Neden Trabzonspor ? - Kazım Koyuncu

serdarblue serdarblue diyor ki;
"Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." sözleriyle Trabzonspor'lu olmanın anlam ve gururunu en iyi anlatandı Kazım.

"Şarkılarla Geçtim Aranızdan" isimli belgesel filmde de "Neden Trabzonspor" sorusunu en güzel şekilde yanıtlamış Kazım kendi sesinden. İyi ki vardın Kazım ! Bu vesileyle güzel insan Kazım Koyuncu'nun hatırası önünde bir kez daha saygıyla eğiliyor , alkışlarla yaşatıyoruz..
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: kazım koyuncu trabzonspor trabzon hopa şarkılarla geçtim aranızdan hayde vira avni aker
3 10 Mart 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • zileli deli cemal
    zileli deli cemal 10 Mart 2014 - 10:25Sadece şunu söyleyebilirim, Trabzon halkı ve Trabzonspor taraftarları HES konusunda Kazım Koyuncu'nun bıraktığı emanete büyük hıyanet etmiştir. Godamanlar Trabzonspor A.Ş. üzerinden HES işletmesine girerken, taraftar Kazım Abi'sine yakışır bir tepki ortaya koymamıştır. Trabzonsporlular Kazım Koyuncu'nun bu videoda bahsettiği tüm olgulara ihanet etmiştir. Asi Karadeniz'in düzen yanlısı halkı. Yazık olmuştur, çok yazık...
    +3
    © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...