İslamofobi (İslam Korkusu) - Kısa Film

kermyt kermyt diyor ki;
İsviçre İslam Merkezi Kurulu'nun çektiği biraz komik biraz garip ama anlamlı bir kısa filmi izliyoruz.
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: islam müslüman canlı bomba kısa film isviçre
24 05 Şubat 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • mösyörötar
  mösyörötar 05 Şubat 2014 - 17:19beyler siper alın çokbilmiş ateist alkışlarlayaşıyorumcular gelir birazdan :)
  +25
 • hakopera
  hakopera 05 Şubat 2014 - 19:2140 yaşındayım. bir ateist olarak islam ile en ufak bir sorunum olamaz, bizim ve dünyalı diğer insanların sorunu wahabi-arap zihniyeti taşıyanlardır. bu adamlar insanlığa olduğu gibi islam'a da en çok zarar veren insanlardır. 3000 yıllık Buda heykelini dinamitle patlatan kafa yapısından bahsediyorum. kendi aranızda bu adamları barındırdığınız için bunun cezasını (dünya tarafından dışlanarak) siz de çekiyorsunuzdur. yurt dışında islam'ı savunmaktan götüm başım çatladı, ama artık bu konunun yakınından geçmemeye çalışıyorum. ülkemize gelirsek, diyanet işleri başkanlığı hala el-kaide benzeri oluşumları resmi olarak kınamadı, buradan şu sonuç çıkar. hükümetimiz böyle oluşumları destekliyor ve ya wahabi-arap zihniyeti kendilerine çok da uzak bir şey değil.
  +19

Tüm Yorumlar

 • deniz.
  deniz. 23 Mayıs 2015 - 07:25ya amk yazın bu almancıları görünce ben bile müslüman olduğumu unutup islamafobik oluyorum adamlar naapsın?
  • gitti2milyar
   gitti2milyar 07 Şubat 2014 - 08:3940 yaşında ateist mi olur lan
   +15
   • klycrmznn
    klycrmznn 06 Şubat 2014 - 22:53İlk defa alkışlarlayaşıyorum'a teşekkür ediyorum.
    -3
    • rebellious06
     rebellious06 06 Şubat 2014 - 18:11video dan çok herkese cevap vermeye çalışan bir oç üyeden rahatsız oldum açık ve net .
     -3
     • mösyörötar
      mösyörötar 06 Şubat 2014 - 11:18@mamos31 Youtube'u biliyorsun. Orada Başkan Bush Jr'ın "dil sürçmesi" ile dört başı mamur bir "crusade"den söz ettiğini arayıp görebilirsin. Amerikan basını da genel hatlarıyla hala bu "haçlı seferi" ve ilişik kavramları haber-yorumlarına yedirmekte. İkinci bir terör devleti denince akla gelen; İsrail. İsrail teolojik devletinin kaçak göçek filistin topraklarına yerleşmelerinden beri İslam'la çok büyük problemleri olduğu ortada. Neticede haçlı zihniyeti veya siyonizme -bunlar da bahsettiğiniz vahhabi ideolojisinin izdüşümleridir- laf eden sayısı, "İslam çok bok yieaa" diyen sayısından hatrı sayılır derecede az. Barbar lanse edilme bir şekilde dini kötülemeyi tetikliyor. Benim derdim bunla.
      • mamos31
       mamos31 06 Şubat 2014 - 04:31@mösyörötar bu füzeleyip bombalayıp etrafı yakıp yıkanların inancını sorgulayacak birşey yok. Bu adamların insanlığı sorgulanmalı çünkü bu herifler herangi bir inanç doğrultusunda değil tamamen kendi çıkarları doğrultusunda hareket ediyor. Nasıl bağdaştırdın anlamadım. Bu adamlar kafa kesenlerden daha orospu çocuğudurlar,itirazım yok niye olsun? Hangi biri dini sebebpten atıyor o hellfire'ları? Kafa kesenler yüzünden islamiyet sorgulanıyor çünkü adam din adına yapıyor bu işi. Bir insan zalimlik yapıyorsa,o zalimliğe neden olan şeyi eleştirir,kötülersin değil mi kardeşim? Hellfire atan adamın dinmiş,imanmış böyle bi derdi yok tamamen kendi çıkarları. Ha kafa kesenler azıcık beyinlerini kulalnıp çalışsalar,atom bombası yapsalar kullanmayacaklar mı zannediyorsun?
       +1
       • bloaded
        bloaded 06 Şubat 2014 - 02:08nasıl atistlik amk o islamı yurtdışında savunuyormuş. bi bitmediniz.
        -5
        • barbaresk
         barbaresk 06 Şubat 2014 - 02:06Ulan ön yargısı mı kalmış maymun herifler. bildiğin olaylara bakıp yargıda bulunmak denir ona. Bu filmden geriye osurukla karışmış gül yağı kokusundan başka bir şey kalmıyor maalesef.
         +4
         • berva
          berva 06 Şubat 2014 - 00:51Modern Müslüman Ülke Türkiye'den örnekler verelim aga;          "Dünya barışı için gelinlikle otostop yapa yapa İsrail’e giden İtalyan kadın sanatçıya İzmit’te tecavüz ettiler, boğarak öldürdüler.          Amerikalı kadını İstanbul’un göbeğinde raylara yatırıp, kafasını taşla ezdi herif…

