Deneysel Bankacılık Tüm Vücut Sistemi (Erdal Bakkal)

4.403 izlenme - 26 Nisan 2014
tenaciouss666 tenaciouss666 diyor ki;
Cengiz Bozkurt'un özlediğimiz Erdal Bakkal karakterini bize yeniden yaşatan bir deneysel bankacılık reklamı... (Ekşi entry'si gibi oldu). Çalan şarkıyı bilmeyenler varsa söyliyim Malabadi Köprüsü.
Kategori: Reklam
sitene ekle
Etiketler: cengiz bozkurt reklam bankacılık deneysel
34

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • tankutum ve asiyem
  tankutum ve asiyem 26 Nisan 2014 - 15:56Hoşgeldin Cengiz Bozkurt. Taksim'de sistem karşıtı; elektrik faturalarında ki Trt vergisi yüzünden muhalif ama bunların hepsinin kaynağı olan bankacılık sektörüne gelince parasına bakan biri olduğun için teşekkürler. Sanatını bankacılık sektörüne satan M.Ali Alabora, Rutkay Aziz, Okan Bayülgen gibi sanatörlerin arasına sen de hoşgeldin!
  +13
 • johnterry
  johnterry 26 Nisan 2014 - 12:48Admin Bey Siyah ekranın ortasında sarı bişey dönüyor 10 dakikadır,o nedir acaba ?
  +12

Tüm Yorumlar

 • Kb24bryant
  Kb24bryant 04 Ekim 2015 - 18:18adam oyuncu lan @tankutum ve asiyem
  +1
  • lanemaladamsin
   lanemaladamsin 10 Ocak 2015 - 03:46garanti bankasının yeni reklam kampanyası kompüter tarafından yaratılmış. kristal elma almıştır. reklam o kadar iyi olmuş ki ürünün önüne geçmiş.
   klipler ve diğer bilgilere http://priket.com/deneysel-bankacilik-reklamlari/ ulaşabilirsiniz.
   • volvo35
    volvo35 08 Mayıs 2014 - 08:32Yardımcı elemanı "No Country For Old Man" filminde Javier Bardem'in canlandırdığı psikopat Anton'a benzeten oldu mu aramızda? Her an elinde bi oksijen tüpü ile çıkacak diye tırsarak bekledim reklam süresince.
    • xeniusian
     xeniusian 28 Nisan 2014 - 11:19arkaşlar bankaları eleştiriyoruz ediyoruz ama bir de şu açıdan düşünün bankalar kar amaçlı özel şirketlerdir amme hizmeti yapmazlar örneğin bankaların üniversite öğrencilerine kredi kartı vermesi sadece ileriye dönük yatırımdır aslında bi öğrenci kredi kartı bankaya kardan çok zarar getirir ama ilerideki potansiyel müşterisidir o öğrencii düşünün adam çulsuz öğrenciye niye kart versin ödemese tahsil bile edemez ev yokm araba yok maaş yok v.s haciz yapamazsın. burda maksat bankanın bilinirliği ve yaygınlığı gibi hedeflerdir. Bankalar eğer paranız varsa size şubede sıra bekletmez, yaptığınız işlemlerden ücrette almazlar çünkü siz o bankaya para kazandırırsınız paranız varsa hizmette kusur olmaz örneğin sürekli çalıştığım ikiş banka var 1 tl dahi masraf almazlar ne işlem olursa olsun şubeye gittiğimde sıra çat diye bana gelir sıra numarasında şube müdürü gördüğünde hemen ouuu xeni bey hoşgeldiniz kave içelim çay içelim zart zurt ben bilmiyomuyum sanki riya akan o samimiyetin sebebinin bliyorum ama işler bölye oluyor.gelelim çok çalışmadığım bir bankaya ayda yılda bir işim oluyor o bankayla adamlar eşek yerine bile koymuyorlar beni. O sebeple bankaları kamu kurumu gibi algılamak yanlıştır sizin bi bakkalınız olsa hali vakti yerinde müşterininz olurda üzerinde para olmadan gelirse abi lafı mı olur sonra verirsin dersiniz ama mahallenin garibanlarından biri gelirse kusura bakma kardaş para peşin veresiye yok der gönderirsiniz bankalarda böyledir. Şimdi tanıdığınız en idealist sosyalisti aklınıza getirin ve banka reklamında oyanmak için 500 bin tele verseler oynar mı oyanmaz mı düşünün.
     +1
     • benjots
      benjots 27 Nisan 2014 - 12:12aynen aynen bankacılık köleleştiriyor dünyayı zorla alıyorlar parayı çünkü sizden,insanlar ihtiyaç olarak yaratmamış zaten bankacılık sistemini neoliberaller bulmuş banka denen kurumu,halbuki devlet öyle mi nasıl da kibarca istiyor vergi adı altında paranızı
      • captan1313
       captan1313 27 Nisan 2014 - 10:05admin şu yorum artılarıyla oynama amk.
       • ekran
        ekran 27 Nisan 2014 - 02:40tüm vücut hareketlerini banka işlemlerinize göre ayarlayan makinayı görüce aha dedim. işte gerçek muhaliflik dedim. modern zamanlar geldi aklıma. ama garanti diyince kendime küfür ettim.
        • midlake
         midlake 27 Nisan 2014 - 02:17ben sosyalistim, sanatçıyım diye geçinen herkes birgün banka reklamını tadacak sanırım.
         +1
         • tenaciouss666
          tenaciouss666 26 Nisan 2014 - 23:48@fatihdu77 eğer video'nun başlığı için söylüyorsan onu ekleyen kişi admin.Ben erdal bakkal yazmadım başlığa.Haklısın yani
          • tempra
           tempra 26 Nisan 2014 - 18:57türkiyedeki en büyük terör örgütü bankalardır. banka reklamında oynayana sanaçı diyemem, bankaların zararlı işlevinni kavrayamamışa da sanatçı diyemem.sanatçı bizim göremediğimizi bize gösteremiyorsa bizden ne farkı kaldı.
           +3

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...