Fatih Camiisini Bombalayacaklar Silivri'de Hamdolsun

vasıfsızeleman vasıfsızeleman diyor ki;
Fatih Camiisinde 5 Ağustosta yapılan küçük organizasyondan ham görüntülerdir izleyecekleriniz. İbretlik, tam konuşma şu şekilde:
Lanetleri üzerlerine oldu, cezalarını çekiyorlar. Biz de Allah'a hamd ediyoruz. Fatih Camii bombalanmadı, burada lokma dağıtıyoruz, hurma ikram ediyoruz sizlere.

Kuran kurslarını kapattılar, küçük bir kız çocuğu peygambere şiir okudu diye Urfa'da İslam düşmanlığı yaptılar.
Elhamdülillah şimdi nereden nereye gelindi hamdolsun.
Allaha şükür ki Kuran kurslarını kapatanlar, İmam Hatipler'i kapatanlar, türbanlı kızlarımızı üniversitelere almayanlar, Fatih Camii'ni bombalamaya çalışan askerler bugün Silivri'de cezasını çekiyor.
Biz de Allah'a hamd ediyoruz, hamdimizin vesilesi olarak burada lokma döküyoruz.
Köyleri taradılar, köyleri boşalttılar, kardeşi kardeşe kırdırdılar, 40 bin kişi öldürdüler, terör onun için devam etti, terörden rant kazandılar.
Fatih Camiini bombalayıp burayı Yunanistan bombaladı diye propaganda yapacaklardı.
Allah cezalarını Silivri'de verdi.
Eşi başörtülü namaz kılıyor diye subayı ordudan attılar.
Allahım bizi lanet darbecilerden kurtardığın için sana hamdü selamet olsun.
Gümüş yüzük takıyor diye insanları ordudan attılar.
Ama Allah oyunlarını bozdu cezalarını çekiyorlar.
İslam düşmanı Kuran düşmanı bu Ergenekoncu Balyozcular'ı Allahım sen helak et.
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: fatih camii bombalama lokma dağıt kuran kursu silivri ergenekon balyoz imam hatip dinci helak
8 11 Ağustos 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • tony_yayo
  tony_yayo 11 Ağustos 2013 - 19:54ulan yediniz bitirdiniz memleketi hala madursunuz sakalına saçına sıçtıklarımın tek hücrelileri.
  +29
 • simurk
  simurk 11 Ağustos 2013 - 18:26mağdur edebiyatını okadar abarttılar ki misal yıllarca faili mechullere uğrayan soldu, devletin hapisanelerinde işgence görenler solcuydu, göz altılarında ölenler, polis binalarının camlarından aşağılara atılanlar solculardı, gözaltındaki adamı konuşturmak için gözünün önünde öz kızına tecavüz edilenler bizlerdik ama sizin kadar ağlamadık bu nedir arkadaş ya salya sümük pisliğe boğdunuz bu ülkeyi 10 yıldır sizin pisliklerinizden geçmiş devlet pisliklerinin üstünü örttü.

  bu ülkede zulme uğrayan solculardı, kürtlerdi siz ise amerikan gemilerine karşı namaz kıllanlardandınız. siz sokaklarda tekbir getirerek amerikan askerini koruyanlardınız

  amma velakin canım kardeşim en çokta ağlayan sizdiniz biz onca acıya rağmen hala dimdikiz dipdiriyiz siz ağlamaya devam edin.
  +22

