Şehit Polisin Eşinden Milletvekillerine - Derdinizi 2 Yaşındaki Çocuğuma Anlatın !

manucho89 manucho89 diyor ki;
Kayseri'den Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Muş'taki mitingine giderken Kırşehir'deki kazada şehit olan polis memurlarının anne ve eşleri taziye için yanına gelen AK Partili milletvekillerine tepki gösterdi. Acılı anne Hatice Aydemir, "Sizin çocuklarınıza bir şey oluyor mu? Yağmurda yaşta çocuğumu oraya gönderdiniz. Allah size de göstermesin." derken, şehit eşi Esma Kılıç da, başsağlığı dileyen milletvekillerine, "Çocuğa anlatın. Sıkıntınızı derdinizi, çocuğa anlatın. 2 yaşındaki çocuğumla, ne yapacağız. Çocuğunu ve eşini düşünüyorsan, 'silahını bırak git' demişler. Bıraktı, gitti." dedi.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: şehit polis eşi milletvekili 2 yaşındaki çocuk şehit polisin annesi
32 10 Mart 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • inteus
  inteus 10 Mart 2014 - 18:441998 senesinde abimi şehit verdim.Bitlis'de kurulan pusuya düşüp çapraz ateşte kaldı.Davul zurnayla gönderdiğiniz canınızın bir çuval içerisinde gelmesi ne demektir bilir misiniz ? Bilmemeniz normal,kızamam.Bu ve bunun gibi politikacıların oturduğu yerden emir vermeleri gelir bir gün sizin de canınızı alıp götürebilir.A partisi B partisi değil benim eleştirdiğim.Abimi vuranın, vurulmasında emeği geçenin, sevinen bürokratların,üzülen milletvekillerinin,timsah gözyaşı dökenlerin hepsinin amına koyim.Benim abim bu götverenlerin göt sağlığı için öldü gitti.Bunları yazan kendimin de amına koyim.Yarrak gibi ülkede yaşıyoruz !
  +60
 • yolcuhb
  yolcuhb 10 Mart 2014 - 18:19Allah' ım çok üzücü bir durum. 8 aylık bir kızım var. bir baba olarak empati kurmaya bile cesaret edemedim. Allah sabrını verir İnşaallah.
  +59

Tüm Yorumlar

 • yaramazçocuk
  yaramazçocuk 18 Ağustos 2015 - 02:25"burda acınız var diye saldırışa geçmek ne"
  • angarali82
   angarali82 20 Mart 2015 - 15:28iyide sen polissin o başbakan m.vekili şu bu. herkes görevini yapmak zorunda. kader amq. burda acınız var diye saldırışa geçmek ne ? şehit maaşı belediyeden ev gıda kömür ve çocuk için para yardımı köşeyi döndünüz amq.
   intens davul zurnayla gönderdiğini davul zurnayla göm. şehitlik en yüksek mertebedir. senin abin ölmedi şehitler ölmez. ayrıca abin o puştlar için değil bizim için şehit oldu. vatan eğer uğrunda can veriliyorsa vatandır.
   -3
   • 079
    079 13 Mart 2014 - 00:47Mekanı cennet olsun Allah ailesine sabır versin.Yazıklar olsun size polisi de hükümetinizin bekçisi yaptınız. yeter halkı polise düşman ettirdiniz. ben polis çocuğuyum benim bile midem bulanıyo o üniformalı canavarlardan.
    +2
    • aequidas
     aequidas 12 Mart 2014 - 23:02@kaptanmarkos insanmisin bilader sen yoksa mutasyona falanmi ugradim birakin artik su sagci solcu kafasini once insan olarak sorgula kendini, kendini sehid olan insanin ailesinin yerine koy ondan sonra konus dangalak burda bos bos laf yapma
     • kaptanmarkos
      kaptanmarkos 12 Mart 2014 - 11:53Ayrıca 2 yaşındaki çocuğa ne üzülüyorsunuz ki, şey-it maaşı, onda bunda kamuda öncelik, yaşamı kurtuldu piçin... Anasına da bir tokmakçı bulurlar, ohh geberdiğine bile sevinir bunlar birkaç sene sonra..
      -7
      • kaptanmarkos
       kaptanmarkos 12 Mart 2014 - 11:50Daha hastanede can çekişen birkaçı daha varmış, en kısa zamanda gebermelerini niyaz eyle yarabbi :)
       -4
       • kaptanmarkos
        kaptanmarkos 12 Mart 2014 - 11:48İçimin yağı eridi, iyi olmuş, 4 tane hiç yoktan iyidir... Cehenneme kadar yolları var...
        -4
        • zncn
         zncn 12 Mart 2014 - 09:30dun otobus ters donmus, tayyip erdogani mitingde korumaya giderken bunlardan 3 tanesi "sehit" olmus , tayyibi korumaya giderken otobus soforunun aptalligi sonucunda ölen adama ben sehit demem ,bok yoluna gitti derim , 14 yasinda ekmek almaya giderken öldürdükleri cocugun anasinin ahi tutmustur derim , sehit mi ariyorsunuz ? vatanini hainlerden alcaklar
         dan müdafa ederken ölen 7 kisi var ya sehitlik mertebesi iste onlara yakisir.kiralik katilden sehit olmaz.
         -2
         • opsesyon
          opsesyon 11 Mart 2014 - 23:22çok üzücü bişi ya.
          • vulpes
           vulpes 11 Mart 2014 - 22:32ULAN ŞUNU ANLAMADINIZ GİTTİ

           Ölen polisin de gençlerinde tek sorumlusu
           emri ben verdim diye ortalıkta dolaşan kamil. Ve hala körü körüne
           peşinden giden var aq. Polis emir almasa gidip müdahale etmeyecekti ya da
           insan gibi edecekti. O zamanda ne polis ölecekti ne gençler ne çocuklar.
           Ah white walkerlar bi sigtirin gidin ya.

           tabi kazada şehit olanlar için üzülmemek elde değil.
           +4
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...