Mortal Kombat - Ölümcül Dövüş - Fragman (1995)

davros davros diyor ki;
Karanlık dünya ile günümüz dünyası arasında bugüne kadar dokuz kez ölümcül dövüş turnuvası düzenlenmiş ve dokuzunuda karanlık taraf kazanmıştır. Kurala göre onuncuyu da kazanan taraf karanlık taraf olursa, tüm dünya ellerine geçecektir. Dünyanın kaderi, dünyayı temsil eden dövüşçüler, Liu Kang, Johnny Cage, Sonya ve onların koruyucusu Lord Raiden'ın elindedir.(alıntıdır)
Kategori: Film
sitene ekle
Etiketler: christopher lambert robin shou bridgette wilson talisa soto caryhiroyuki tagawa mortal kombat fragman film ölümcül dövüş lord raiden liu kang johnny cage sonya
1 09 Temmuz 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • gazmir
  gazmir 26 Kasım 2014 - 07:42o zamanlar receiver falan hak getire tabi. 95'te demiyorum da 2000'de falan görmüştüm ablamlar kanal değiştirirken. tabi boktan bi aile olduğumuz için orada da sindirilmiştim. ben de gittim annemin babadan kalma televizyonunu o soğuk salonda ayarlamaya çalışıyodum, kürdan falan sokuyosunuz bazıları bilir. öyle puslu puslu izlemiştim.
  +1
  • Zayl
   Zayl 17 Şubat 2014 - 00:34Star TV tarafından kuşağımız insanlarına tanıtılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Hatta ve hatta olağan bir mahalle maçı sonrasında akşamına herkesin izlemeye ant içtiği bir durumdu o zamanlar. Goro'yu gördüğümde fantamı döküşümü hala hatırlar sırıtırım.
   +3
   © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...