Türk Hava Yolları Iğdır Havalimanı Reklamı

Türk Hava Yolları'nın bugün dolaşıma giren reklam filmi izleyenleri duygulandırdı. Iğdırlı çocukların başrolde oynadığı reklam filmi "Türkiye'de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda" sloganıyla izleyenlerden tam not aldı.

"Çok istersek geler bence"
Kategori: Reklam
sitene ekle
Etiketler: thy reklam uçak havalimanı ığdır türk hava yolları hayal edince
255 24 Nisan 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • damonstoudamire
  damonstoudamire 24 Nisan 2014 - 08:56Niye mi duygulanıyoruz? Anlatayım güzel kardeşim, hem de tane tane:

  1- İnsanların kendini eksik hissettiği birşeyi elde ettiğinde yaşadığı mutluluğa hiç şahit oldun mu? Küçükken uzun zaman sonra evine gelen televizyon, babanın bayram için sana aldığı takım elbise ve ayakkabı, ilk atarin, ilk bilgisayarında nasıl bir duygu hissettin? O ana kadar arkadaşlarının arasında bunun ezikliğini yaşadığın hiç oldu mu?

  2- Çocuk samimiyetini hiçbir aracı olmadan hissettiğin oldu mu? Bu reklamda çocukların, bırakın oyunculuğunu filan, samimiyetini ve hislerini nasıl aktardıklarını gördün mü? Hele o kaptan selamı/asker selamı karışık çaktığı anda gözlerinde yansıyan şeyi farkettin mi?

  3- Mogadişu, Rakka gibi saçma sapan yerlere, sırf hükümetin politikasını desteklemek adına insandan daha çok ticari/askeri malzeme taşıdığından uçan THY'nin Iğdır'a inmesinin güzelliğini farkedebildin mi? ( Ben endüstri mühendisiyim, THY havalimanı yapmaz, DHMİ- Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve varsa yüklenici inşaat firması ile havalimanı ve pist inşaası yaparlar. Hangisi daha feasible, bunun çalışmalarını zaten yapmışlardır. Bunun üzerine matematiksel modeller çalıştırırlar. Bizzat süreci yaşamış birisi olarak söylüyorum)

  4- Iğdır Azeri kökenli vatandaşlarımızın ağırlıkta yaşadığı çok güzel bir şehrimizdir. Kaldı ki, kürt, arap, süryani, laz, çerkesler ağırlıkta yaşasa bile onlara hizmet gitmesin demek sence de fazla insanlık dışı değil mi?

  Bu soruların hepsinin cevabı hayır ise sende, zaten konuşulacak birşey bırakmıyorsun insanlık namına.
  +33
 • davidoff
  davidoff 24 Nisan 2014 - 00:19Olm onu bunu bilmem, kürt acıtasyonu demişsiniz felan ama ben orada sadece rolünün hakkını veren 4 muhteşem çocuk görüyorum. O mimikleri, o gerçekliği ancak o çocuklar saflıklarıyla yansıtabilir. Bir reklam veya video altında da şu ırkçı tartışmanızı yapmayın. Tadını çıkarın, az güzelliğini görün işin.
  +32

Tüm Yorumlar

 • ay440041374
  ay440041374 29 Kasım 2014 - 13:27bir igdir li olaraktan bu reklamdan tüm oguz kafkas türk ü olan öz igdirlilar gibi bende igreniyor ve kiniyorum ki , o ocuklar bile orda oynayan ki hic birisi bir igdir li cocugu andir miyor ki biz kafkas türkleri nin giyimlewri asla öyle capulcu gibi degildir bu bir ikincisi igdir dag cöl toprak degil igdir tr nin cukur ovasidir yesil igdir dir ki , o reklamda thy ucagi igdir in üstünden agridaginin eteklerinden kafkas halki olan igdirin kafkas toy undan dansindan ve ermeni soykirim aniti olan kiliclarin üzerinden ucmasi gerekirdi , not , bende igdir li olmasaydim belki benimde gözlerim dolar bu reklam filmini begenir dim ki , bu reklam filmine tüm igdir halki tepki göstermistir.igdiri karalayan utanc verici bir reklam
  -4
  • kazmatik
   kazmatik 17 Ekim 2014 - 21:55Her şeye rağmen mükemmel reklam. Gözlerim doldu.
   +1
   • beyazyilan
    beyazyilan 13 Ağustos 2014 - 11:14çok hoş reklamdı, sonundaki çocukların mutluluğu gözümün önünden gitmiyor.
    +16
    • asdfgh503
     asdfgh503 06 Mayıs 2014 - 23:17we are turkısh airlanes :)
     -3
     • cikilotakemal
      cikilotakemal 29 Nisan 2014 - 11:42roboskide cocuklar ucak gorunce hayal kurabiliyor mu aga ondan haber ver bana.
      • Sudba
       Sudba 25 Nisan 2014 - 22:31Antalya'nın Korkuteli İlçesi İmecik köyününde ve o köyün çocuklarıyla çekilmiştir

       Korkuteli AA muhabiriyim
       +1
       • macleod
        macleod 25 Nisan 2014 - 12:25güzel reklam ampul yakarak mesaj veren thy nın amına koyim
        • TekyolPuyol
         TekyolPuyol 25 Nisan 2014 - 03:51ulan harika reklam be harika.
         +4
         • Gizli Forvet
          Gizli Forvet 25 Nisan 2014 - 01:38siz güvercin gibi ses cikararak gülümseyen 4 sahane cocuga gurban olun.ajitasyonsa ajitasyon cok sevdim reklami ilk izledigimde gözüm de doldu
          • supertespitci
           supertespitci 25 Nisan 2014 - 00:50Sen para için dünyanın dört bir yanına uç, yıllar sonra Türkiye'deki en son iline de uçunca "Türkiye'de uçmadığımız tek bir yer kalsa dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda.." diye acıtasyon yap.. Bu millet yiyor tabi siz de haklısınız..
           +2
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...