Bir Yudum İnsan - Süleyman Seba Belgeseli

4.670 izlenme - 14 Mayıs 2013
orjinalAddam orjinalAddam diyor ki;
Futbolun o kadar kirlendiği bu ortamda hala iyi insanları bana hatırlatan insandır Süleyman Seba onun hakkında ne denebilir ki beyefendi ağırbaşlı rakibine saygılı daha neler neler kelimeler yetmez derler ya işte o adam Süleyman Seba bir semt takımını küme düşecek durumlara gelen bir çınarı tekrar yükselten isim dile kolay 1984 aldığı takımı 2000 de bazı çirkefliklerle ama dik duruşla kimseyi kırmadan ayrılan bir isim Ahmet dursun seba gitsin tam 15 yıl oldu senin süren doldu yeter artık seba haydi istifa diye bağırarak gönderilen bir isim Beşiktaşını çok seven ama birazda kırgın onun ardından gelenlerden sonra taraftarın pişman olduğu bir isim Büyük başkan Süleyman Seba
16 yıl süren Başkanlığı boyunca 8 kongrede rakiplerine sürekli üstünlük sağladı. Süleyman Seba başkanlığı döneminde kazanılan kupalar şu şekildedir:
5 Süper Lig
4 Türkiye Kupası
4 Cumhurbaşkanlığı Kupası
2 Başbakanlık Kupası
6 TSYD Kupası
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: beşiktaş bjk çarşı başkan süleyman seba bir yudum insan nebil özgentürk
48

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • AyteKinG
  AyteKinG 14 Mayıs 2013 - 04:14adam gibi adam'dır süleyman seba duruşu bile huzur bulduğum insandır liderdir yöneticidir
  +20
 • _compass_
  _compass_ 14 Mayıs 2013 - 09:18Türkiye için Atatürk neyse Beşiktaş için de Süleyman Seba o'dur. Maalesef ikisi de şu an aynı kişiler tarafından ele geçirilmek istenmekte. Ve Türkiye'nin başına bir Atatürk daha gelmeyeceği gibi Beşiktaş'ın başına da bir Seba daha gelmeyecektir.
  +19

Tüm Yorumlar

 • penguhan
  penguhan 24 Kasım 2014 - 19:09Tam da akşam olmak üzereyken izledim.İnsanın içi nasıl burkuluyor. Gözler arıyor boş boş.
  • Xtraman
   Xtraman 15 Ağustos 2014 - 22:44kelimeler anlatamaz seni gitti işte en büyük Beşiktaşlı
   • belemirhan
    belemirhan 14 Ağustos 2014 - 19:35ulan yok ele geçirmeymiş atatürkmüş diyeni oylayan beşiktaş cahilleri turgay ciner seba başkana yamuk yaparken tüsiadla yalaşıyordu hâlâ da birbirleriyle aynı sofrayı paylaşıyorlar ses kayıtları da gösterdi cemaatten nasıl emir aldığını. kim kimle düşüp kalkıyor bilen biliyor tayip düşmanlığınızı atatürkle bağlayıp beşiktaşa yamayınca bi şey mi demiş oldunuz yani...
    -1
    • daralgeldi
     daralgeldi 15 Mayıs 2013 - 05:34Ellerinden öpüyorum başkanımın. Böyle bir beyefendinin zamanında çakıcı'larla falan ne işi oldu nasıl yanyana geldi aklım almıyor. Mit elemanı olması da tam karsılamıyor bunu. Cunku kendısıne herkesımden buyuk bır saygı var. Seba'nın Besıktas baskanlıgı yanısıra bence devletin gizli bir bölümünde önemli bir görevi oldugunu dusunuyorum. Hatta bır donem ıhtıyarlar baskanı bıle olmus olabılır evlenmemıs olması bır ısaret (kurtlar vadisi pusu sendromu) :)
     +2
     • skipbreakjackson
      skipbreakjackson 15 Mayıs 2013 - 02:04süleyman seba ya niye bu kadar saygı duyuyorlar gercekten çok merak ediyorum.rahmi koç bile önünde ceketini ilikliyormuş.seba yı seba yapan ne bilen anlata
      -10
      • alpingo
       alpingo 14 Mayıs 2013 - 19:21Bu kadar yorumdan eksi bile çıkmaması ebedi Başkanımız Seba'nın ne kadar güzel bir insan olduğunun kanıtıdır.
       +3
       • yegenek
        yegenek 14 Mayıs 2013 - 18:25Toplumda çürüme olduğu zaman kendini istisnasız her yerde gösterir. Spor, müzik ve diğer sanatlar, basın, siyaset, toplumsal ahlak, ekonomi vs... Türkiye'de sporun ne hale geldiğini görmek için günümüzdeki spor ortamı ile 50'li, 60'lı 70'li yılları karşılaştırın aradaki fark açıkça görünecektir. Başında kara para aklayan, reklam yapmak isteyen kodamanların olduğu, yarısından çoğunu yabancıların oluşturduğu takımların aldığı başarılardan önce ahlak, dostluk ve saygı gelir benim için, onun için de günümüzdeki Türk futbolu benim için bitmiştir.
        +4
        • XEnOPhoN
         XEnOPhoN 14 Mayıs 2013 - 13:59Futbolculuğundan başkanlığına kadar efendiliğini muhafaz edebilmiş yaşayan bir çınardır Süleyman Seba.
         +6
         • Arkheramos
          Arkheramos 14 Mayıs 2013 - 13:56O içimizden bizden biri kanımız canımızdır seba başkanımız allah uzun ömür versin.
          +4
          • roncatto
           roncatto 14 Mayıs 2013 - 13:56biz sağlığında özhan canaydın'a layığıyla saygı gösteremedik. beşiktaşlılar bu dev adama hakettiği saygıyı göstersin, hürmet göstersin ister gönül.

           gerçek istanbul beyefendisi bu adam. aziz yıldırımlar, ünal aysallar, tüpçüler, ednanlar tırnağı kadar değerli değil benim için. 12 mayıstan itibaren galatasaray taraftarı değilim. sadece futbolseverim, metin oktay severim, baba hakkı severim, lefter severim.

           bizim değerimiz drogba, volkan, sabri gibi kıraathane bıçkınları değil böyleleridir. çok yaşa başkan.
           +6

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...