Fenerbahçe Koleji Müdürü'nden Tribünde Anlamlı Hareket

14 Nisan 2014
dutgibisarhos dutgibisarhos diyor ki;
Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan basketbol Women Euroleague finali sırasında yaşanan olaylarda yaptığı el hareketi ile gündeme gelen Fenerbahçe Koleji Müdürü Adnan Ersan bu hareket için "Biz de İnsanız" demiş... Kategori: Türk İşi
Etiketler: fenerbahçe koleji müdürü adnan ersan tribün hareket nah çekmek ciddi üslup yakışıksız
2 14 Nisan 2014

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • doggystyle
  doggystyle 08 Haziran 2014 - 10:30bu brezilyada halk arasında bir sevgi gösterisi, cimbomlu kardeşlerimize sevgi gösterilmiş... (Ünal Aysel stayla) [ispiyonla] [cevap yaz]
 • birgaripkeloglan
  birgaripkeloglan 15 Nisan 2014 - 04:26@sverdlov Bak hele minik kanarya;
  Birincisi, Ünal Aysal o olay için kendini yanlış ifade ettiği için özür diledi. Zaten toplam oy sayısı o kadar neredeyse, götünüzden element uydurmayın.
  İkincisi, daha stad açılışında, bu olaylardan seneler seneler önce siktir ettik kendisini büyük bir zevkle, sen merak etme.
  Üçüncüsü, klübünüzün başbakanın(hani şu hırsız diyöz biz ya diye böbürlendiğiniz zat) götünden çekmediği dilinden çıkan 'paralel' laflarını da Ünal Aysal mı yazmıştı? RTE'nin Fenerbahçe'yi kurtarmak için canhıraş çalışmalarını dinlediğimiz kaydı Ünal Aysal mı montajladı evinde? Yoksa cemaatin senelerdir en büyük kalelerinden biri olan Ülker'le anlaşmanızı ve inanılmaz maddi desteğini de o mu sağlamıştı? Cumhuriyetin son kalesi olarak çok ilginç bir siyasi yapılanmanız var gerçekten. Her göte ufak dil darbeleri politikanız hayran olunası.
  Dördüncüsü, temiz lig derken yargılandığı ulusal ve uluslararası tüm yargı kurumlarında suçlu bulunan, başkanı hapis cezası alan, şikeye tercüman seviyesine kadar bulaşmış iğrenç bir yönetimin gitmesini, adaletin yerini bulmasını istedik sadece. Varsa böyle iddialarınız, yeni atanan savcılar göreve hazırdır eminim 'paralel' açıklamalarınızdan sonra. Ha ama götü başı ayrı oynayan, asker kaçağı olduğu halde vatan millet laflarını ağzından düşürmeyen ama cemaatle ılımlı geçinirken başbakan götü yalamaya doyamayan kansız başkanınız gibi kendi amigonuzun yazdığı mektubu delil diye sunacaksanız kibarca siktirin gidin. Sizin camianızda bile bir deli kafi.
  Beşincisi, evet Ünal Aysal'ın Kadıköy'de kupa kaldırdığımızda ışıkları kapatıp, stadı tek başına yakması, hatta benzinliği ateşe vermeye çalışması hiç olmadı. Rakiplerin hazım problemlerinden bahsedebilecek ilk klüptür çünkü Fenerbahçe!
  Altıncısı, o stad için İstanbul'un en değerli arazisinin kullanım hakkından vazgeçti Galatasaray yönetimi. Bırak hediyeyi devletin kasasına bu işten eşek yüküyle para girdi. Zaten sizin malınız değildi ki falan demeyin, hiçbir hükümet 3 büyüklerden birinin yerini gönülsüz olarak değiştiremez, kimse böyle bir riski göze alamazdı. Beşiktaş'a bile Çarşı'yla olan husumetlerinden ve tarihi eserler gibi çok daha temelden bahaneler yaratabilecekleri halde dokunamıyorlar. Ayrıca adını stadınıza verdiğiniz namussuzun 1 liraya peşkeş çektiği araziyle övünmek de neyin nesi? Hem Topuk Yaylası olayında devleti nasıl dolandırdığınızı da kimse unutmuş değil. Galatasaray'ın mali durumu o zaman o kadar kötü olmasa ve o stadı kendi yerinde kendi parasıyla yapabilse zaten bugün muhatabımız dahi değildiniz ama kader işte.
