Ben Örgüt Üyesi Değilim - Cemaat Kontrası

Tssst Tssst diyor ki;
Başbakan'ın 'virüs, ajan, örgüt, haşhaşi' gibi hakaretlerine maruz kalan Camia'nın hazırladığı 'Ben virüs değilim, ben örgüt değilim' temalı videoları...
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: başbakan erdoğan cemaat örgüt haşhaşi fethullah gülen ben örgüt üyesi değilim ben virüs değilim
41 21 Mart 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • hh_can
  hh_can 21 Mart 2014 - 14:29millet zaten yurtdışında yaptıklarınızdan dolayı değil yurtiçinde yaptığınız puştluklardan dolayı sizi sevmiyo. tmm sen yurdışındaki kodomanların çocuklarına türkçeyi türkiyeyi öğretiyosun iyi de bunu türkiyede yaptıklarının üstünü kapatmak için de kullanma !!!
  +9
 • Savalan
  Savalan 21 Mart 2014 - 12:06Yavşaklar sizden olmayanları Polis yapmadınız soruları çalıp kendinize kullanmadınız mı mezhepci serefsizler sizin yuzunuzden akp bir sürü oy alacak.Zürriyetsizler
  +9

Tüm Yorumlar

 • kamilkaleci
  kamilkaleci 06 Ocak 2015 - 06:26Niyeyse kanunsuz dinleme yapanları, KPSS sorularını çalarak full çekenleri, polis MYO alımlarında hile yapanları göremedim videoda. Nerdesiniz mübarekler, su çok güzel gelsenize.
  • belemirhan
   belemirhan 08 Temmuz 2014 - 16:44videoyu abilerle ablalar basmış karşı yoruma eksi basıyorlar :) her yerde azınlık psikolojisiyle çalışıyonuz aq sapık ruhlu herifler yaaa :)))
   -2
   • isos82
    isos82 11 Haziran 2014 - 10:51bu adamların afedersiniz de taşaklarını yiyin..
    +1
    • ay2443886519
     ay2443886519 23 Nisan 2014 - 01:56Merhaba ben Alirıza, 13 yıldır yurt dışında çalışıyorum. Tayland'da, Vietnam'da, Türkiye'de çalıştım ve şimdi de Çin'deyim. Bu işin örgütle alakası yok, ama fedakarlıkla da alakası yok. Boşuna yırtmayın kendinizi. Hepiniz mutlusunuz yaşadığınız memlekette. Arkadaşlarınız var, eviniz barkınız var, yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda. Hiçbir zorluk çekmiyorsunuz gittiğiniz yerlerde. Neyin diğerkamlığını reklam ediyorsunuz anlamıyorum? En kötü yurt dışı bile Türkiye'de Türkiyeli olmaktan iyidir. Bu arada ben öğrencilerime aklın rehberliğini, matematiğin güzelliğini, bilimin öncülüğünü öğretiyorum. Onlara akıllarından başka bir mihenk taşı kullanmamalarını salık veriyorum. İnsanları karşılıksız sevmelerini, ezilenin yanında olmalarını, adaleti ve özgürlüğü her şeyin üstünde tutmalarını söylüyorum. Virüs müyüm, ulan böyle çirkef bir dünyada virüs olmayıp neyap'caz? Virüsün önde gideniyim. Mensubu olduğum örgüt aydınlanma. Örgüt liderlerimiz Kant, Descartes, Newton, Montaigne, Marx, Engels, Sartre, Marquez, Freire... Daha da sayayım mı?
     • muradx
      muradx 24 Mart 2014 - 11:51İzmlerle kafayı yemiş bir millet olarak diyorum ki: bu fanatiklik bizi biterecek. herkesin kendi doğrusu kendi yanlışı var. devletler bu lobileri yapmak için iktidar ve para kullanırken bunlar yokluktan Türkiye lobiciliği yapıyorlar. beslendikleri bir isviçre hesabı da yok..
      • cgartiz
       cgartiz 22 Mart 2014 - 13:49Ha bana kimse cemaati savunmasın bu güne kadar bir çok tarikat ve cemaat müridi arkadaşlarım Fethullah hocayı kötülerlerdi, dini açıdan bir çok hatası var diye, ben savunurdum iyi şeyler yapıyor diye, fakat devlet kurumlarındaki yapılanmaları çok ama çok tehlikeli. Bunu engelleyemez isek daha derinleşecek ve kontrolü kimin elinde olduğunu bilemediğimiz birileri şu an ülkeyi yönetiyorsa bile o zaman tüm kozlar elinde olarak yönetecek. Ayrıca yapıları masonik yapılanma ile çok benzeşiyor para güç kilit noktalara eleman yerleştirme, öğrenci yetiştirme, bence sağlam bir strateji var kim ne derse desin vaaz veren emekli imamın uğraşacağı işler değil.
       -1
       • tavukmavuk
        tavukmavuk 22 Mart 2014 - 12:22şu fedakar insanlara bok atanlara sesleniyorum: bir dikili ağacınız var mı? hayatınızda bir insanın birşeyler öğrenmesi için çabaladınız mı? hiç ülkemizi ve dilimizi yurt dışında temsil ettiniz mi? o insanlar nasıl koşullarda yaşıyorlar sanıyorsunuz? en iyi durumda olanı 600 dolar bile kazanmıyor. bunların hepsi üniversite mezunu. hiç bir boka faydanız yok, bari faydalı olmaya çalışanlara gölge etmeyin. karaktersiz ergenler.
        +4
        • mucrim
         mucrim 22 Mart 2014 - 10:38ak haramiler deşife olan yolsuzluk trilyonlarını örtmek için, millet
         haklarında konuşmasın diye, operasyon yapılmasın diye, cambaza bakın
         diyerek sallıyor virüs örgüt haşhaşiler diye ve tek bir kanıt ortaya
         koyamıyorlar. cemaat okullarına müfettiş gönderdiler çocukları
         sorguladılar tek bir delil bulamadılar. f.gülenin telefonlarını dinlemişler ama tek bir kanıt bulamadılar. sırf kendilerine trilyonlarına
         dokunulmasın diye ergenekon örgütü katilleriyke beraber saldılar
         ergenekoncularda darbeden yargılanmışlardı şimdi cemaate darbeci
         diyorlar. gğneydoğuda özerklik çalışmaları sürüyor ama tek bir laf
         edemiyorlar onlara. kısaca ülkenin anasını sikmek dahil devleti ateşe
         atmak dahil herşeyi yapıyorlar kendilerine dokunulmaması için. bunlarla
         mücadele edene yiyin birbirinizi diyen gerizekalılar kendilerinide bu
         hükümetin yediğini farkında değiller. fişlendikten sonra yasaklar
         gelince ama bu haksızlık diye bir gün ağladınızda yiyin birbirinizimi
         diyim bende?
         +6
         • terbiyator
          terbiyator 22 Mart 2014 - 09:52Dünyanın her tarafındaki okullarda en zeki çocukları eğitim alması için ABD'ye yolluyorlar, sonuç olarak ABD; Cemaat üzerinden dünyadaki bütün zeki beyinleri kendisi için kullanmış oluyor.
          -5
          • arthia
           arthia 22 Mart 2014 - 04:25Amerikanın zorla giremediği her ülkede bu heriflerin okulunun olması tesadüf değildir sanırım.
           -3
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...