Nasıl Makyaj Yapılır

6.584 izlenme - 01 Ağustos 2013
351n 351n diyor ki;
Burada da sıkça görmeye başladığımız makyaj videolarının şimdiye kadarki en gerçekçisi olan video, ülkemizde nadir bulunan, cesaret, zeka ve konuşma yeteneğini bir arada bünyesinde bulduran bir kişi tarafından yapılmış.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: makyaj makyaj yapmak eğitici komik taşlama misojini eleştirirken yerin dibine sokmak
19

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • lotk
  lotk 01 Ağustos 2013 - 22:44amaan bu erkek milletine bir şey beğendirmeye çalışanda kabahat. makyaj yapan kezban, makyaj yapmayan ayrı kezban.
  +11
 • eftelya0623
  eftelya0623 01 Ağustos 2013 - 22:48seslendiren şahıs eski sevgilisinden mi, kırmızı rujlu patronundan mı bilemedim intikam alıyormuş gibi anlatıyor.
  " çünkü kabul edin siz bir seks objesisiniz"
  "hiç bir renk siyah ve kırmızı kadar ben fahişeyim diyemez " niha hahaaaaa naraları eksik kalmış
  ve seviye inci sözlük düzeyinde
  +11

Tüm Yorumlar

 • mahserintekatlisi
  mahserintekatlisi 01 Temmuz 2014 - 00:03her kırmızı ruj süren kadın ''düzüşmek'' mi istiyor? gaza gelip önünü alamadığı için konudan çok kopan cesaretli arkadaşı alkışlarla kulise yollayalım. bu kadar tektipleştirmeden anlatsa belki güzel noktalara gelebilirdi de, yazık.
  • witchparvati
   witchparvati 05 Haziran 2014 - 16:31nefret dolu.yazık
   +1
   • 351n
    351n 03 Ağustos 2013 - 23:21anlamamışsınız da adam orda "ne de olsa seks objesisiniz" derken istihza yapıyor. yani salak bi adama "ne de olsa sen çok akıllısın" veya çok para gerektiren işe girmeyi hayal eden adama "ne de olsa milyonersin yap tabi" demek gibi. kızların sadece süslenip püslenmekten başka bişey düşünmeyerek insani vasıflarından sıyrılıp sadece seks objesi rolüne bürünmelerini eleştiriyor. bi müzik aleti çalmayı öğrenmek, bir hobiyle uğraşmak yerine tek yaptıkları makyaj yapıp kendi resimlerini çekmek, twitterda orda burda paylaşmak çünkü. kapiş?
    • Nykss
     Nykss 03 Ağustos 2013 - 22:20? nasıl bu kadar aşağılayıcı videoları siteye koyabiliyosunuz ? siz bütün piçliği yaparken adam oluyosunuz da 3 kötü kız tanıdınız diye biz genel sex objesi oluyoruz dimi? ama öyle pislik insanlarsınız ki ilerde bi kızınız olabiliceğini düşünmessiniz.
     -2
     • Berhudar
      Berhudar 02 Ağustos 2013 - 15:05nereye baksam göt görüyorum bana gözlerim oyun mu oynuyor amk
      +1
      • helmet888
       helmet888 02 Ağustos 2013 - 12:16Az önce asfaltta yatan kedi cesedini yedim kırmızısı =))
       • rdnr
        rdnr 02 Ağustos 2013 - 06:27oha lan nası kızmış millet.
        +1
        • allmyhate
         allmyhate 02 Ağustos 2013 - 05:37Olum daha yeni, eski okul arkadaşlarımdan 2 sinin lezbiyen olduğunu öğrendim.Arkadaşlarımın arkadaşlarına, etrafımdaki adamlara bakıyorum hem malın önde gideni hemde "yok şu kız kezban, bu kız böyle" diye konuşan var.Yaw benim jennifer lopez götlü karıyı "götü çok büyük" diye terkeden arkadaşım var.Tehlikenin farkında mısınız?Bi' kendinize gelin beyler lütfen.
         +3
         • sahibisi
          sahibisi 02 Ağustos 2013 - 03:30Şimdi gelip burda ismini bile zor söylediğim filozofların sözlerini yazıp mal mal şeyler iddaa etmeyeceğim Ama milletin her kesiminden erkek tanıyan bünye olarak söyleyeyim; Bu siteye,sözlüklere,internet ortamında kadınlara yaftalamalarda bulunan er kişiler gerçek hayatta hep bir konuda kendileriini kusurlu buldukları için internet ortamının verdiği rahatlıkla kadın cinsine saydırıyor.Tipi ile barışık ve ortalama bir zekaya sahip kimse(ortalama zekadan kasıtta bilim adamı olmaması değil, salak salak konuşmasın yeter) gidipte net aleminde dişilerin kusurlarını ortaya döküp, aynı zamanda aynı milletten olduğu kadın cinsinin hobilerini,şusunu busunu araştırmakla saatlerini harcamaz.Son zamanlarda çokça duyduğunuz; "Asyalı kızlar sarışın kıvırcık saçlı erkeklere ölüyorlarmış","Doğu bloğundaki kızlar yoldan geçen esmer erkeklerin üzerlerine atlıyorlarmış" vb. İnanın yok öyle bir dünya.Ama kadınlarında kusurlarını makyajla kapatması salaklıktan başka bir şey değil.Makyajsız halinizi bir kez gören
          er kişi, bir dahaki seferde o makyajın gerçek yüzünüzü kapatan sahte bir maske olduğunu düşünmeyecek mi?Bitkisel yöntemler mantıklı ama yüzünüze sürdüğünüz boyalar, çok değil 30 lu yaşlardan sonra sizi orangutana çevirecek.Az
          biraz ünlülerin makyajsız hallerine bakın
          +4
          • limakonya
           limakonya 02 Ağustos 2013 - 02:24Kadın kılığına giren erkeklerden biri de -takma-göğsünü oynamasın arkadaş. He tamam güzel yapmışsın çok benzemişsin.
           +4
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...