Anadolu'da Ermeni Mezalimi Tanıkları

selef1453 selef1453 diyor ki;
Ermeni zulmünü yaşayanlar o günleri 30 yıl önce TRT'ye anlatmış. Anlatılanlar gerçekten korkunç Allah bi daha yaşatmasın. Bizim köyde birine sinirlenince ermeni yada yonan(yunan) tohumu gibisinden laflar edilir boşuna değilmiş.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: sözde soykırım ermeni ermeni zulmü ermeni çeteleri
23 25 Nisan 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • sikimsonikperver
  sikimsonikperver 25 Nisan 2014 - 12:08Kardeş kimseye kinim yok olamaz da ama şu da bir gerçek ki biz ülkemizi canımız pahasına korumaya çalışırken doğuda rus güdümlü ermeniler batıda yunanlar güneyde ve akdenizde fransız italyanlar ırakta ingilizler varken kaç cephede birden savaşıyorduk. en çok askeri de doğuda konuşlandırıyorduk çünkü bizi en çok yoran rus güdümlü ermeni birlikleriydi biz diğer cephelerde başarı sağlamaya çalışırken bizi arkamızdan vurmuşlardı. Bur durumda ne yapmalıydı acaba ülkemizi işgalcilere mi bıraksaydık yoksa rus kışkırtmasıyla gelmiş olan ermenileri dağıtıp tekrar önümüze mi bakmalıydık? yorum sizin arkadaşlar. ne kadar ermeni toplu mezarı varsa o kadar da türk toplu mezarı var içinde kürt alevi türk ne ararsan. Asalayı ve diğerlerini de unutmayın madem sayın siktiriboktan başbakan özür diliyor onların da özür dilemesi lazım ki önümüze bakalım artık!
  +6
 • Atılkurt
  Atılkurt 25 Nisan 2014 - 15:07TÜRKLERE YAPILAN SOYKIRIMLAR TANINSIN !
  +6

Tüm Yorumlar

 • maribelqzn
  maribelqzn 27 Nisan 2014 - 12:19Okuduğu bir yoruma bakıp ana avrat küfür edip sonra da "biz mi nefret doluyuz?" diyen insan.
  +2
  • kadcam
   kadcam 26 Nisan 2014 - 13:40bu video birilerinin götüne girsin.
   -2
   • asil276
    asil276 26 Nisan 2014 - 02:41hepimiz ermeniyiz diyen yavaşklar tühp amınıza koyim babadan oğula nesilsiniz
    • babaydar
     babaydar 25 Nisan 2014 - 22:35Mezalimin yapıldığı bölgelere tarafsız ulusal gazetecilerde haber amaçlı gelmiştir. Sadece onların topladığı belgelerle ciltler dolusu ne fecaatler ortaya çıkmıştır. Fakat bugün bunların hepsi Avrupa Birliği denen çatı altında ermenilerin lehine kullanılarak dünya çapında saptırılıyor. Kurtuluş Savaşı nın olduğu sırada ermeni-yunan çeteleri de arka planda hem masum halkı işkenceyle katletmiş yakıp yıkmadık şehir bırakmamıştır.
     Lozan Anlaşmasında Yunanistan dan savaş tazminatı adı altında alınan Karaağaç, aynı zamanda o dönemde Anadolu da bu soysuzların yaptığı katliamların bedeli olarak da kabul edildi.

     Ve taraflar masada anlaştı. Yunan ve ermeni tohumları bianda kardeşimiz oldu komşu ülke oldu. Tarih olan olmuş gideni napsak geri getiremeyiz mantığıyla işlemez. Ohalde unutma- unutturma! aksi olduğu sürece tarih tekerrürden ibare kalacak ...
     • diwsi
      diwsi 25 Nisan 2014 - 20:24Rahmetli dedem bir keresinde aynen şöyle demişti: "Biz çok kestik onları ama onlarda bizi çok kesti".
      -1
      • mecak65
       mecak65 25 Nisan 2014 - 20:05memlekette zalim acımasız adamlara ermeni oğlu ermeni derler bunca kullanılan laflar boşuna değildi. vanda ercişte bu orosbu analıların katlettiği nice müslüman Türkün toplu mezarları var bu saydığım yerler benim yaşadığı toplu mezarlara tanık olduğum yerler daha kim bilir kaç tane toplu mezar var. o kadar soykırım yapmış olsaydık şimdi içimizde bir tane ermeni bir tane kürt kalmazdı. dün taksimde toplanan ermeniler olmazdı. haklı davamızda nasıl haksız duruma düşürülüyoruz. milyonlarca şehidimizin kanını bu kansızlar döktü işte. katledilme anlarına tanık yüzlerce kişi var. hadi bu olay geçmiş bundan 30 yıl önce karabağda katledilen azeri Türklerine ne demeli şimdi kim soykırım yapıyor kim adam katlediyor. Olsun dostlar kim ne derse desin yinede büyük bir devletiz içimizde bu kadar kancık orosbu çocuğu vatan haini olmasına rağmen yinede dimdik ayaktadır devletimiz inşallah ebediyete kadarda dimdik ayakta kalacaktır.
       • mgcosa
        mgcosa 25 Nisan 2014 - 19:39Tehcir sırasında ermeniler çok acı çekti doğru ama onların bize yaşattıklarıda yoksayılamaz.Ermeni çetelerinin öldürdüğü yüzbinlerce vatandaşımızı yok saymayın.Bu ezilen ermeni numaralarına kanmayın,1.dünya savaşı döneminde herkes acı çekti.
        +3
        • iamnotdumb
         iamnotdumb 25 Nisan 2014 - 17:45Kardeş benim annemin annesi de Ermeniymiş. Hiçbir ayaklanmayla alakası olmamasına rağmen Erzurum'dan Mardin'e sürülmüş. Yolda 2 kardeşi öldürülmüş Türk askeri tarafından. Yine de ölene kadar biz hiç duymadık ne ermeni olduğunu ne sürüldüğünü. Annem utana sıkıla (niye utanıyorsa) söyledi. Bu da mı Ermeni suçu. Benim babam Türk annem Arap/Ermeni. Ermeni tehciri yoktur demek ve/veya Ermeni çeteleri zulüm yaptı diye bunu haklı göstermek 1915'teki zihniyetten farksız bence. Bu arada Osmanlı'nın zulmünün olmadığını Osmanlı belgeleriyle ispatlamaya çalışıp inanmayana cahil diyenlere de selam olsun.
         +1
         • advanced
          advanced 25 Nisan 2014 - 15:49Bin cihana değişmem Şu öksüz Türklüğümü
          +5
          • halıfleks
           halıfleks 25 Nisan 2014 - 15:15uluslararası hukuka göre soykırım olarak yargılanamaz çünkü kurallar geriye dönük olarak işleyemez.. Ama günümüz maddelerine göre ölüme sebebiyet verecek bi tehcir durumu söz konusu iste o zaman bu soykırımdır. Niyetinin ne olduğunun bile önemi yok. O yüzden kardeşlerim sivil savaşla tehciri birbirinden ayırın. Devletin yaptığıyla, ermeni çetelerin yaptığı bir değil. Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Osmanlı savaş zamanı olduğu için ermeni sorununu hızlı ve kökten bir çözümle bitirmek istedi. Nitekim başardı da, dönemin basiretsiz komutanları otoriteyi sağlayamayıp, böyle aciz bi plan yaptıkları için ceremesini yine her zaman olduğu gibi biz çekiyoruz..
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...