Volkan Demirel ve Anlama Kıtlığı (Yeşilçam Versiyon)

toreandreflo toreandreflo diyor ki;
Volkan Demirel ve takım arkadaşları Uefa'ya mektup yazacaklarmış.Neden bizi Avrupa Kupalarından men ettiniz diye.İngiltere,İtalya,Mısır,Abd,Cezayir,İspanya,Fransa,Japonya,Almanya,Uganda Vs bütün bu ülkelerin spor gazetelerinde Fenerbahçe'nin neden men edildiği yazıyor ama bizim Volkan anlıyamamış mektup yazacakmış..Uefa türkçe bilmiyor Volkan ise ingilizce bilmiyor bilsede yazamıyor yazsada anlıyamıyor Uefa ile nasıl iletişime geçicek orasını anlamakta ayrı bi mesele..
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: volkan demirel uefa şike anlayamama kıtlık mektup
2 17 Temmuz 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • shadyman
  shadyman 06 Ocak 2016 - 19:14bu videonun sahibi bugün ne yapıyo bilmiom ama göt oldu o kesin
  • bunicktamyirmibirharf
   bunicktamyirmibirharf 20 Temmuz 2013 - 17:17videoyu ekleyen arkadaş koyu gazsaraylı oluduğu için bir cevapta bir yazalım. UEFA 'nın verdiği ceza Fenerbahçe'nin veya Beşiktaş'ın şike yapması söz konusu olduğu için değil. Adı böyle bir olaya karıştığı içindir. Sevgili kardeşim UEFA marka değerinin düşmemesi için pek çok kez bu tip önlemler almıştır. Sanırım TÜRKİYE'de herhangi bir ceza almadığı ve kendisini tamamen şike olaylarından tamamen habersiz maç kazanmakla tanımlayan bir futbolcunun ise '' Uefa Bize Neden Ceza Verdi?'' diye sorması ise normaldir.

   Videoya gelince bir sike benzemiyor neresi komik bende onu anlamadım. Amk adama söversiniz, yolda karşılaşsanız gıkınız çıkmaz, '' Aaaa Volkan değil mi la o?'' der hatta yanına gider abi foto çekelim dersiniz. Hatta kankanız olsa arkadaşınız olsa bir laf ettirmezsiniz. Hatta kendisi GS de oynasa türkiye'nin en kral kalecisi olur. Ne de olsa siz milletvekili seçilip kendisine sorulan soruya büyüklerim bilir diyen ve m.vekilliği işini yapmayıp TRT den yada LİG tvden her ne sikimse dünyanın parasını alan adamı bir halt sananlarsınız. Siz hiç gördünüz mü zorda kalmadıkça kendi dilini konuşmayan teknik direktör, Daumu kaç kere türkçe konuşurken gördünüz o adam bilmiyor mu türkçe? Ama siz Çıkıp yarak gibi ingilizcesi ile saçma sapan hareketler yapan adama imparator der ufff baba büyüksün dersiniz, kendi dilini eşşek gibi ezdiren bütün dünyayada sahip olduğu ingilizce ile taşak malzemesi olan adamdan bahsediyorum. Bırakın bu boş edebiyatları yani...
   -21
   • kemalkılıcdaroglu
    kemalkılıcdaroglu 17 Temmuz 2013 - 13:10Bunun 3 milyon dolarını helal, öğretmenin 2 bin küsur lirasını haram gören bir toplumuz.
    +28
    • mmtrelll
     mmtrelll 17 Temmuz 2013 - 12:16Ne?
     +6
     © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...