          İzmirli garson, İrlandalı iki kadını bıçakla doğradı, kanlı elbiseleri çöpe, cesetleri ormana fırlattı.

          Antalya’da tecavüz edilen 14 yaşındaki Norveçli kız, polise sığındı. Kemer’de Rus kadın turist, otel personelinin toplu tecavüzüne uğradı. Didim’de üç İngiliz kadına tecavüz edildi. Marmaris’te Hollandalı turist kadın tecavüze uğradı. Manavgat’ta inşaat işçileri Alman kadın turiste tecavüz etti. İsveçli kadın turiste İstanbul’da tecavüz ettiler. Trabzon’da Sümela Manastırı’nı gezmeye giden Güney Koreli kadın turiste tecavüz edildi.

          Ankara’da otelin güvenlik görevlisi, Avustralyalı çiftin odasına balkondan girdi, bıçakla tehdit ederek, erkek arkadaşının gözü önünde Avustralyalı kadına tecavüz etti.

          Rus turist kız, yılbaşı gecesi Taksim’de, ahtapot gibi uzanan ellerden kurtulmak için otobüs durağının üstüne tırmanmıştı, televizyonlarda seyrettik, ayakkabısı çıkmıştı, yırtılmış eteğini çekiştiriyorlardı aşağıdan, külotunu cep telefonuna kaydediyorlardı.

          Bisikletiyle seyahat eden Danimarkalı turist kadına, Yozgat’ta mola verdiği çeşme başında tecavüz edildi.

          Yaya olarak gezdiği ülkelerdeki deneyimlerini kaleme alan Polonyalı gezi yazarı kadın, İstanbul Çatalca’da tecavüze uğradı.

          Van’da kamp kuran İsviçreli turistler, saldırıya uğradı, erkek İsviçreliyi döve döve bağladılar, kadın İsviçreliye altı kişi tecavüz etti.

          En son, Nevşehir’de iki Japon öğrenciyi bıçakla parçaladı manyak… Kızlardan birinin delik deşik bedenine, öbürünün cesedine tecavüz etti."

          Y.Özdil'in 15 Eylül 2013 tarihli yazısı.
          +14
          • _ata_
           _ata_ 06 Şubat 2014 - 00:16orta doguda yezit zihniyeti son sürat devam ediyo her seferinde '' tüm kafirlere ölüm, yaşasın islam yaşasın şeriat'' vs vs dedikçe ne bekliyoruz terörist derler normal sen herkese düşman oldugunu alenen söylüyosun. Araplar tanıtıyo dünyanın bakış açısı ''seks düşkünü,çok eşli, haremli, kadınların yaşamaya bile haklarının olmadıgını düşünüyolar, yani adamlar genel bir bakış açısıyla tüm müslümanları tanımlıyorlar, bunun degişmesi için islam ülkeleri ne yapıyor hiç, terörizme destek yataklık hiçbir itirazları olmadan yaşıyorlar. insanları genelleme yaptıkları için yargılamayın türkiyede her turiste seks işçisi muamelesi yapılmıyomu, hiristiyana bunlarda seks normal yaaa muhabbeti yapılmıyomu yapılıyo, sen dünyaya kendini nasıl tanıtırsan misliyle sana dönmesi gayet normal. böyle olmasını hiçbir zaman istemezdim, rusyaya giden arkadaşım müslüman oldugunu söylediginde sordukları ilk şey ne olmuş biliyormusunuz ''silahın varmı ??'' gerisini siz düşünün.
           +2
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...