Tüm Yorumlar

 • remaker
  remaker 13 Ağustos 2013 - 16:01hay orospu çocuklarına bak bide kutlama yapıyorlar şeytanın dölleri!
  -2
  • fogyou
   fogyou 13 Ağustos 2013 - 03:45Şakirt lafını kim bulduysa ilk kez "cuk" diye oturduğunu düşünüyorum. Cuk'a hamdolsun.
   +2
   • akifslach
    akifslach 13 Ağustos 2013 - 02:50bilader böyle mantık olmaz yemişler bitirmişler diye ben de sağcıyım ben senin ekmeğini mi yiyorum el mi uzatıyorum genelleme çok salakça olmuş ağır olduysa kusura bakma kardeş özür dilerim hem ben hak veriyorum annem üni de başı örtülü diye dayak yiyip ayrılmış sen de şimdi yok şöyle böyle ahkam kesme.tamam siz haksız değilsiniz ama bi kesime böyle hitap da edilmez
    • Retrospek
     Retrospek 13 Ağustos 2013 - 00:01Su Fatih ve Eyup'te soykirim yapilsa gikimi cikarmam.
     -4
     • fani
      fani 12 Ağustos 2013 - 23:59buda kutsal direniş adam hangi lafında haksız lann yazıklar olsun at bakıslı hoşaflar
      -1
      • jonathan livingston
       jonathan livingston 12 Ağustos 2013 - 19:50bi de o sakal iğrenc lan lokmanın içine düşmüştür aq
       +2
       • jonathan livingston
        jonathan livingston 12 Ağustos 2013 - 19:44madurum da madurum ben çok madurum
        +7
        • witchase
         witchase 12 Ağustos 2013 - 15:32Kemal Alemdaroğlu ve Kemal Gürüz'e not: O zamanlar puanlarını kırpa kırpa hakkını yediğiniz kızların hepsi son yıllarda yeniden üniversiteli oldular, Tıp kazanan, boğaziçinde okuyan bir sürü kişi oldular, bu sene kardeşimde doktor çıktı, elhamdülillah, okulunda ilk 3'de 2 tane başörtülü kız vardı biliyomusunuz? hani bi zamanlar başörtülerinden hınçla kavrayıp, ağızlarını kapatarak salonlardan çıkarmaya çalıştığınız başörtülü kızlardan! 1. olan çocuk da "Allah rızasını gözetme"nin öneminden bahsederek yaptı konuşmasını, Hani İran'a gitsinler diye yollamaya çalıştıklarınız vardı ya, Viyana'ya Canada'ya gidip de okuyanlar bitirdiler okullarını şimdi oralarda master yapıyolar, özel davet aldılar eğitimlerini tamamlayıp, ülkeye hizmet için geri dönecekler inşallah. Haaa son olarak yar doç, doç, dr olduğu halde başörtülü olduğu için mevsimlik işçi statüsünde çalışmak zorunda olanlar vardı ya, işte onlar üniversitelerine geri döndüler, kuzey, güney, doğu, batı ayırt etmeksizin görev başındalar şu an! Kudurun daha çok kudurun, çalınan haklar sahiplerine olmasa da sonraki nesillere teslim ediliyor.

         Herkes kendi çevresinde görüp yaşadığını en iyi bilir, diğerlerini öğrenmeye anlamaya, haklılığını farketmeye, idrak etmeye çalışır, gümüş yüzük, başörtülü eş, sakal mevzusu nedeniyle yaşanılanları kendi aile çevremden, babamdan, annemden, onların arkadaşlarından biliyorum, benim kendimi baskı altında hissettiğim gibi kimse hissetmesin istiyorum, bizim yaşadıklarımızı bir daha kimse yaşamasın, kimse sıkıştırılmış, baskılanmış hissetmesin kendini! ve bize bunları yaşatanlar da çeksinler cezalarını!
         -4
         • sadecegokyuzu
          sadecegokyuzu 12 Ağustos 2013 - 15:17hiç ses çıkarmayacaksın bunların arkasından Alman Sturmpanzerwagen A7V tankının dolaştırcaksın sonra 10 100 1000 yapıştıracaksın amk bombalamak neymiş görsünler
          +3
          • omerizm
           omerizm 12 Ağustos 2013 - 12:33Fatih Camii fiili bir saldırıan kurtulmuş gibi söyledi resmen ya "hamd olsun Fatih Camii bombalanmadı" İftira, kul hakkı. Ulan her yeriniz saç sakal olsa ne olur.
           +4
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...