Addams Ailesi (The Addams Family ) - Çizgi Film

3.827 izlenme - 23 Şubat 2014
davros davros diyor ki;
Addams Family karikatürist Charles Addams tarafından yaratılan aynı ada sahip karikatür karakterlerinden 1991 yılında yapılan Amerikan komedi filmi.addams ailesi ilk olarak 1937 yılında charles addams tarafından the new yorker adlı dergide bir çizgi roman olarak yayımlanmaya başladı. the new yorker belki de amerika'nın en meşhur mizah dergisiydi. aslında ilk başlarda ne bu çizgi romanın ne de karakterlerin bir adı vardı. 1960'lı yıllarda çok ünlenen bu çizgi romanın karakterleri, ancak bu yıllarda isim sahibi olmaya başladılar ve 1964 yılından itibaren bu çizgi roman televizyona aktarıldı.iki sezon ömrü olan bu çizgi filmdeki karakterleri 1972 yılında gösterime giren scooby doo adlı çizgi filmde tekrar görmeye başladık. charles addams 1988 yılında hayata veda etti, ama onun çizgi film kahramanları hâlâ yaşamaya devam ediyor.

İlk olarak bundan yaklaşık 60 yıl önce siyah beyaz bir TV dizisi olarak hayatına başlayan, çizgi film uyarlaması ve neticesinde de 1991 senesinde uzun metrajlı bir film olarak karşımıza çıkan ünlü Addams Ailesi (The Addams Family)

Garip yaratıklardan oluşan ve bu ailenin maceralarını anlatan uzun zaman önce izlediğimiz ilginç ve komik çizgi dizi. Star tv'de de yıllar önce dizisini izlemiştik.
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: The Addams Family Addams Ailesi Çizgifilm Charles Addams çizgi film

Yorumlar

Yorum Yaz
Bu içeriğe hiç yorum yazılmamış, bir ilke imza atmak ister misin?
© 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...