto'' albümünde yer almakta olan şarkıdır. GTA: San Andreas'da da ''K-DST'' isimli radyoda çalan şarkılar arasındadır.

Grup üyelerinin şarkı ile ilgili anıları da vardır:
''Bobby Kimball, Toto’nun ilk yılının rüzgar gibi geçtiğini ancak kendilerini radyoda ilk dinledikleri zamanı hala unutamadıklarını söylüyor. Kimball o anı “Uyuyordum. O gün stüdyoda ‘promo’ çalışması yapacağımız için alarmımı erkene kurmuştum. Alarma uyandığımda radyoda ‘Hold The Line’ çalıyordu. Hemen David Paich’i aradım. Çığlık çığlığa radyoya çıktığımızı söyledim. David ise bir yandan kekeliyor bir yandan karanlıkta radyosunu açmaya çalışıyordu.” şeklinde anlatıyor. Steve Lukather ise o anı şöyle anımsıyor “Elemanlardan birinin aradığını hatırlıyorum. Şarkıyı dinlerken, ben evimde öylece, gözümde bir damla gözyaşı ile tek başıma oturuyordum. Gerçekten inanılmazdı. Los Angeles’ta radyoya çıkmıştık. Mükemmel bir duyguydu.”
Kategori: Müzik
sitene ekle
Etiketler: toto steve lukather luke david paich steve porcaro jeff porcaro mike porcaro hold the line gta san andreas kdst

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

Popüler İçerikler

© 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...