Michael Jackson - Billie Jean - Dangerous Turnesi Hazırlıkları

2.841 izlenme - 01 Mayıs 2014
oxygenedokuz oxygenedokuz diyor ki;
Evet daha önce Beat It yüklemiştik, Billie Jean ile devam ediyoruz. Rahmetli Neverland çiftliğine kurdurduğu sahnesi ile Dangerous turnesine hazırlanıyor. Dans olarak çok yüklenmemiş ama vokalde gerçek bir performanstan farksız ve yine canlı söylüyor.

Girişte ufak bir enteresanlık olmuş, zaten sevimli tepkisini gösteriyor. Giriş kısmında ekranda görüntü yok zannetmeyin, ışıkları kapatıyorlar. Performansın tamamını sorunsuz izleyeceksiniz, endişeye mahal yok. Zaten boşluğu kapatmak için hemen bir beatbox giriyor rahmetli.

1991 sonları ya da 1992 başları olabilir.

Admin; bak tam anasayfalık arşiv görüntüsü, ona göre.
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: michael jackson billie jean beat it dangerous turne hazırlık rehearsal nostalji eni vici vokke
25

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • sasibaksasir
  sasibaksasir 07 Mayıs 2014 - 09:04Kral'ın bütün dillerdeki karşılığı. MJ. Efsanesin!
  • daralgeldi
   daralgeldi 02 Mayıs 2014 - 04:00Koskoca Michael yuzlerce kez soyledıgı sarkıları yaptıgı dansları turne oncesı evıne sahne kurdurarak saatlerce prova edıyor. Bızım popcularsa arkasında dans ettırdıklerı danscıların koreografılerını konser gunu goruyor, yalandan soundcheck yapıp konsere cıkıyor ve esek yukuyle para kazanıyor. Allah rahmet eylesın buyuk adamdı.
   +2
   • december81
    december81 01 Mayıs 2014 - 16:11O, tüm dünyada en çok tanınan, en çok esinlenilen, yaptığı her şeyi ile örnek alınan bir dünya starıydı. Bu dünyaya geldi, ışığını saçtı ve gitti. Nasıl ünlü olurken basamakları kendi başına çıktıysa, inişi de yine acı bir şekilde kendi yaptı ama her zaman bir yıldızdı.
    +2
    • kudbettin
     +5
     • mesgale
      mesgale 01 Mayıs 2014 - 14:37En acısı da şu anda şarkı söylemekten aciz, dans etmeyi beceremeyen ve kendilerini "sanatçı" olarak adlandıran ve hatta maalesef büyük bir çoğunluğun da gerçekten santçıymış gibi bunlara değer ve prim vermelerini FullHD kalitesinde izleyip de üstadın görüntülerini ancak bu şekilde izleyebiliyor olmamız.
      +10
      • Sanji Reis
       Sanji Reis 01 Mayıs 2014 - 14:308:15

       Popüler İçerikler

       © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...