  Yedincisi, hadi de ki Fenerbahçe'ye Türkiye içinde operasyon yaptılar(RTE hasta Fenerli bir kere, temelden gerizekalılık kokuyor), de ki dava siyasi. E bre odun, CAS'ta mı siyasi, UEFA'da mı siyasi? Fenerbahçe'ye kurulan küresel bir komplo mu bu? Fenerasyonun götünüzü kurtarmak için yaptığı salvolar yüzünden ülke sporunu da kepaze ettiniz dünya aleme, ilk defa 'ulan acaba mı?' dediğimiz Olimpiyatlardan da anca elimize alarak döndük hala 'mail attılar' diye ağlıyorsunuz yüzsüz herifler!
  Sekizincisi, Ahahahahahahaa ulan hiç güleceğim yoktu. İsviçre'yi tehdit! Ahahahahahahaa. Kardeş ne içtiysen söyle de gümrük vergisini üç katına çıkarsınlar, yaramıyor Fenerlilere. Ahahahaa, ulan gerçekten en büyük eğlencesiniz ha.
  [ispiyonla] [cevap yaz]
  -3
  • trueogre
   trueogre 15 Nisan 2014 - 02:09Siz orada sıkışmayın, burada 1 kişilik yer var demek istemiş. [ispiyonla] [cevap yaz]
   +2
  • MegasAlexandros
   MegasAlexandros 14 Nisan 2014 - 22:55Sikini sallasa yeridir, az bile [ispiyonla] [cevap yaz]
   +4
  • Simdionlardusunsun
   Simdionlardusunsun 14 Nisan 2014 - 22:06hacı yorumlara bakıyorumda. bazılarına fena oturmuş ya hahahahaha..mayıslar sizin olsun götverenler [ispiyonla] [cevap yaz]
   -5
  • Retrospek
   Retrospek 14 Nisan 2014 - 20:47insan değil hayvansınız. [ispiyonla] [cevap yaz]
   -1
  • sverdlov
   sverdlov 14 Nisan 2014 - 20:08@khaldrogotr fenerlilerin hepsi yavşak demek.bak sen şu elit ahlaklı temiz taraftarlara.başkanınızın dediği gibi akp'ye oy veren 25 milyon galatasaraylı varsa adamlar oyların amına koyarlar tabi. ha akp oyların amına bu yüzden de koymuyor o da ayrı mesele.adam olun siz de stadınızda bağırın hırsız tayyip diye.bağırır mısınız?yok.sikindirik felsefeniz ne? spora siyaset bulaşmamalı. @barzocan temiz lig derken mehmet ağar'lı haluk ulusoy'lu yılları özlediniz tabi ama hep öyle olmuyor.Bunlar Işıl Alben melo köpeği gibi dilini çıkarınca zevkten dört köşe olan, aynı ergen akşam twitterda zaaa yazınca mutluluktan kuduran tipler. Yorum yapın eksi basın. şampiyon olunca aslan kesilin takımınız boka sarınca futbolcuların amına koyun. Stad için hükümetin götünü yalayın hükümet-cemaat el ele tıpkı ergenekonda balyozda olduğu gibi fenerbahçeye operasyon çekince hiç düşünmeden şikeci damgasını vurun.Sen zamanında ülke meselesi edinip galatasarayın götünü kurtar o maç galatasaraya verilecek diye uefayı isviçreyi tehdit et yıllar sonra herifler bir gram düşünmeden çatır çatır uefaya mail atsınlar feneri düşürün diye. işte gerçek yavşaklık budur [ispiyonla] [cevap yaz]
  • mucrim
   mucrim 14 Nisan 2014 - 19:44anlamadığım fenerbahçe kolejinde kaçıncı sınıfa gidiyormuş bu hareketi yapan [ispiyonla] [cevap yaz]
   +2
  • mehmetkarakurt
   mehmetkarakurt 14 Nisan 2014 - 18:46Hemen adamı tekmelemeyin.
   Uluslarası işaret dilinde
   2,5 saniye kaldı işareti o.
   [ispiyonla] [cevap yaz]
   +3
  • otomatikafa
   otomatikafa 14 Nisan 2014 - 15:54Niye küfür ettiniz?
   Onlarda bize etti

   Niye el hareketi yaptınız
   Onlarda yaptı

   Çocuk musunuz amk? Sen Aziz Yıldırım olarak orada değilsin, Fenerbahçe başkanı olarak oradasın bu ne sorumsuzluktur, bu ne rezilliktir.

   Maç Rusya'da, kadınlar basketbol maçı oradaki taraftarın biraz daha elit olduğunu düşünüyorum.
   Peki sen Türkiye'de ne yapacaksın?
   Taraftara söylüyorsun küfür etmeyin saha kapanacak diye kendin ediyorsun bide bundan sonra böyle yapacağız diyorsun.
   [ispiyonla] [cevap yaz]
   +8
  • Popüler İçerikler

   1. vefasiz
   883
   2. buyur
   617
   332
   331
   5. exixiz
   326
   279
   7. jacobs
   181
   170
   126
   99
   PUANLAMA?
   © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...