Hocalı Katliamı Anısına

etzelhan etzelhan diyor ki;
Bundan tam 22 yıl önce yaşanan katliamdan sağ kurtulmuş bir ablamızın konuşmalarının yer aldığı ve vahşeti gözler önüne seren tatlı su hümanistlerinin adını bile anmadığı bir insanlık dramı... Unutmayın vatansever Türk gençliği

Irkdaşlarının yok edilmesine göz yuman bir millet zaten yok olmaya mahkumdur ve buna layıktır."
Hüseyin Nihâl ATSIZ
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: Türk Katliam Nihal Atsız
45 26 Şubat 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • gallagher
  gallagher 26 Şubat 2014 - 18:48Birazdan 'içimizdeki ermeniler' katliamı savunmaya gelecek
  +21
 • mrmebeka
  mrmebeka 26 Şubat 2014 - 18:41Alçakça işlenen bu katliamın acısını ahirete kadar unutmayacaktır Türki milleti.

  Arkadaşlar yarın Uludağ Üniversitesi'nde Türk Ocakları'nın Hocali Katliamı ile ilgili bir konferansı olacak. Belki o kardeşlerimizi, büyüklerimizi geri getiremeyiz ama onları ''hiç birşey yapmayarak'' kemiklerini sızlatmaya hakkımız yok.

  Bu katliamı iyi öğrenin, öğretin ki bir daha hepimiz ermeniyiz naraları atan ''tatlı su hümanistleri'' görmeyelim! Lütfen.
  +17

Tüm Yorumlar

 • nightmare667
  nightmare667 27 Şubat 2014 - 21:14hocalıdan önce ermenistana salıdırıp çoluk çocuk katlettiğinizi niye söylemiyosunuz
  -7
  • takahara
   takahara 27 Şubat 2014 - 20:32crowkiller bi siktirgit şimdi.
   http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/434892.asp
   • takahara
    takahara 27 Şubat 2014 - 07:29Görüyorum ki aramızda "hepimiz ermeniyiz" diyenlerin bu katliamı savunacağını düşünen gerizekalılar var.
    O slogan bir kişinin etnik kökeni yüzünden öldürülmesi sonrası söylendi. Şimdi iyi dinleyin bilal e anatır gibi anlatıyorum:
    Hrant dink in öldürülmesi sonrası hepimiz ermeniyiz diyen türkler, hocalı katliamı sonrası hepimiz azeriyiz diyen ermeniler, almanya da gurbetçi türklerin evleri kundaklandığında hepimiz türküz diyen almanlar aynı kişilerdir ve dertleri KİMSE ETNİK KÖKENİ YÜZÜNDEN ÖLDÜRÜLMESİNdir. Bunun nesini anlamıyorsunuz? Mal mısınız a.q.
    -3
    • elin herifi
     elin herifi 27 Şubat 2014 - 01:46yahu amk insanların ölümleri üzerinden ideolojilerinize destek arama çabasına girmeyin be kardeşim bu kadar mı kalbiniz çürüdü sizin. Hocalı katliamını kim haklı çıkarabilir ki ? roboskide hocalıda filistinde somalide arakanda çinde öldürülen herkes en önce İNSAN. Hepsi için çok üzgünüm keşke bunlar olmasaydı herkes mutlu bir hayat yaşasaydı keşke. umarım hepsinin cezası yerini bulur.
     • lonely00
      lonely00 27 Şubat 2014 - 01:27Roboskide, sözde ermeni soykırımında ortalığı ververeye verenler buraya geldiğinde Türklerde onlara neler yaptı diyor.Be amına kodumun oğlu sende kaç askeri şehit ettin, kaç Türk'ü öldürdün ama ortalıklarda ağlıyorsun soykırıma uğradık diye.ama buraya gelince işler değişiyor.Bırakın sol hümanist ayaklarını.Bırakın halkların kardeşliği saçmalığını.Sizin bahsettiğiniz Halkların içinde Türkler yok belli ki.
      +8
      • anaanadol
       anaanadol 27 Şubat 2014 - 00:33bu katliamın sorumlusu aliyev ailesidir... Hazar da ki petrol kaynaklarını amerikan dolarlarının yeşiline kanarak abd ye peşkeş çekmesi... rusların ermenileri desteklemesine yol açtı... ve halen aliyev ailesi azeri halkına karşı bu soykırımı korku politikası olarak kullanarak iktidarda kalmayı başarabilmektedir. Bugün incelense Aliyev'in mal varlığı tayyipe rahmet okutur...
       -4
       • olikol
        olikol 26 Şubat 2014 - 23:05Hrant Dink ermeni olduğu için öldürüldü.ses getirsin diye.Hepimiz Hrantız diyenler Hepimiz ermeniyiz diyenler hepimiz bir olabiliriz kardeş olabiliriz diye döküldü sokaklara.Hocalı katliamını yapan ermeniyle , Hırant Dinki öldüren kendini bilmez aynı insandır, aynı düşüncedir, aynı cehalettir, aynı sadistliktir.Kardeş olmanın neresini anlamıyorsunuz
        +3
        • Boyayım mı abi
         Boyayım mı abi 26 Şubat 2014 - 22:14Balkanlarda katliama uğrayan biz,Doğu Türkistan'da biz, Azerbaycan'da Karabağda biz.Bunlardan kimse söz etmez kulak tıkar.Bizimde gururumuzdan mı,kibrimizden mi,ahmaklığımızdan mı bilemeyeceğim artık hep içimize atarız ses etmeyiz.Ama zaman olur gafillerin arasından birileri çıkar adı Osman paşa olur,Osman Batur olur,Mübariz ibrahimov olur v.s biri fitili ateşler belki gücümüz yetmez yenişemeyiz ama eğilmeyizde.
         +1
         • hoppidi
          hoppidi 26 Şubat 2014 - 21:34"tati su hümanistleri", "icimizdeki ermeniler" gibi laflarla popülizm pesinde kosanlar, cigeriniz 5 para etmez. Kinden, nefretten beslenen zavalli bir ideolojinin takipcilerisiniz. Hrant'in ölümüne üzülenler Azerilerin katledilisi icin göbek atmiyor. O tarz bir hayvanlik sizin ideolojinize mahsus.
          -6
          • cracjmn
           cracjmn 26 Şubat 2014 - 19:24burayı gene TÜRK düşmanları basmış bu katliama bile farklı gözden bakıyolar çok yüz buldunuz siz elbet bu başınızda ki hırsızlar gidecek ondan sonra hatırlıyacaksınız 2002'den önceki halinizi hem siz hem o orospu çocuğu liderinizde öğrenecek
           +3
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...