Osmanlı Mücadele Sanatı Ases

1.546 izlenme - 15 Eylül 2013
cilginpompaci cilginpompaci diyor ki;
Hun dövüş sanatı Amarok'tan sonra Osmanlı Dövüş sanatı Ases var karşınizda. Ancak kuran kişi günümüz Türkiye'sinde yaşayan bir şahıs. Ibretle izleyin verdiginiz vergilere aciyin 35 dakika boyunca.

Genis bilgi icin;

http://yeni.asesosmanli.com/
Kategori: Türk İşi
sitene ekle
Etiketler: şefik gülten türk dövüş sanatı osmanlı türk mücadele sanatı ases

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • Spunky
  Spunky 23 Ekim 2013 - 09:13Hocadır, yıllarını vermiştir o noktada saygı duyarım ama... Bu işler "dövüş sanatı" değil "savaş sanatıdır". Sokak dövüşü için değil canın pahasına savaşmak için geliştirilmiştir. Bir hocanın görevi sokakta dövüşmeyi öğretmek değil, dövüşmemeyi öğretmektir. Yüzlerce yıllık disiplinli çalışmayla binlerce kişinin milim milim geliştirdiği ve mükemmelleştirdiği sanatları 20 sene çalışıp "- vay bu iş iyiymiş du bide ben yapayım la" demek ayrı bir kafadır... Daha yazacak çok şey var da neyse... Son olarak şu önemli! Sokakta, trafikte kavgaya girmemek sizden birşey eksiltmez. Velev ki girdiniz, bıçak, silah gördüğünüzde kaçın arkadaş. Emin olun orada olan olay sizden ve sevdiklerinizden önemli değil. Bıçaklı, silahlı bir kavgayı çıplak elle kazanmak sadece filmlerde olur.
  +6
  • kemalkılıcdaroglu
   kemalkılıcdaroglu 15 Eylül 2013 - 20:24Durun ben de Kürt dövüş sanatı uydurayım ama bir zamanlar tekvandoda ki ezikliğimi hatırlayanları seri olarak öldürmem lazım. Azıcık karete bilen bir Kürt'te, böyle bir şey uydursun.
   +2

   Popüler İçerikler

   © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...