Müezzinoğlu - Sabret Ya, Cebimizde, Verecez Birazdan!

3.127 izlenme - 18 Mart 2014
ergonjr ergonjr diyor ki;
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Karaman Devlet Hastanesi töreninde konuşması sırasında kalabalığın arasından sürekli 'Anjiyo servisi istiyoruz' diyen bir kişiye, "Bir dakika sabret yav. Cebimizde vereceğiz birazdan. Cebimde getirdim merak etme" diye seslendi.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: sağlık bakanı fail yüzsüzlük sabret yav cebmizde verecez birazdan müezzinoğlu karaman

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • ankhenaton
  ankhenaton 18 Mart 2014 - 22:15Turkiyeyi ceplerine attilar birde halka bi lutufmuş gibi vermekten bahsediyolar.ordaki halk lan halk onlar zaten o hizmeti vergileri ole hakediyolar
  • ergonjr
   ergonjr 18 Mart 2014 - 18:34sevgili cahil olmayan @sahinates kardeşim,

   diyorsun ki ambulanslar 1 yılda 2 katına çıktı hatta tam da rakam vermişsin 1200 diye, peki güzel kardeşim türkiye de kaç ilçe var? tam rakam 923. yani yaklaşık ilçe başına 1.3 ambulans düşüyor. bu da demektir ki büyük bir kazada en fazla 2kişiyi standart prosedür ile hastaneye nakledebiliyoruz. ve sen bunu büyük bir işmiş gibi söyleyebiliyorsun.

   ek olarak burada mhp dönemindeki koalisyon hükümetini savunmuyorum ancak o dönemki teknolojik altyapılar nedeniyle araç bile üretmek meşakketli bir durumken şu an biraz kafan çalışıyorsa kendi garajında bile parçaları toplayıp araç oluşturabiliyorsun ki bu da araç fiyatlarının ne kadar düştüğünü gösterir. tabii halk bunları vergiler nedeniyle yine pahalıya alıyor ancak araştırdığında amerikada 10 bin dolara satılan 2014 model alman arabasını bizim burada 60 bin liradan başlayan fiyatlardan almamız gibi bir durum var ki işin ucunda bu da bizimle d*şak geçme yöntemleri diye düşünüyorum.

   kısacası @sahinates kardeşim başkalarına cahil derken cehaletini gizlemen dileğiyle sağlıcakla kal.
   +3
   • KahveVeSigara
    KahveVeSigara 18 Mart 2014 - 18:09Ses tonu sizede Tayip, Kılıçdaroğlu karışımı gibi gelmiyor mu?
    -2
    • imambayildi
     imambayildi 18 Mart 2014 - 18:00hastanelerin durumunu gören bilir her yer sıkış tıkış. daha bu gün doktora gittim adam yüzüme bile bakmadan ilacı niye daha akşam olmadan bakması gereken 100 tane hasta var en az. okullarda hoca bırakmadılar üstüne kontenjanları okulların kaldıramayacağı kadar arttırdılar. bir de her yere fakülte açtık diyip daha binalarını yapmadan başka okullara eğitim için yolladılar. ama bu arada ne oldu özel hastaneler arttı.sağlığı iyi hale getirdik diyorsun utanmadan iyi olmasını istiyorsan kalp ve kanser ilaçları ücretsiz yap sigortaya dahil et. ölümlerin yarısından fazlasını bu alan oluşturuyor onunda ilaçları dünya pahası.. devam et devam eğitimi siktiğiniz gibi sağlığı da sikin zaten bunlara değil vergisiz pırlantaya ihtiyacı var bu ülkenin!!!
     +1
     • sahinates
      sahinates 18 Mart 2014 - 17:522013 yılında Türkiye'nin 633 ambulansı vardı, 2014 yılında 1200 ambulans daha ülkenin hizmetine sunuldu, tam iki katı hey yavrum hey, üstelik yoğun bakım hastasını taşıyabilecek kapasitede tam teçhizatlı. MHP zamanında bir tane ambulans getiriyorlardı, içinde sadece sedye vardı, ona da tören yapıyorlardı. Bak haberiniz bile yok, cahil cahil oy atacaksınız bir de.
      -5
      • coobelie
       coobelie 18 Mart 2014 - 15:40Giydiriyorum'un en popüler olmuş yorumunu okuyunca bu siteyi neden sevdiğimi tekrar hatırladım. aequidas gibi hala Akp'yi savunabilme yüzsüzlüğüne sahip üyelerden birisi bir şey yazdığında anında belgesiyle lafı g...ne koyabilen bir çok üye olduğu için seviyorum bu siteyi. Var olun.

       Not: g...ne = Gediğine
       +2
       • korcagin
        korcagin 18 Mart 2014 - 15:08Her şeyi ceplerine attıklarını itiraf etmiş..
        +4
        • kalbimvarbenim
         kalbimvarbenim 18 Mart 2014 - 15:03bakkal tipli.
         +4
         • thenorth
          thenorth 18 Mart 2014 - 14:44Artık kızamıyorum adamlara..Haklılar..
          öyle bir koyun sürüsü seçmen kitlesi varki ne deseler boş.
          +4
          • ücüncüadam
           ücüncüadam 18 Mart 2014 - 14:38ayrıca ben babamı akciger kanserinden kaybettim. babam bagkur emeklisi olmasına ragmen sgk hiçbir ilacını karsılamamıs, tedavı masraflarının çok komik kısımlarına ödeme yapmıtır. biz babamın 1,5 yıl suren tedavisi için oturdugumuz evi sattık. babama helali hoş olsun, yıllarca ödeyıp emekli oldugu vergilerini çalanlara, haram zehir zıkkım olsun.

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...