Kaybedenler Kulübü - Yol

bravEagle bravEagle diyor ki;
Türk sinema tarihinin (bana göre) en sağlam filmlerinden biri olan kaybedenler kulubunun meşhur radyo sahnelerinden biri. Anlatılmak isteneni farklı ve değişik bir uslupla biraz felsefeyle harmanlayarak böyle bir güzel sahneyi bizlere sunan, programın 99 yılında sona ermesine rağmen yıllar sonra bize hatırlatan Kadıköy kadife sokak müdavimlerinden Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk'a selam olsun.

Yol Bitmez...

sen orda değilsin. elektronların başka bir yerde. sen baktıkça etrafını yaratırsın. zaman? öyle bir şey yok! sadece değiştirme isteğinin adıdır o. bazen yavaş bazen hızlıdır. sen bakmadıkça gerçek diye birşey de yoktur aslında. üzgünüm sen düşüncelerinde TANRIsın. belkide ta kendisi. kişiler, yollar, aşklar belki paranoyan belkide özleminin sonucudur. ayrıca yolun bitmemesi senin yüzündendir. hala kendini eksik hissediyorsan o yol asla bitmez. (judasizm isimli youtube kullanıcısından alınmıştır)
Kategori: Film
sitene ekle
Etiketler: kaybedenler kulübü yol nejat işler yiğit özşener kaan çaydamlı mete avunduk
4 16 Temmuz 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • xopowo
  xopowo 16 Temmuz 2013 - 18:11ivme ve sürtünme katsayısı bizi etkilemez diyor. benzin bedava galiba ayrıca benzine 9 kuruş zam geldi :(
  -1
  • mewluthday
   mewluthday 16 Temmuz 2013 - 16:26Girdiğin yola
   -2
   • seckinizm
    seckinizm 16 Temmuz 2013 - 16:23Gittiğiniz yol Yol değil
    -7
    © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...