Neden Korkuyoruz - Haberturk

maçavalesi maçavalesi diyor ki;
Sene 2009. Akp gençlik kolları başkanı aziz babuşçuoğlu habertürk kanalında Balçiçek İlter'in canlı yayın konuğudur ve o zamandan bu zamana aslında bugün bir bir gerçekleşen asılsız olmayan korkularımızın o günlere ait minnacık bir kesit.
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: akp balçiçek ilter aziz babuşçuoğlu habertürk önyargı
0 03 Haziran 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • jamesjay
  jamesjay 04 Haziran 2013 - 00:12oğlum şaka mısınız @fawors? Hangi kafada yaşıyorsunuz siz? Chp'yle ne alakası var bugün 5 gündür Türkiye'de olanların? Hiçbir siyasi parti vasıtasıyla olmadı bu olaylar. Orada Chp'lisi de var Mhp'lisi de Akp'lisi de. Ne başörtüsüyle ne üniversitesiyle ilgili bu. Olan şey 10 senedir insanların değersizleştirilmeye çalışılması, baskı altına alınması, özgürlüklerinin kısıtlanması. Eylemler kendiliğinden sadece halk iradesiyle gelişti bu noktaya kadar. Çıkarın atın şu at gözlüklerini artık.
  +2
  • kemalkılıcdaroglu
   kemalkılıcdaroglu 03 Haziran 2013 - 20:18Anıtkabir de yıkılacak diye twit atmayı biliyorsunuz. Kameraya başka, taraftarınıza başkasınız.
   +5
   • fawors
    fawors 03 Haziran 2013 - 19:31siyasete kemalizmi alet ettiği sürece chp nin oyu yüzde 25-30 arasında kalacak. üniversiteye başı kapalı birini alınca ne laikliği çiğnemiş olursunuz ne de şeriat gelir korkmayın.
    -8
    © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...